Jump to content
BulForum.com

ASUS 7600GT vs ASUS EAH 3650 Silent


Recommended Posts

Коя от двете да избера? ASUS 7600GT vs ASUS EAH 3650 Silent

ASUS 7600GT/128bit/256MB DDR2 vs ASUS EAH 3650 Silent 512MB/128bit

 

Очаквам вашите препоръки. Картата ще я ползвам предимно за игри и то не много леки.

Link to comment
Share on other sites

Коя от двете да избера? ASUS 7600GT vs ASUS EAH 3650 Silent

ASUS 7600GT/128bit/256MB DDR2 vs ASUS EAH 3650 Silent 512MB/128bit

 

Очаквам вашите препоръки. Картата ще я ползвам предимно за игри и то не много леки.

 

Втората е с DX10 и точно две поколения по-нова, следователно изборът е ясен.

Вземи си друга марка и с активно охлаждане - примерно Sapphire, защото са по-евтини (а качеството е същото).

 

Ако ще е за не много леки игри си вземи карта висок клас, примерно поне 9600гт или 8800гт.

3850 256Mb е значително по-добра и не много по-скъпа от 3650.

Link to comment
Share on other sites

Втората е с DX10 и точно две поколения по-нова, следователно изборът е ясен.

Вземи си друга марка и с активно охлаждане - примерно Sapphire, защото са по-евтини (а качеството е същото).

 

Ако ще е за не много леки игри си вземи карта висок клас, примерно поне 9600гт или 8800гт.

3850 256Mb е значително по-добра и не много по-скъпа от 3650.

 

Мерси за мнението. Това са изборите и са втора ръка и за това взех втората. С тоя директ 10 нещо не мога да се оправя. Стария си го инсталирам, а десятката ми се струва, че си върви с Windows 7. Сега някой игри и програми не искат да тръгнат, а уж бил съвместим с XP.

Link to comment
Share on other sites

10ката я има още във виста. Това, че някой игри не искат да тръгнат ще е от уиндоуса (особено ако е 64-бит).

Тъй като 7мицата излезе след последния DX, предполагам че съдържа ъпдейтите му до момента и няма нужда да се качва нищо.

От цялата работа има голяма полза за картината в новите игри.

1437_call-of-juarez-directx-10-screenshots-20070515115834631_normal.jpg

Link to comment
Share on other sites

32битова е версията и се усеща разликата в Modern Warfare 2, но други игри които искат 9 не тръгват. Ако инсталирам директ 9 дали ще има проблем и дали ще тръгне изобщо. Win 7 ми е ултимейт и оригинално копие. Нямам оплаквания освен за драиверите с него.

Link to comment
Share on other sites

По мое мнение и с двете видеокарти няма да можеш да се насладиш на DX10 както трябва.

Както е отбелязал колегата по-горе, минимума е 9600GT, която е на 120-150 лв в зависимост от производителя, което е доста добра цена, макар че то така като се смята, за 180 лв се взима 4770, с която вече може да се избузят доста игри, особено ако се клокне малко.

Въобще, втората ръка не е работа. Скоро на мен ми изгоря видеокартата, и добре, че беше в гаранция, че иначе щях да съм чисто вътре, а така само доплатих за новата.

Не знам за колко ти ги предлагат тея карти, ама няма да усетиш добре игрите с тях, според мен поне...

Link to comment
Share on other sites

По мое мнение и с двете видеокарти няма да можеш да се насладиш на DX10 както трябва.

Както е отбелязал колегата по-горе, минимума е 9600GT, която е на 120-150 лв в зависимост от производителя, което е доста добра цена, макар че то така като се смята, за 180 лв се взима 4770, с която вече може да се избузят доста игри, особено ако се клокне малко.

Въобще, втората ръка не е работа. Скоро на мен ми изгоря видеокартата, и добре, че беше в гаранция, че иначе щях да съм чисто вътре, а така само доплатих за новата.

Не знам за колко ти ги предлагат тея карти, ама няма да усетиш добре игрите с тях, според мен поне...

 

Знам, че е така, но ще играя на този комп още 6 месеца. В момента си търся гейм лаптоп (изтървах една промоция в bestbuy.com - една супет тошиба за 1300долара) и чакам нещо да попадне.

Link to comment
Share on other sites

Мани това лаптопите - за 1300 долара какъв комп можеш да си купиш не е истина.

Иначе аз не съм на това мнение за втората ръка - преди време като 9600GT беше 250лв си купих 3850 за 100, наклоках я и още си кара всичко на high с малко AA.

Друг е въпроса, че всеки се мъчи да ти пробута 7600 за 50-60лв, като толкова според мен трябва да върви 9600 на старо, а на 9600 искат 80-90лв - то по-добре нова...

Link to comment
Share on other sites

Мани това лаптопите - за 1300 долара какъв комп можеш да си купиш не е истина.

Иначе аз не съм на това мнение за втората ръка - преди време като 9600GT беше 250лв си купих 3850 за 100, наклоках я и още си кара всичко на high с малко AA.

Друг е въпроса, че всеки се мъчи да ти пробута 7600 за 50-60лв, като толкова според мен трябва да върви 9600 на старо, а на 9600 искат 80-90лв - то по-добре нова...

 

 

За лаптопа не си прав. В БГ цените им са супер надути. Тошибата, която щях да купя беше с i7 процесор с 6 кеш, 8 гига рам, 500 хард на 7200 оборота и още един SSD, две видео карти 260M с 1 гига рам на карта. Единственото неудобство е, че е масивен и тежи, защото екрана е 18 инча. Има и още доста работи.

Link to comment
Share on other sites

За лаптопа не си прав. В БГ цените им са супер надути. Тошибата, която щях да купя беше с i7 процесор с 6 кеш, 8 гига рам, 500 хард на 7200 оборота и още един SSD, две видео карти 260M с 1 гига рам на карта. Единственото неудобство е, че е масивен и тежи, защото екрана е 18 инча. Има и още доста работи.

Вярно е доста евтино в този сайт.Аз за 1ви път видях мобилен i7 :).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...