Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Няма такова правило във форума да се пише на български. И някой модератори пишат на с английски букви. Кво и на тях ли да слагат warn :P

 

Знам,че няма такова правило,но трябва да се въведе...все пак не живеем в Израел !!! :angry:

 

С МИР \/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Знам,че няма такова правило,но трябва да се въведе...все пак не живеем в Израел !!! :angry:

 

С МИР \/

 

 

Верно има нужда от такова правило

Link to comment
Share on other sites

така ......... ще карам по ред:

 

kav e toia otbor deto sha si naricha

stadiona koleja

 

така си го наричаме, защото едно време там е било игрището на френския(католически) колеж, чиито възпитаници са едни от "ентусиастите" благодарение на които през 1912 се разжда ботев пд

 

(Извинете ме,но повече не мога да споменавам името Ботев - за мен не трябва да има такива имена като "Ботев" и "Левски" защото е убидно да се петни името им,затова аз ще ви казвам просто "тракия" )

 

а бе, помиар! ти в час ли си бе?! не ми говори как било редно да се казваме!

айде, моля ти се разгърни някой учебник или книга и виж какво пише за 1912. поне за мен апогеят в 3-та българска история. и не защото ние сме се появили тогава ;) ..... чак тогава можеш да разбереш, защо хората са си избирали имена, като ботев, левски, раковски за своите отбори!

btw тракия е част от нашата история!

 

Aue ostavigi tia kvo mi se zanimavash s tiax.Prosti momcheta.Seliancheta

doshli predi godini ot selo i kvi da badat ot koi otbor da sa.togava mijavoto(sega)

otborche krai birenata bilo v dobri godini i te selianite kam koi kam nai goliamoto

FC Trakia.E tva ste vie ot pokolenia-Edni seliani.Za kvo po dobre ne otidete da prodavate papeshi i domati vmesto da se zanimavate s futbol.I za tva kadeto go

kaza za botev i levski si absolutno prav.neznam v niakoia druga darjava da si

krastiat otborite na Nacional Geroi-kakvito sa Xristo Botev i Vasli Levski-i da se

opluvat vseki mach.

 

ай сега ми кажи, че си 3-то поколение буфер, а? :lol: независимо, че за нас настъпиха много тежки времена ние все още сме тук. ..... защото това е нашия град. ..... на пловдивчаните. не го забравяйте.

 

Като говорихме за публика - цитат от писмо на Нешко Милованович до www.lpfc.net :

 

"VIE TREBA DA ZNAE TE DA STE NAJ GOLEMI I NAJBOLJI FENOVI VF ISTOCNATA EVEOPA VIE KOITO OBICATE ODBOR I KOGATO PADA I KOGA TO BIE.E tova vas pravi Naj golemi,as moga slobodno da kazva tova koe to pisha i stoim zad svaka moja ta duma zashto to sam obikolio polovin svjat"

 

no comment!(айде да помислиш, защо оставям това без коментар ;) )

 

hint - виж по-горе, където в последния ми пост пак има едно no comment

 

айде със здраве ....

Link to comment
Share on other sites

Така като начало темата е за българския футбол а не за спрора между Локо и Ботев. Отделно от това в последните страници няколко човека си позволяват да приказват доста обиди. Да продължим нататъка че друг пък достига до разни изводи за които и той самия неможе да си каже от къде са му дошли. Има няколко решения. Едното е да се затвори темата. В такъв случай обаче хората които обичат футбола няма да има къде да си обсъждат тази тема. Остава алтернативния вариянт. Moderated mode за проблемните хора. Така най - лесно ще се прекъснат глупостите които се изписаха в последните няколко страници.

С две думи. Поправете се сами да не ви поправим ние(модераторите) ;).

Link to comment
Share on other sites

Новия треньор на Ботев е Ясен Петров

 

Новият старши треньор на пловдивския Ботев Ясен Петров, който до събота предвождаше столичния Локомотив, направи тази сутрин първа тренировка с отбора на “канарчетата”. Петров се завръща в родния си клуб и ще подпише договор за 3 години, а негов помощник ще бъде бившият капитан на Ботев Кирил Андонов. “Разделих се вчера съвсем цивилизовано с шефовете Георги Божов, Иво Тонев и Чавдар Цветков, както и с колегите ми от треньорския щаб и футболистите в Надежда. Приех офертата на Ботев, защото тук съм израснал, а и клубът има големи традиции и велика публика, която искам бързо да върнем на стадиона. Ще се запозная с качествата на играчите още до контролата ни с Родопа в петък. Целта ми е да върнем Ботев в елита, затова ще работя неспирно за това. Сега отборът е изостанал от лидерите, а и ни предстоят две гостувания. Но още на мача с Конелиано в София ще излезем само за победа, за да намалим дистанцията от челните 3 места, които дават промоция в елита. Още не знам дали ще привлечем нови играчи, но се оглеждам за момчета, които могат да ни помогнат да усилим конкуренцията във всяка линия”, коментира Ясен Петров.
Link to comment
Share on other sites

Новия треньор на Ботев е Ясен Петров

 

Аз лично съм тренирал няколко пъти с "Бати Ясен" и многа да ви кажа,че за мен той е най-добрия треньор в България !!! И дори като човек не е надут и да не можеш да си кажеш 2 приказки с него,ами е много спокоен и добър...абе просто трябва да сте много доволни,че той е сегашният треньор! И съм сигурен,че догодина пак ще видим най-зрелищното дерби Локо-Ботев,като начело на Ботев ще е ЯСЕН ПЕТРОВ ! Честито ;)

 

С МИР \/

Link to comment
Share on other sites

Spored men ne triabva da se zatvarai temata prosto ot sega natatak triabva da

se nakazva izpolzvaneto na obidni dumi.niakoi xora se ovliakoxa(vkluchitelno az)

mnogo v toia spor i zabravixme naistina za kakvo e taia tema-Bg futbol.mislia

che triabva da se zabravi toia spor i da se prodalji da se komentira BG futbolat.

:punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Иначе,тая година Локото да забравят за титла.Най-много да отнесат 6-7 място.Тая година или Левски или ЦСКА ще е шампиона!

what a tragedy

 

сега се очаква подобно на някои митични "грандове" да оревем света... ама не, всички си го приемат за нормално, защото е нормално. Пример: Англия. Трябва така да става... виждате Ман. Юнайтед и Нюкасъл, че и Ливърпул как се резилят.

Link to comment
Share on other sites

Всеки отбор има своите славни моменти или загуби...както е тръгнало за Англи да говорим (макар,че темата е за БГ Футбол ;) ) Значи един съвсем пресен пример : Преди 4 години - през 2000 година Newcastle се бореха за оцеляване в Premiership,тогава дойде Сър Боби Робсън и направи този отбор един "гранд" в Англия...Друг пример ще ви дам: Преди 2 години с моя отбор станах Шампион на българия (за деца) А тази година завършихме на 4то място и дори за Републиканско не се класирахме - такаче всеки отбор си има и славни моменти и моменти на криза.Същото е и с Локо и Ботев в момента - Ботев са в криза (Явно заради Христолов) а ЛОКО направиха най-силния си сезон в историята спечелвайки 2 титли - Суперкупата и Шампионата!

Link to comment
Share on other sites

Всеки отбор има своите славни моменти или загуби...както е тръгнало за Англи да говорим (макар,че темата е за БГ Футбол ;) ) Значи един съвсем пресен пример : Преди 4 години - през 2000 година Newcastle се бореха за оцеляване в Premiership,тогава дойде Сър Боби Робсън и направи този отбор един "гранд" в Англия...Друг пример ще ви дам: Преди 2 години с моя отбор станах Шампион на българия (за деца) А тази година завършихме на 4то място и дори за Републиканско не се класирахме - такаче всеки отбор си има и славни моменти и моменти на криза.Същото е и с Локо и Ботев в момента - Ботев са в криза (Явно заради Христолов) а ЛОКО направиха най-силния си сезон в историята спечелвайки 2 титли - Суперкупата и Шампионата!

Ти да не тренираш в 89 набор на Локото?Щото аз тренирам в 89 на Ботев!!!Хахахха на четвърто място завършихте и отпаднахте от републиканското!А ние втори и се класирахме!И за това което говориш че сте спечелили не беше ли Купа на България,а не републиканско!? :confused Кви Шампиони сте ставали???Никви!Още първия кръг беше мача между нас и ко стана????Какъв беше резултата!?

Link to comment
Share on other sites

Ти да не тренираш в 89 набор на Локото?Щото аз тренирам в 89 на Ботев!!!Хахахха на четвърто място завършихте и отпаднахте от републиканското!А ние втори и се класирахме!И за това което говориш че сте спечелили не беше ли Купа на България,а не републиканско!? :confused Кви Шампиони сте ставали???Никви!Още първия кръг беше мача между нас и ко стана????Какъв беше резултата!?

 

Спечелена купа на България означава ШАМПИОНИ НА БЪЛГАРИЯ при деца А по простата причина,че няма друго официялно първенство на тая възраст (първенството не е официялно,също както е и тази година) !!! А какъв беше резултата на ваш терен ? Ще видим тази година кво ще стане...Айде,че отивам да ритам ;) :P :D :lol:

 

С МИР \/

Link to comment
Share on other sites

ama kato ne znaesh pone nedei spori de... benefisa beshe na Ico ,sviren ot nasko...

В грешка си. Бенефиса наистина беше на Атанас Узунов. Просто Стоичков беше повикан за участие в мача. Бенефиса на Ицо беше тази година в Барселона между звезден отбор на света и Барселона.

http://warezru.veno.biz/invision/index.php...8814&hl=benefis

Link to comment
Share on other sites

В грешка си. Бенефиса наистина беше на Атанас Узунов. Просто Стоичков беше повикан за участие в мача. Бенефиса на Ицо беше тази година в Барселона между звезден отбор на света и Барселона.

http://warezru.veno.biz/invision/index.php...8814&hl=benefis

 

Botev :) mesi za infoto ama az znam koga beshe oficialnia benefis na Ico ,na lubimata mi data e :) ama onova beshe benefisa my v BG , zashto mislish ednoto poluvreme igra ot Lokoto ,a drugoto ot Botev .

 

nqq zna4enie de.neka e bil na Nasko kato iskate ;)

Link to comment
Share on other sites

Новия треньор на Ботев е Ясен Петров

 

Това вече е добара новина за феновете на Ботев. Остава и малко промени в селекцията(щтото истината е че някой от настоящия състав са само за Спартак)

Link to comment
Share on other sites

Това вече е добара новина за феновете на Ботев. Остава и малко промени в селекцията(щтото истината е че някой от настоящия състав са само за Спартак)

 

До колко добра. Колко мислите, че ще ви трябва за да влезета пак в А. Поне 2-3 години.

Link to comment
Share on other sites

До колко добра. Колко мислите, че ще ви трябва за да влезета пак в А. Поне 2-3 години.

 

Аз български футбол почти не гледам, нито съм фен на Ботев, така че да те поитам на кой нас ? Просто коментирам новината. Накой хора продължават да не схващат че темата не е "Ботев или Локо", а эа българския футбол като цяло.

Link to comment
Share on other sites

Botev Plovdiv B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Бурна двойна радост на феновете след новината че Локо Пловдив падат от Черно море

 

Масови побоища в центъра на терена между двете агитки и полицията

 

Масови побоища на стадиона и около него

 

Около 20 счупени черно-бели муцуни,полицейски произвол

 

Прибрани са двама фена на Ботев,продължават битките на стадиона и около него

 

Феновете на Ботев се отправят към заведението Маймунка за да разбият останалите черно-бели фенове не участвали в битките на и около стадиона,ултрасите на Ботев са твърдо решили града да стане жълто-черен

 

Масов бой на паркинга пред стадиона,много прибрани синьо-бели и черно-бели шалове

 

След биват замеряни с бомби от миниум и бял бронз,феновете на Локо ГО ,започнаха да бягат ,а феновете на Ботев ги преследват в района на стадиона и до Воденицата

 

Освободени са задържаните фенове на Ботев.Ултасите напускат ГО,като оставят цслед себе си,доста разбити муцуни от феновете на домакините

 

Това беше всичко от мен Маша Чибурашкина.По-късно ако са в състояние Грую Груев и Наум Панайотов ,ще ви предоставят снимки и коментар

 

 

 

На всички НАЗДРАВЕ за победата

 

 

 

Гледайте ква война е ставала в ГО :woot

Link to comment
Share on other sites

Аз пък разбрах, че вашите са яли доста бой и даже някакви знамена са ви били взели. Имало обаче снимки, а и от канал3 са били там, така, че ще видим къде е истината.

Link to comment
Share on other sites

Не е така. Проучих малко, онези са разбили само едно стъкло на кола и един наш фен е бил в кръв. И е само това. Иначе наще са им разбили главите. Онези ги е било страх, да нападат

Ето и малко снимки тук

Link to comment
Share on other sites

Зрелищен мач, зрелищен бой

Въпреки високата си футболна класа, мачът от VI кръг на "Б" група Локомотив (ГО) – Ботев (Пловдив) едва ли ще бъде запомнен със спортните си достойнства. След истинската гладиаторска битка, която си спретнаха двете агитки на зелената арена, невиждана не само в Горна Оряховица, но и в България, футболът остана на заден план. "Канарчетата" набързо поведоха с 0:2 с два гола на Емил Урумов до 38 мин. след много груби грешки на "черно-бялата" защита. В 44 мин. след страхотно меле Кенан Кязимов от Локомотив успя да преодолее вратаря Лилчо Арсов и да върне едно попадение. Второто полувреме бе напълно под контрола на домакините. "Железничарите" създадоха една дузина голови положения и в крайна сметка стигнаха до равенството след красив гол на Петър Кънчев в 56 мин. Локомотив обаче потвърди мнението, че има сериозни проблеми в защита и пет минути преди изтичането на редовното време, ветеранът Костадин Видолов с лекота преодоля горноорховската отбрана за 2:3. Най-скандалния футболен момент в срещата бе в 92 мин., когато реферът отсъди пряк свободен удар на границата на наказателното поле за нарушение, започнало извън пеналта. След консултация с помощник-съдията обаче бе назначена дузпа, която отново Видолов превърна в гол. Истинското шоу за зрителите пък започна след последния съдийски сигнал. Близо 200 фенове на Ботев строшиха железните заграждения и нахлуха на терена. За всеобщо учудване обаче вместо да поздравт любимците си за постигнатата победа, "жълто-черните" ултраси започнаха да дразнт гороорховската публика, която, ядосана от изпуснатата точка, реши да победи поне на другия фронт. Заформи се уникално мелле на терена на стадион "Локомотив", в което взеха участие над 300 човека под безучастните погледи на полицаите. Равносметката бе много набити и арестувани хулигани и от двата лагера и един полуунищожен сектор за гости на стадиона в Горна Оряховица.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...