Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Oliii  za kvo ne zemesh parvo da si vidish tvoia posle da gledash na drugi

te i via sia s v takova polojenie che vie shte mi govorite za koi e po golemiat otbor

 

 

Батко ти си фена ти трябва да знаеш какви слухове се носят около вашия президент

 

И `Айде нема нужда` ако няма кво да кажеш не са напъваи толкова

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Na kolko godini s ue smexuvka.koga mi gi pomnish tia raboti.az ne sam chak tolkova goliam no do kolkoto si spomniam kogato e imalo machove na levski i

na cska s botev te vi vodexa ot ixtiman pone s 2-3.I moliati se ne mi govori che ne sme bili publika predi da doide Joro Iliev.Kato te gledam ne moje da si tolkova

na vazrast apak da ne si spomniash konrtolite na Lokoto i botev.togava nie dori

biaxme v b grupa a kakvo pravexme.Ne otricham che i vie imate mnogo privarjeni

ci no spomnisi benefisa na Nasko Uzunov na Lauta.Ili predniat mach na vashia stadion na osvetlenie kakvo napravixme NIE.I kav e toia otbor deto sha si naricha

stadiona koleja :confused  :unsure:  :confused

 

 

:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: ............... ROFLMAO emi to4no za tova ti govorq ,4e pomnish samo ot vremeto ,kogato igraexme na lainuta nagovoren ma4.i btw benefisa beshe na Xristo Stoichkov,ama nqma nishto.na tebe ti e prosteno ,sam se seshtai zashto... pozainteresuvai se malko,pitai nqkoi 4orbar ili levskar ,ne botevist, ama ot po vuzrastnite,da ti kaje kakvo e bilo kato sa idvali na KOLEJA ( vuobshte nqmam namerenie da ti obqsnqvam ot kude idva tova slavno ime ) predi 2 desetiletiq...

Link to comment
Share on other sites

:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: ............... ROFLMAO emi to4no za tova ti govorq ,4e pomnish samo ot vremeto ,kogato igraexme na lainuta nagovoren ma4.i btw benefisa beshe na Xristo Stoichkov,ama nqma nishto.na tebe ti e prosteno ,sam se seshtai zashto...  pozainteresuvai se malko,pitai nqkoi 4orbar ili levskar ,ne botevist, ama ot po vuzrastnite,da ti kaje kakvo e bilo kato sa idvali na KOLEJA ( vuobshte nqmam namerenie da ti obqsnqvam ot kude idva tova slavno ime ) predi 2 desetiletiq...

Xubavo aide znaesh.NO benefisa beshe na Atanas Uzunov.Beshe na Lauta.
Link to comment
Share on other sites

Lokomotivcho , aide pospri.kato si maluk i ne znaesh ,po xubavo mlukni.Prosto si nqmash predstava kakvi neshta sa pravili fenovete na botev edno vreme...

 

Хиляди пъти повторих,че В МОМЕНТА публиката на ЛОКОМОТИВ е по-достойна,по-добра и по-вярна от тази на "Тракия" (Извинете ме,но повече не мога да споменавам името Ботев - за мен не трябва да има такива имена като "Ботев" и "Левски" защото е убидно да се петни името им,затова аз ще ви казвам просто "тракия" )

Link to comment
Share on other sites

Хиляди пъти повторих,че В МОМЕНТА публиката на ЛОКОМОТИВ е по-достойна,по-добра и по-вярна от тази на "Тракия" (Извинете ме,но повече не мога да споменавам името Ботев - за мен не трябва да има такива имена като "Ботев" и "Левски" защото е убидно да се петни името им,затова аз ще ви казвам просто "тракия" )

 

 

E АЗ как да ви навиквам тогава бе Албански Народни Железници ли Ве

Link to comment
Share on other sites

E АЗ как да ви навиквам тогава бе Албански Народни Железници ли Ве

 

Ще ти отговоря честно:

ПО-ПРОСТО МОМЧЕ ОТ ТЕБ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ !!! Ние сме ЛОКОМОТИВ,а името БОТЕВ не бива да се петни от никой,защото ТОЙ не го заслужава.Точно затова аз ще ви казвам просто "Тракия" ( Или ти можеби незнаеш,че това ви е първото име ? :blink: :wacko: :confused :P :woot )

Link to comment
Share on other sites

Хиляди пъти повторих,че В МОМЕНТА публиката на ЛОКОМОТИВ е по-достойна,по-добра и по-вярна от тази на "Тракия" (Извинете ме,но повече не мога да споменавам името Ботев - за мен не трябва да има такива имена като "Ботев" и "Левски" защото е убидно да се петни името им,затова аз ще ви казвам просто "тракия" )

Aue ostavigi tia kvo mi se zanimavash s tiax.Prosti momcheta.Seliancheta

doshli predi godini ot selo i kvi da badat ot koi otbor da sa.togava mijavoto(sega)

otborche krai birenata bilo v dobri godini i te selianite kam koi kam nai goliamoto

FC Trakia.E tva ste vie ot pokolenia-Edni seliani.Za kvo po dobre ne otidete da prodavate papeshi i domati vmesto da se zanimavate s futbol.I za tva kadeto go

kaza za botev i levski si absolutno prav.neznam v niakoia druga darjava da si

krastiat otborite na Nacional Geroi-kakvito sa Xristo Botev i Vasli Levski-i da se

opluvat vseki mach.

Link to comment
Share on other sites

Ще ти отговоря честно:

ПО-ПРОСТО МОМЧЕ ОТ ТЕБ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ !!! Ние сме ЛОКОМОТИВ,а името БОТЕВ не бива да се петни от никой,защото ТОЙ не го заслужава.Точно затова аз ще ви казвам просто "Тракия" ( Или ти можеби незнаеш,че това ви е първото име ?  :blink:  :wacko:  :confused  :P  :woot )

 

Виж ве Дришл** Аз клубната история си я знам добре ама кво само ма занимаваш с глупости ти как си щял да ни викаш

Link to comment
Share on other sites

Виж ве Дришл** Аз клубната история си я знам добре ама кво само ма занимаваш с глупости ти как си щял да ни викаш

 

Ама съм 100% сигурен,че незнаеш през кой години сте ставали шампиони...не можеш да ми го кажеш без да погледнеш в някой сайт или книга с историята ви!!!

Link to comment
Share on other sites

Ама съм 100% сигурен,че незнаеш през кой години сте ставали шампиони...не можеш да ми го кажеш без да погледнеш в някой сайт или книга с историята ви!!!

 

 

А ве 29 и 63 мисля ама Много на викторина го обърна тоа форум

Link to comment
Share on other sites

Мислиш,мислиш ама не ти се отдава много... 1929 и 1967 !!! ЗА пловдивски футбол повече с теб не искам да споря !!!

 

Кво искаш да кажеш че си мноо начетен ли или кво

Link to comment
Share on other sites

Като говорихме за публика - цитат от писмо на Нешко Милованович до www.lpfc.net :

 

"VIE TREBA DA ZNAE TE DA STE NAJ GOLEMI I NAJBOLJI FENOVI VF ISTOCNATA EVEOPA VIE KOITO OBICATE ODBOR I KOGATO PADA I KOGA TO BIE.E tova vas pravi Naj golemi,as moga slobodno da kazva tova koe to pisha i stoim zad svaka moja ta duma zashto to sam obikolio polovin svjat"

Link to comment
Share on other sites

Кво искаш да кажеш че си мноо начетен ли или кво

 

Искам да ти кажа,че за да спориш трябва да знаеш фактите,а те са,че Тракия не е ставал шампион от 67 насам а в момента шампиона е ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ !!!

Link to comment
Share on other sites

Като говорихме за публика - цитат от писмо на Нешко Милованович до www.lpfc.net :

 

"VIE TREBA DA ZNAE TE DA STE NAJ GOLEMI I NAJBOLJI FENOVI VF ISTOCNATA EVEOPA VIE KOITO OBICATE ODBOR I KOGATO PADA I KOGA TO BIE"

 

Кво му ровиш на човека в личната кореспонденция

нищо общо хубаво момче си ама за нищто не ставаш

Link to comment
Share on other sites

Искам да ти кажа,че за да спориш трябва да знаеш фактите,а те са,че Тракия не е ставал шампион от 67 насам а в момента шампиона е ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ !!!

 

 

искам да ти кажа само че много хора умряха докато го чакаха това нещо

Трябваше Комунизма да падне и 15 години да минат

И гошо да ва изкара от Б група

Link to comment
Share on other sites

Вечна ранглиста на А група

 

1.ЦСКА - 3297:1454 3188

2. Левски - 3028:1451 3123

3.Славия - 2286:1720 2315

4. Локо София - 2151:1784 2216

5. Ботев - 2214:2050 2107

6. Локо Пловдив - 1709:1758 1754

 

 

Аз няма кво друго да кажа. Фактите говорят сами

Link to comment
Share on other sites

искам да ти кажа само че много хора умряха докато го чакаха това нещо

 

Може ли едно отклонение : Ти беше ли на концерта на Слави в чест на шампионската титла на ЛОКОМОТИВ ??? Лично за теб ми отговори...това не беше ли празник за целия град ??? Сега не ми казвай,че там е нямало жълтури,защото аз лично видях много такива !!! Според теб няма ли да е такъв празник за града ако Тракия станат шампиони отново...аз лично бих се радвал,че ПЛОВДИВСКИЯ ФУТБОЛ Е НАДВИЛ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ...аз се радвам дори и за СПартак и Марица...защо има такава омраза аз не мога да разбера !!!

 

Аре с МИР \/

Link to comment
Share on other sites

Ще ти отговоря честно:

ПО-ПРОСТО МОМЧЕ ОТ ТЕБ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ !!!

Това си плаче за Warn

 

Aue ostavigi tia kvo mi se zanimavash s tiax.Prosti momcheta.Seliancheta

doshli predi godini ot selo i kvi da badat ot koi otbor da sa.togava mijavoto(sega)

otborche krai birenata bilo v dobri godini i te selianite kam koi kam nai goliamoto

FC Trakia.E tva ste vie ot pokolenia-Edni seliani.Za kvo po dobre ne otidete da prodavate papeshi i domati vmesto da se zanimavate s futbol.

И тва също.

 

bakara да те питам твоя Warn колко е ? Щтото само за последните 3 страници заслужаваш да ти лепнат поне 60%.

Просто нямам идея за кво седи тая тема да седят юзарите и да псуват ли ? Крайно глупава причина за съществуване на тема не мислите ли ?

Link to comment
Share on other sites

Може ли едно отклонение : Ти беше ли на концерта на Слави в чест на шампионската титла на ЛОКОМОТИВ ??? Лично за теб ми отговори...това не беше ли празник за целия град ??? Сега не ми казвай,че там е нямало жълтури,защото аз лично видях много такива !!! Според теб няма ли да е такъв празник за града ако Тракия станат шампиони отново...аз лично бих се радвал,че ПЛОВДИВСКИЯ ФУТБОЛ Е НАДВИЛ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ...аз се радвам дори и за СПартак и Марица...защо има такава омраза аз не мога да разбера !!!

 

Аре с МИР \/

 

Аз не споря за тва искам да ти кажа само че ние сме ПО големия отбор в града

Link to comment
Share on other sites

Макар и на локомотивците да не им се иска, спор няма, че сме по-големия и по-успелия отбор от тях. Дори някой от тях си го признават.

Link to comment
Share on other sites

Това си плаче за Warn

 

OFF TOPIC:

Мислиш ли,че ме интересува в голяма степен дали ще споря с някой във форума ? Мислиш ли,че ми пука ? Еми лепкай ми колкото си искаш Warn се едно ми е ! НО ЗАЩО НЕ СЛАГАТЕ WARN НА ТЕЗИ КОЙТО ПИШАТ НА ЛАТИНИЦА ? НИЕ СМЕ БЪЛГАРИ И ТРЯБВА ДА СИ ПИШЕМ НА РОДНИЯ ЕЗИК !!!

Link to comment
Share on other sites

OFF TOPIC:

Мислиш ли,че ме интересува в голяма степен дали ще споря с някой във форума ? Мислиш ли,че ми пука ? Еми лепкай ми колкото си искаш Warn се едно ми е ! НО ЗАЩО НЕ СЛАГАТЕ WARN НА ТЕЗИ КОЙТО ПИШАТ НА ЛАТИНИЦА ? НИЕ СМЕ БЪЛГАРИ И ТРЯБВА ДА СИ ПИШЕМ НА РОДНИЯ ЕЗИК !!!

Няма такова правило във форума да се пише на български. И някой модератори пишат с английски букви. Кво и на тях ли да слагат warn :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...