Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Спартак Пд.-Най-великият български отбор,Тодор Диев-най-добрият футболист на България за всички времена!!!!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Всички вън и най вече селския Христолов. Не може да падаме 1:4 от Шумен насред Пловдив. Тва е най-големия срам, който е изпитавал отбора на Ботев до сегашната си история. Няма накъде по надолу от това :(

Link to comment
Share on other sites

Аз съм си Локомотивец ама няма как да отбележа трагедията на Ботев...как може удома да паднете с 1:4 и то от някъв селски отбор от Шумен - т'ва не го проумявам...ако искате отново да сте в А група и отново да гледаме зрелищните дербита между ЛОКО - Ботев не трябва така да изпускате лесните си съперници удома (също като миналата година в А група) Аз искам Ботев да е в А група само по 2 причини: 1.Заради най-якото дерби в цяла България и 2. Заради достоинството на Пловдивския футбол,а причинита,заради която не искам Ботев в А е че тогава ВСИЧКИ ЖЪЛТУРИ СЕ МИСЛЯТ ЗА ВЕЛИКИ И ПОЧВАТ ДА СЕ ХВАЛЯТ НАЛЯВО-НАДЯСНО,че отново са в А група - се едно това е събитие за тях !!!

 

С МИР \/

Link to comment
Share on other sites

tva ne e verno 4e se hvalim

Botev vinagi e bil velik otbor-tva 4e sega e v kriza-ne sme vinovni nie :angry:

 

Че е велик не спорим,така е,но не мога да разбера защо само оплювате и петните името ЛОКОМОТИВ,вместо тези отбори да гледат да натрият носа на "тъпите шопи" и да покажем,че футбола в Пловдив е на най-високо ниво в България.Защо когато ЛОКОМОТИВ стана шампион жълтите пак се обадиха и казаха,че не било заслужено и т.н (няма да се впускам в подробности) а не се радваха заедно с феновете на ЛОКОМОТИВ,защото това беше празник за цял Пловдив,а не само за ЛОКОМОТИВЦИТЕ !!!

Link to comment
Share on other sites

Че е велик не спорим,така е,но не мога да разбера защо само оплювате и петните името ЛОКОМОТИВ,вместо тези отбори да гледат да натрият носа на "тъпите шопи" и да покажем,че футбола в Пловдив е на най-високо ниво в България.Защо когато ЛОКОМОТИВ стана шампион жълтите пак се обадиха и казаха,че не било заслужено и т.н (няма да се впускам в подробности) а не се радваха заедно с феновете на ЛОКОМОТИВ,защото това беше празник за цял Пловдив,а не само за ЛОКОМОТИВЦИТЕ !!!

 

Lokomotivcho, q se zamisli pak koi kogo opluva.Za nikoi ne e taina ,4e nai-golemia vrag na Botev e Levski ,a nai-golemia vrag na Loko e Botev...

 

Za tva 1:4 nqma kvo da govorim.Obstoqtelstvata izobshto ne sa v nashi ruce i ne moje da gi promenim.Dokuto onq 4ukundur xristolov e jiv ,Botev nqma da se opravi .v tva budete sigurni...

 

A tva ,4e loko stana nezaslujeno shampion ve4e si li4i.Ne moje toku taka shampiona na stranata da pada ot novovlezlia Beroe.Nito da zavurshva 1:1 s naftex .. minalata godina gi nqmashe tiq raboti... sami si pravete izbori

Link to comment
Share on other sites

A tva ,4e loko stana nezaslujeno shampion ve4e si li4i.Ne moje toku taka shampiona na stranata da pada ot novovlezlia Beroe.Nito da zavurshva 1:1 s naftex .. minalata godina gi nqmashe  tiq raboti... sami si pravete izbori

 

Можеш ли да ми кажеш кой от 1989 до сега е станал честно шампион ???

Link to comment
Share on other sites

Всички вън и най вече селския Христолов. Не може да падаме 1:4 от Шумен насред Пловдив. Тва е най-големия срам, който е изпитавал отбора на Ботев до сегашната си история. Няма накъде по надолу от това :(

Ami idva mu kraia na Hristolov.Samo toia selianin e vinoven da sme na toia hal.Ama chuh che neshtata sa opraviat.Shte doide nov sobstvenik. :punk
Link to comment
Share on other sites

Защо когато ЛОКОМОТИВ стана шампион жълтите пак се обадиха и казаха,че не било заслужено и т.н

 

Можеш ли да ми кажеш кой от 1989 до сега е станал честно шампион ??? erm, aide purvo ti se izqsni sam na sebe si ,togaba me pitai men da ti obqsnqvam..
Link to comment
Share on other sites

Има много голяма разлика между "залужено" и "честно" !!!

Хаха голям бисер, как така хем заслужено хем нечестно. Не се връзва малко. Или е заслужено, щото сте дали най-много пари

Link to comment
Share on other sites

Хаха голям бисер, как така хем заслужено хем нечестно. Не се връзва малко. Или е заслужено, щото сте дали най-много пари

 

Заслужено е защото крайно време беше титлата да дойде и в Пловдив и то при най-великата публика на България - ЗАСЛУЖЕНО Е ЗАЩОТО ПУБЛИКАТА НА ЛОКОМОТИВ ГО ЗАСЛУЖАВА,а колкото до това дали е честно - можеш да ми отговориш на въпроса по-горе :angry: :angry1 :sayjin !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...