Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

... и то при най-великата публика на България

 

ха-ха. ами то това е много относително. всеки вика "ние сме най-големите" ...... :lol:

btw познавам вашата публика не от вчера и мога да ти кажа, че има неща при вас, които трудно биха се вписали в твоето твърдение.

както и да е .... ти/вие си знаеш/те

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

ха-ха. ами то това е много относително. всеки вика "ние сме най-големите" ...... :lol:

btw познавам вашата публика не от вчера и мога да ти кажа, че има неща при вас, които трудно биха се вписали в твоето твърдение.

както и да е .... ти/вие си знаеш/те

[/

 

a tova e i pozdrava za publikata na lokoto -http://www.mp3-bg.com/2/2008/8722

Link to comment
Share on other sites

ЦСКА [ 23 ] [10.95%]

Левски София [ 16 ] [7.62%]

Ботев Пловдив [ 92 ] [43.81%]

Локомотив София [ 2 ] [0.95%]

 

 

 

tova e rezultata do momenta :punk stranno ne vijdam vse o6te zapaleni fenove na mmm kak bqha loko ili ne67to podobno :woot

Link to comment
Share on other sites

Дори и едно италиянско списание беше отбелязало,че публиката на ЛОКОМОТИВ е най-добрата в България в момента...Да не говорим колко български коментатори остават без думи при вида на многобройние фенове събралисе да подкрепят любимия си отбор.Това сте вие жълтите - не можете да си признаете,че момента нашата публика е много по-добра.Дори когато падаме с 4:0 от класни европейски отбори,ние не спряхме да подкрепяме отбора си.И ако искате да знаете лично на мен един левскар ми беше казал : "Евала,вие имате най-добрата публика..." - ако не друго поне е реалист човека

Link to comment
Share on other sites

ЦСКА [ 23 ]  [10.95%]

Левски София [ 16 ]  [7.62%]

Ботев Пловдив [ 92 ]  [43.81%]

Локомотив София [ 2 ]  [0.95%]

tova e rezultata do momenta :punk stranno ne vijdam vse o6te zapaleni fenove na mmm kak bqha loko ili ne67to podobno :woot

 

Това,че няма много локомотивци във форума какво доказва мой човек? АБСОЛЮТНО НИЩО!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

А ве ей Буфери чупени в форума нямало фенове тва да ви е проблема

Проблема ви е че вие В ПЛОВДИВ нямате публика да не говорим за

форуми вестници списания кръстословици

Миналата година добре

 

Локо Шампион с Купа от Картон Ма ся тои Гошо маи маи

Берое му фана окото и кои го знае дали няма да реши да вземе

отбор които Сам стига до А групата

и ако тои утре каже Тои стадиона падна вЪв кЮстендил поне за

тва пари нема а тряат

Просто ни ва вида Вас Шампионите В кое първенство лига или турнир

Ще трябва да играете и с к`ви играчИ

 

Аиде със здраве и Честито За новата ЖП линия През Тунела на ЛАУТА

Link to comment
Share on other sites

А ве ей Буфери чупени в форума нямало фенове тва да ви е проблема

Проблема ви е че вие В ПЛОВДИВ нямате публика да не говорим за

форуми вестници списания кръстословици

Миналата година добре

 

Локо Шампион с Купа от Картон Ма ся тои Гошо маи маи

Берое му фана окото и кои го знае дали няма да реши да вземе

отбор които Сам стига до А групата

и ако тои утре каже Тои стадиона падна вЪв кЮстендил поне за

тва пари нема а тряат

Просто ни ва вида Вас Шампионите В кое първенство лига или турнир

Ще трябва да играете и с к`ви играчИ

 

Аиде със здраве и Честито За новата ЖП линия През Тунела на ЛАУТА

 

NO COMMENT...САМО СИ ВИЖ ПОДПИСА !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Това сте вие жълтите - не можете да си признаете,че момента нашата публика е много по-добра.

 

аз не отричам, че правите здрав support. има обаче неща, които са просто пумиарски и с които никога няма да спечелите уважението на никого. яйцето, като го чукнеш се пука, нали? ;)

 

Дори и едно италиянско списание беше отбелязало,че публиката на ЛОКОМОТИВ е най-добрата в България в момента...

 

от т'ва става ясно, че здраво попиваш от lainutafools .... lads :lol: ама няма лошо. то си е за ваша сметка!!!!

no comment ...... next time!

Link to comment
Share on other sites

Кво да ти гледам подписа виж ти моя ве Гаргамел

 

Ти неграмотен ли си ??? Много ясно си пише : "Виж СИ подписа" !!! Когато факите говорят и боговете мълчат ! Фактите са,че ЛОКОМОТИВ Е СУПЕРШАМПИОНЪТ НА БЪЛГАРИЯ,понеже спечели и Суперкупата,а сега е време и ти редом с боговете да млъкнеш !!! ;) :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ти неграмотен ли си ??? Много ясно си пише : "Виж СИ подписа" !!! Когато факите говорят и боговете мълчат ! Фактите са,че ЛОКОМОТИВ Е СУПЕРШАМПИОНСЪТ НА БЪЛГАРИЯ,понеже спечели и Суперкупата,а сега е време и ти редом с боговете да млъкнеш !!! ;)  :angry1  :angry:

 

Батко изцапал си се с лютеница ве СУПЕРШАМПИОНСЪТ

 

И не ми говори да млъкна

 

Шти кажа само едно В Пловдив е имамло БОТЕВ

 

Преди да има Железница (ДЕТСКА)

Link to comment
Share on other sites

Шти кажа само едно В Пловдив е имамло БОТЕВ

 

Преди да има Железница (ДЕТСКА

Ей тук всички буфери трябва да замълчим пред този разбиващ "факт". Няма какво да се добави. Щом Ботев е имало преди още да има детска железница, значи той е най- великият клуб. Точка по въпроса.

 

bakara, предлагам да си пестиш за напред определенията като "чупени буфери" и всякакви други простотии.

И не ми говори да млъкна
И аз ти казвам да замлъкнеш. Пролем? А? Ще ме набиеш ли за наказание?

Ходи си избивай комплексите другаде.

Link to comment
Share on other sites

Lokomotivcho , aide pospri.kato si maluk i ne znaesh ,po xubavo mlukni.Prosto si nqmash predstava kakvi neshta sa pravili fenovete na botev edno vreme ,kogato futbola ne beshe samo pari i kogato edin ot malkoto otbori v bulgaria mojeshe da napravi neshto sreshty stoli4nite grandove bqxme nie ,Botev Plovdiv.A vie,novoizlupeni grandove s virnatite nosove ,mnogo skoro pak shte zapeete starata pesen.nali pomnish kak kato "vlqzoxte" v A grupa i pulnixte stadiona na vseki ma4.A ,sq si pripomni i neshto ot dale4 po blizkoto minalo - kak imaxte 3-5 hilqdi fena na domakinstvoto sus Spartak Vn. I po-malko shte stavat.Sunqt svurshva .toi georgi iliev da ne e izvor.ama vie sami she go usetite de.i neshtata postepenno shte si se vurnat po mestata

Link to comment
Share on other sites

Ей тук всички буфери трябва да замълчим пред този разбиващ "факт". Няма какво да се добави. Щом Ботев е имало преди още да има детска железница, значи той е най- великият клуб. Точка по въпроса.

 

bakara, предлагам да си пестиш за напред определенията като "чупени буфери" и всякакви други простотии.

И аз ти казвам да замлъкнеш. Пролем? А? Ще ме набиеш ли за наказание?

Ходи си избивай комплексите другаде.

 

 

Няма стига Спермата Пристига

Link to comment
Share on other sites

awe za kvo vsi4ki buferi trqbva da se zaqjdat s fenovete na Botev?!

BOTEV vinagi e bil nai-golemiq otbor v Plovdiv! 6te si iztraem sega6nata kriza i tva e!pone fenovete sme mnogo i se podkrepqme,a va6ite sme6ni fenove na Loko pove4eto sa boiadjii-malko sa istinskite privurjenici na toq 4erno-bql e**n otbor!

Link to comment
Share on other sites

Au au au.vie me ubivate ue pi4ove i vie jalti ........publika,fenove,ultrasi.otbor...

Kvi ste vie ue.vie ste bili mnogo prosti :angry1 .Nai mnogo me drazniat takiva

Jalti komplexsari.shtoto vie fienovete na nai "staria" klub v bulgaria ste tochno takiva.Kvo da vi kaja ei tva momchence bakara ti si bil mnogo umen ue.ta dori

i zabelejki sha prai6 na momcheto to ti kazva da SI vidish podpisa ai toi nashia

gleda na pi4a.She mi govorite vlakcheta gluposti.A za kvo ne se vidite parvo vie

ami togava 4ak da gledate nas.shtoto nie sme si mnogo dobre.kvo padnaxme

ot beroe ma kvo da ne bi da svarshi sveta.padnaxme i veche :cry .Eiiii sia po4na

sezona ie sia idva red na levski.A pak takiva seliancheta deto prodaljavat da mi govoriat za kustendil. a be kav kustendil be kvi pet leva.chuli go te ot tati i posle

go povtariat 10 godini.a za fenovete to se vidia Mai za kvo stava vapros.Nie sme

nai velikite i kvi prikazki sa svashili ue te sia zapochvat da se pishat.I molia vi se

ne mi izlizai te poveche s tva che ste nai staria club.Nie sme shampioni.Moje li

da go zapomnite tva ne6to :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Prosto si nqmash predstava kakvi neshta sa pravili fenovete na botev edno vreme ,kogato futbola ne beshe samo pari i kogato edin ot malkoto otbori v bulgaria mojeshe da napravi neshto sreshty stoli4nite grandove bqxme nie ,Botev Plovdiv

:woot На колко си години бе, този? Виждал ли си тези неща или някой ти е промил мозъка?

sq si pripomni i neshto ot dale4 po blizkoto minalo - kak imaxte 3-5 hilqdi fena na domakinstvoto sus Spartak Vn. I po-malko shte stavat.

Я сега си припомни нещо от още по- близкото минало- колко бяхме в Стара Загора.

Намерил кой да ми говори за 3- 5 хиляди. За нас това е много малко, докато на вас това ви е максималната посещаемост. Ако се задържите няколко години в Б група, както вървят нещата нали се сещаш колко хора ще има на стадиона?

 

awe za kvo vsi4ki buferi trqbva da se zaqjdat s fenovete na Botev?!
Прегледай темата за да видиш кой с кого се заяжда. Все пак вие сте тези, които са в Б група и умират от яд и завист заради положението в момента.
BOTEV vinagi e bil nai-golemiq otbor v Plovdiv!
Ти в коя година живееш? И сега ли е най- големия?
Link to comment
Share on other sites

Au au au.vie me ubivate ue pi4ove i vie jalti ........publika,fenove,ultrasi.otbor...

Kvi ste vie ue.vie ste bili mnogo prosti :angry1 .Nai mnogo me drazniat takiva

Jalti komplexsari.shtoto vie fienovete na nai "staria" klub v bulgaria ste tochno takiva.Kvo da vi kaja ei tva momchence bakara ti si bil mnogo umen ue.ta dori

i zabelejki sha prai6 na momcheto to ti kazva da SI vidish podpisa ai toi nashia

gleda na pi4a.She mi govorite vlakcheta gluposti.A za kvo ne se vidite parvo vie

ami togava 4ak da gledate nas.shtoto nie sme si mnogo dobre.kvo padnaxme

ot beroe ma kvo da ne bi da svarshi sveta.padnaxme i veche :cry .Eiiii sia po4na

sezona ie sia idva red na levski.A pak takiva seliancheta deto prodaljavat da mi govoriat za kustendil. a be kav kustendil be kvi pet leva.chuli go te ot tati i posle

go povtariat 10 godini.a za fenovete to se vidia Mai za kvo stava vapros.Nie sme

nai velikite i kvi prikazki sa svashili ue te sia zapochvat da se pishat.I molia vi se

ne mi izlizai te poveche s tva che ste nai staria club.Nie sme shampioni.Moje li

da go zapomnite tva ne6to :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

 

 

Чакаи малко ве Пйкл** ти ше ми разтягаш шампиони добре бе аз не го

отричам това нещо искам да ти напомня само (не ти на мен да ми казваш

че съм чул от мама и тати) само кои е тоя отбор Локо (еи чакаи че и аз се обърках)

 

1. Това е отбор които беше в Б - групата

2. Това е отбор които прие офертата да се продаде (успя да продаде само името си) след категоричния отказ на ПО-ГОЛЕМИЯ Пловдивски клуб

3. Това е отбор в който селекцията незнаино защо напомня За ФК Велбъжд Кюстендил

4. Това е отбор чието бъдеще е неясно Въпреки че стана ``Шампион на България`` (еее колко са го чакали това а някои не са могли и да го дочакат)

5. Това е отбор чиито стадион се руши а собственикът му е един доста добре обезпечен човек(Разбирам че стадионът не даден на концесия ама тва кво е ``Шампиона на България или``)

 

Е изясни ли ти се горе долу аДжеба пък к`во е тва локо плд

 

И още едно питане имам Що така като е толкова заслужена титлата некъв

там белгийски тим ви препъна така сериозно

 

 

ЕДНО НЕЩО ЗАПОМНЕТЕ МАЙНА НЕЩАТА КОЙТО НЕ СТАВАТ С ПАРИ СТАВАТ С МНОГО ПАРИ

Link to comment
Share on other sites

:woot На колко си години бе, този? Виждал ли си тези неща или някой ти е промил мозъка?

 

imam shtastieto da pomnq poslednite ot dobrite godini na futbolen klub botev plovdiv,kogato vse oshte beshe populqren lafa pri gostuvane na Levski ili na CSKA v plovdiv , 4e oshte ot ixtiman vodim s 1:0... govorq ti za dobroto staro vreme ,kogato lokoto ebshe 4ti .. i kretashe zad botev,kakto vinagi e bilo.s izklu4enie na poslednite 5 godini (vqrvam po obektivni pri4ini ,s koito samo fenovene na iskat da se primirqt :huh: )

 

Я сега си припомни нещо от още по- близкото минало- колко бяхме в Стара Загора.

Намерил кой да ми говори за 3- 5 хиляди. За нас това е много малко, докато на вас това ви е максималната посещаемост. Ако се задържите няколко години в Б група, както вървят нещата нали се сещаш колко хора ще има на стадиона?

 

neshtata vurvqt taka ot dosta mnogo vreme i kakto vijdash vse oshte hodim po ma4ove.prosto dori onia lainar hristolov ne moje da ni progoni ot koleja.e ,vsushtnost moje i ve4e go pravi - zatvori vratite.ako tr shte ska4ame s parashuti no pak shte vlizame.i kvo mi govorish kolko ste bili v stara zagora -3 hilqdi ,kolko.kakto ve4e nqkoi xora si izdufkaxa ezika da go powtarqte.vie stanaxte publika ,4ak sled kato vi nalqxa parite i kato po4naxte da igraete futbol.ama nikoga nqma da si go priznaete ,shtoto e sramno..

Link to comment
Share on other sites

Na kolko godini s ue smexuvka.koga mi gi pomnish tia raboti.az ne sam chak tolkova goliam no do kolkoto si spomniam kogato e imalo machove na levski i

na cska s botev te vi vodexa ot ixtiman pone s 2-3.I moliati se ne mi govori che ne sme bili publika predi da doide Joro Iliev.Kato te gledam ne moje da si tolkova

na vazrast apak da ne si spomniash konrtolite na Lokoto i botev.togava nie dori

biaxme v b grupa a kakvo pravexme.Ne otricham che i vie imate mnogo privarjeni

ci no spomnisi benefisa na Nasko Uzunov na Lauta.Ili predniat mach na vashia stadion na osvetlenie kakvo napravixme NIE.I kav e toia otbor deto sha si naricha

stadiona koleja :confused :unsure: :confused

Link to comment
Share on other sites

Виж Ненко като ти гледам сигнатурата

почвам да си мисля кво общо има с тоя отбор на които ти уж си фен

чудя се за кво изобщо си го лепнал кво искаш да покажеш с това

А относно кои е ПО-големия отбор земи виж по заинтересуваи

се от историята малко

Link to comment
Share on other sites

Виж Ненко като ти гледам сигнатурата

почвам да си мисля кво общо има с тоя отбор на които ти уж си фен

чудя се за кво изобщо си го лепнал кво искаш да покажеш с това

А относно кои е ПО-големия отбор земи виж по заинтеросуваи

се от историята малко

Oliii za kvo ne zemesh parvo da si vidish tvoia posle da gledash na drugi

te i via sia s v takova polojenie che vie shte mi govorite za koi e po golemiat otbor

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...