Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Zlatio не че нещо ама и ти разбираш колко баба ми на село дето е .. от такива като теб циганският ви отбор страда ( чесно казано нека страда нека мре ),пък и ти си на 15 години .. чул зи за локото миналата година и сега айде големия фен .. ай стига от такива като вас ми писна. Няма да е лошо найстина малко да си пооправиш езика .. и да не говориш(пишеш) така в форума ..

П.С. Ботев Пловдив: друг пловдивски отбор просто няма !

Link to comment
Share on other sites

Zlatio не че нещо ама и ти разбираш колко баба ми на село дето е .. от такива като теб циганският ви отбор страда ( чесно казано нека страда нека мре ),пък и ти си на 15 години .. чул зи за локото миналата година и сега айде големия фен .. ай стига от такива като вас ми писна. Няма да е лошо найстина малко да си пооправиш езика .. и да не говориш(пишеш) така в форума ..

П.С. Ботев Пловдив: друг пловдивски отбор просто няма !

That's right Botev Plovdiv Forever :)

Link to comment
Share on other sites

Botev sa nai-veliki na sveta i pone igraqt 4etno za razlika ot Stolipinovo (lokomotiv) Plovdiv.Na sveta im samo edin otbor i tova e Botev Plovdvi!!!!!!!! B) Mnenieto mi za lokomotiv levski i cska :sick

Link to comment
Share on other sites

Гледам сме ги скъсали по гласове - двойно отгоре!

 

Имаме два пъти повече защото мангалите нямат компютри да гласуват иначе сички манговци гласуват за смърфовете!! :bgrin: :tongue

Link to comment
Share on other sites

Гледам сме ги скъсали по гласове - двойно отгоре!

Поздравления. Получавате приза за виртуални фенове #1. Сега остава да ни скъсате и на стадиона.

 

Имаме два пъти повече защото мангалите нямат компютри да гласуват иначе сички манговци гласуват за смърфовете!!

За теб и себеподобните ти препоръчвам следното:

Отиваш при някой добър психолог, казваш, че много искаш да те илекува от комплекса Локомотив (Пловдив) и се надяваш чудото да стане.

Сигурен съм, че и в петте ти мнения в този форум се споменава Локомотив.

Link to comment
Share on other sites

Аз винаги съм бил за Локомотив още от дете, докато бяха в "Б" група, а и сега, когато са шампиони. Винаго обаче съм се чувствал тъпо, когато е имало разни сбивания между фенове. Ходи си на мач, чопли си семки, викай си на воля като каруцар, ама що ти трябва да псуваш или да се сбиваш с някои само защото е от друг отбор. Ума ми не го побира.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...