Jump to content
BulForum.com

Проблем със звука.


Recommended Posts

Както си гледах филмче и изведнъж почна да пращи. Рестартирах преинсталирах драйвери стари нови всичко, но не става и не става.....всеки звук които излиза от ПЦто независимо през какви говорители и кой казал на звуковата карта пращи....дори и през предния панел изхода....картата в вградена cmedia 7.1 дъното е asus m2n-sli, ОС-а е 7-ца 64 битова, дъното е още гаранционно.

 

Всичко ме води до мисълта че проблема е хадуерен в звуковата карта....има ли шанс да е нещо друго?

 

 

ПП. Интересно, сега отворих кутията пипнах малко мъничките кутиики със звъковите "части" издухах прахта (макар че редовно си я издухвам) и звука спря да пращи.....все пак ме притеснява да не стане пак, пък дъното има още...4 месеца гаранция...а PCI слотовете ми трябват и незнам къде ще сложа нова звукова карта ако се прецака пак тази....

Link to comment
Share on other sites

По принцип шум и мърсотия влияят на звуковите карти, но не знам как стои въпроса с вградените. Подложи я на по-голямо натоварване и виж дали ще се разпращи пак. Ако се развали като нямаш гаранция, а PCI портовете ти трябват, има звукови карти на USB.

Link to comment
Share on other sites

точно няколко дена пак се разпращя.....пак духнах пипнах е леко....тръгна пак.....и след 5 часа пак се разпращя......ясно ми е вече....явно е хардуерен проблема....и ще го водя на гаранционния сервиз....дано е някоя спойка по лесно да го оправят....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...