Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ти си гледай вашето отборче,което едвам къта в "Б" група,пък тогава прогнозирай такива големи резултати.Аз ако трябва да направя точна прогноза мисля,че ще е 2:2 но силно се надявам да победим :P  :D

 

 

Айде моля без изказвания,първо не видях нищо лошо в това момчето да си изкаже неговия резултат на мача,а т'ва,че ти му се връзваш явно си мислиш,че може и да има такава вероятност :D

А относно нашето отборче-нали знаеш кога сме създадени и можем да се похвалим с много повече неща от Вас,ама въпроса не е до 'дай ся да си мериме пишките',на всички ни е ясно къде сме,защо сме там,какви сме били преди и т.н. ,щото нали се сещаш,че аз вместо да го пиша т'ва мнение мога веднага да напиша по 'хлапашки' -'абе буфер ай задоволявай майка си сексуално' или нещо от тоя сорт :D

По твойта логика и аз мога да кажа 'абе ти кво се обаждаш като 13 години сте обикаляли по селата' и т.н. ... ама няма го кажа,щото е тъпо B) :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

xm .....az ne obi4am da se karam za ma4ove , za tva koi 6a bie i koi ne sledva6tia ma4 puk i tva ne e temata ....ot malyk sum si ot lokoto ba6ta mi me e vodil po ma4ove na lokomotiv plovdiv a i sled tva trenirax 5 godini tam( e ne 5 godini futbol de ) :P edna godina futbol i 4 tenis na kort...... :)

Link to comment
Share on other sites

:sick :sick :sick :sick :sick

Не знам кавко да кажа за моя Левски..да изпуснеш 2 дузпи в най-важния мач на полусезона е безотговорно..меко казано :cry

Просто нямам думи....

Link to comment
Share on other sites

I w kraj na smetka kak e zawyrshil toia mach? :blink: :woot

Link to comment
Share on other sites

Aha izgubih si basa,sq trqbwa da cherpq edno gowedo bira :blink: :huh: :D

Link to comment
Share on other sites

Ай без компетентни изказвания за години в Б група щото Ботев скоро ше задмине Локото по тоя показател с няколко обиколки :laughing:

Да ако поседим още 10-12 години в Б група може и да ви минем. Но това не виждам как изобщо ще стане.

 

не мога да повярвам че Ботев е на първо място по гласове(:

А де...

 

Това ми беше пределно ясно още като се направи тази анкета. На всички е ясно, че Ботев е най-популярния отбор в Пловдив и в Южна България

 

0:0 - прогнозата ми за Х беше вярна,самоче вместо 2:2 стана 0:0 и за съжаление Локо не спечелиха

 

Ти се радвай, че не загубихте, защото ЦСКА така ви бяха награбили, че нямаше повече накъде.

Link to comment
Share on other sites

Lud li si ye ,sled macha Armeneca kaza ,che bili otboryt ,koito nai-malko se bil zatvoril na armiata  :D  :lol:

Ха-ха-ха.. че ти ако го слушаш кво говори тоя нагъл арменски малоумник,сигурно ще повярваш, че и еврпейски шампиони ще станете :)

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха-ха.. че ти ако го слушаш кво говори тоя нагъл арменски малоумник,сигурно ще повярваш, че и еврпейски шампиони ще станете :)

 

;) purvo, niama da stanem ,shtoto ne sum ot loko , vtoro kazax go s ironia :)

Link to comment
Share on other sites

Луис Фернандес отказа предложението на ЦСКА да поеме треньорския пост в клуба, съобщи вестник "Екип". Френскиятспециалист е прекратил преговорите със собственика на "червените" Васил Божков късно снощи.

 

Ха-ха,чорбата го издуха.Като прибавим и факта че ФИФА е казала да плащат за Лима и Соуса, нещата са напълно завършени :D

Link to comment
Share on other sites

Ти се радвай, че не загубихте, защото ЦСКА така ви бяха награбили, че нямаше повече накъде.

По-точно ние ги бяхме награбили и ние ударихме греда,а не цецката,макар,че и те имаха положения и мачът беше много равностоен и двата обора можеха да спечелят или изгубят ;)

Link to comment
Share on other sites

Това ми беше пределно ясно още като се направи тази анкета. На всички е ясно, че Ботев е най-популярния отбор в Пловдив и в Южна България

 

[

 

За Пловдив,мога да поспоря.Виж за Южна България,както и Северна има два пополярни отбора: Левски и Цска.За това неможе да се спори.

Link to comment
Share on other sites

За Пловдив,мога да поспоря.Виж за Южна България,както и Северна има два пополярни отбора: Левски и Цска.За това неможе да се спори.

Имам предвид най-популярен провинциален отбор. А за Пловдив няма никъв спор просто. И за малките деца това е ясно.

Link to comment
Share on other sites

Имам предвид най-популярен провинциален отбор. А за Пловдив няма никъв спор просто. И за малките деца това е ясно.

Може да сте популярни ама сте в "Б" Група и ако карате още с такава игра и ако не излезете скоро,то по-популярен отбор ще стане Локомотив.Но аз не мога да разбера к'во се печели с няк'ва си популярност ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам предвид най-популярен провинциален отбор. А за Пловдив няма никъв спор просто. И за малките деца това е ясно.

 

То май само малките деца знаят.А най-пополярен отбор от провинцията за Южна България е Берое,колкото и да не ти се вярва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...