Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

То май само малките деца знаят.А най-пополярен отбор от провинцията за Южна България е Берое,колкото и да не ти се вярва.

 

Гецааааа, ти брато са изреза неподготвен :D ...Берое викаш били популяният отбор на юга...евала ти прайм готин

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
То май само малките деца знаят.А най-пополярен отбор от провинцията за Южна България е Берое,колкото и да не ти се вярва.

Ахахахахааааааа.Ти вярваш ли си бе!!!!Ботеф е най-популярния наистина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

САМО ЛОКО ПЛОВДИВ

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос към всички от Ботев!кои ште ви иската от Б група?няма ги вече цигарените босове,нямаго баткови Петър Стоянов.Не се обиждаите ама сте много зле!виште си отбора,излесте от Б група и тогава говорете за локото.

Link to comment
Share on other sites

Гледате ли Български футбол?

Фенове на кой Български отбор сте?

Аз лично не гледам, защото го намирам малко "измислен"!?!Много нагласена ми се вижда работата.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не гледам, защото го намирам малко "измислен"!?!Много нагласена ми се вижда работата.

Тогава гледай италиянското,където нищо не е измислено и дават само СЪЩЕСТВУВАЩИ дуспи на Рома (Който е гледал Рома-Самподрия знае за к'во говоря) Корупция има навсякъде (да не говорим за Реал Мадрид,че ще трябва да изпиша 1 страница примери :P ) Но все пак твои е изборът дали ще гледаш българско първенство или не.Според мен сега най-интересното първенство е испанското просто защото им се кефя какъв красив футбол играят (особено Барса :D )

 

П.П Не считай поста ми като критика,а просто като лично мнение ;) B) :D

Link to comment
Share on other sites

Корупция има навсякъде (да не говорим за Реал Мадрид,че ще трябва да изпиша 1 страница примери :P )

 

shto be ,kaji ,kaji ,che ni stana interesno ! Aide ,chakam edna stranichka supostavka m/y Real Madrid i CSKA (naprimer) whistle.gif

Link to comment
Share on other sites

Death_rideR, противоречиш си само в тия два поредни поста ;) ...почети малко повече книжки за ПЛОВДИВСКИЯ футбол и тогава се цепи така левашки

 

jalturite skoro 6te izpadnat v zabvenie napraviha Mari4kata i Spartak

 

lokomotiv sre6tu botev i 6opite mogat samo da si me4taqt da prisastvat na takova 6ou napraveno ot tehnite otbori i ot tehnite agitki
Link to comment
Share on other sites

a za korupciqta nqma kvo da se govori samo 6a kaja 4e nai golqmoto derbi ne e 4orbite sre6tu govedata, a e lokomotiv sre6tu botev i 6opite mogat samo da si me4taqt da prisastvat na takova 6ou napraveno ot tehnite otbori i ot tehnite agitki

mai si fen otkak stanahte 6ampioni

cqlata istoriq na jalkiq wi klub e ne samo dosta po kusa ot na botev no i meko kazano jalka

Link to comment
Share on other sites

То май само малките деца знаят.А най-пополярен отбор от провинцията за Южна България е Берое,колкото и да не ти се вярва.

Ама ти наистина не си наред. Ст.Загора и Пловдив изобщо не могат да се сравняват

 

 

Fen sam na Lokomotiv ot kakto se pomnq, kolkoto i da ne e mnogo tva a jalturite skoro 6te izpadnat v zabvenie kakto napraviha Mari4kata i Spartak i skoro trite otbora 6te si pravqt derbita vav nqkoq zona

Хах ти вярваш ли си? :punk. Гледай да не ви напусне мафиота, да реши да се премести в Плевен примерно, щото тогава ще видим, кой ще прави дербита в селските групи

Link to comment
Share on other sites

Неам що ма с времето загубих интерес към тази игра. Сигурно има вече 4-5 години откакто не следя футбол. Първо загубих интерес към нашето първенство, след това и към шампионска лига, а от европейски първенства никога не съм се интересувал. И в последствие въобще не помня нищо от последното световно първенство, дори къде беше. А, иначе никога не съм бил истински фен на някой отбор - не съм ходил досега на стадион, макар че тайничко бях за Локото, по-скоро по наследствена линия B)

Link to comment
Share on other sites

оле колко сте зле толкова сте зле жълтите че няма на каде.

Ти да не си прекалил с кафетата днеска бе. Що още един път не ни кажеш колко сме зле, че не са разбра от тоя пост :laughing:

Link to comment
Share on other sites

awe q si wij mangalskata agitka we 6iban smurf ne6tasten

Ей т'ва вече си плаче за warn :laughing: И да не говорим ся за мангали и глупости щото незнам кои феонве задръстиха площада на концерта по случай спечелването на шампионата - аз лично не видях нито 1 мангал измежду тях!!!

Link to comment
Share on other sites

i ot kude na kude si misli6 4e horata na koncerta sa ot loko a ne sa do6li zaradi samiq koncert

6tot kat wi gledam mijawata "istoriq" na kluba edwa li moi da suberete tolkoz fenowe oswen razbirase ako i te sa su6to tolkowa jalki

Еми ти сам видя,че можем да съберем толкова фенове,можем също да задръстим автомагистрала Тракия и още много неща.Ти каквото искаш си говори за "мижавата" ни история ама е факт,че Ботяф не е ставал шампион от близо 40 години,а Локо е настоящ шампион.

Link to comment
Share on other sites

Еми ти сам видя,че можем да съберем толкова фенове,можем също да задръстим автомагистрала Тракия и още много неща.Ти каквото искаш си говори за "мижавата" ни история ама е факт,че Ботяф не е ставал шампион от близо 40 години,а Локо е настоящ шампион.

botev e na 5-to mqsto w we4nata klasaciq na A grupa a wie ste w na ku4eto guza :evil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...