Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Не съм казал, че Локомотив е отборът на Пловдив, обаче е смешно да се твърди това и за Ботев, който може да е имал, или да има повече привърженици, но те никога не са били МНОГО повече, да не говорим пък за целия град. Кой колко има и колко струват се вижда на стадиона.

Левски- отбора на София, така ли? :) Това ако го види някоя от вашите дружки от ЦСКА ще падне от смях. Искам да те питам съвсем сериозно дали си вярваш, или имаш за цел да заблудиш някой 10- 12 годишен форумист?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Аз винаги съм бил от БОТЕВ и ще бъда.Тъжното е че половината фенове на ботев ще отидат сега в локото но голяма работа ще останем най-лудите.:)За локото мога да кажа едно това ви е 1-вата и последната титла.Hammer-аз бях на мачовте на Локо със ЦСКА и Левки кво толкова кефиш на публиката.Не е нищо особено + тва има цигани

Link to comment
Share on other sites

Hammer-аз бях на мачовте на Локо със ЦСКА и Левки кво толкова кефиш на публиката.Не е нищо особено + тва има цигани

Защо ли не ми се вярва, че си бил на мача с ЦСКА (отложения) в ония сибирски студ, който със сигурност беше около -20 градуса? Въпреки, че се знаеше, че мача почти сигурно няма да се играе и въпреки непосилното време на стадиона имаше толкова хора, колкото Ботев нв събра в който и да е мач този сезон.

Lokostorm.jpg

 

Мачът с Левски... Виж картинката и няма какво да говорим повече. 90 минути нон стоп подкрепа, яко викане и добра хореография. Не си спонмям Ботев да са правили нещо подобно. Тази година доказахме кой е номер 1. За съжаление обаче конкуренция от другите агитки почти липсваше.

 

Освен това аз казах, че като отидох за първи път на мач на Локомотив ме впечатли първо публиката. Това беше преди доста време. Тогава още можеше да се внася и използва много голямо количество факли, димки, ленти и всякакви други неща.

 

И то многоооооооо цигани, повечето от хората са мангасари

Това с циганите е изтъркана тема. Имаме цигани, както и всеки друг отбор. Те или не влизат на стадиона, или си стоят до таблото и гледат мача. Никой не може да им забрани.

Циганите обаче виреят на централната трибуна на един друг стадион, които е на няколкостотин метра от Лаута. На Гостуването ни на Ботев там беше пълно с черни, миризливи, диви цигани, които псуваха по нас като за последно, скрити зад 2- та реда полицаи и оградата. А,.... или тея са били от друг отбор. Аз забравих, че от Ботев са само арийци.

Link to comment
Share on other sites

за support-a ви никой не спори. имате си го и е на ниво.

колкото до циганите - казвал съм го някъде, но изглежда никой не му е обърнал внимание. има връзка с "митовете и легендите".

циганите обикновенно обичат да са със силния и популярния. и на нашия стадион ги имаше по времето на "брокерите". при вас обаче не беше така. поне едно време. сега не знам как е и а в интерес на истината не ме и интересува.

 

Това беше преди доста време.

btw ако не е тайна, колко е това доста време. щом говориш за факли, изглежда не е чак толкова отдавна ;)

Link to comment
Share on other sites

Мачът с Левски... Виж картинката и няма какво да говорим повече.

Това с циганите е изтъркана тема. Имаме цигани, както и всеки друг отбор. , или си стоят до таблото и гледат мача. Никой не може да им забрани.

Mnogo dobre kaza che ciganite stoqt do tabloto.Ti sam se nabuta ciganino.xaxaxaxaxaxa.Drugiq pat gledai kvo pishesh shtoto izlezna che cqlata vi agitka sreshtu uefski e ot cigani.Nali do tabloto stoeli :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

 

SAMO BOTEV PLOVDIV 1912

 

AIIIIII CANARYYYYYYY

Link to comment
Share on other sites

hammer не се прави на много оборотен.Не ни се караше 3 часа математика и отидохме на стадиона.И това беше в Понеделника защото в Неделя беше отложен.Вярно че беше студено,но е по добре отколкото математика :).А на мача Ботев:Локо кой имаше по-голяма агитка да чуя?

Link to comment
Share on other sites

А на мача Ботев:Локо кой имаше по-голяма агитка да чуя?

И на лаута и на Христо Ботев Ботев имаше повече публика (не агитка , а публика). Иначе нормално е на лаута локо да имат повече агитка, на Христо Ботев, ние да имаме повече агитка, щото за гостите има ограничение. Но като цяло за публика Ботев имаше повече и на двата стадиона

Link to comment
Share on other sites

Mnogo dobre kaza che ciganite stoqt do tabloto.Ti sam se nabuta ciganino.xaxaxaxaxaxa.Drugiq pat gledai kvo pishesh shtoto izlezna che cqlata vi agitka sreshtu uefski e ot cigani.Nali do tabloto stoeli

Абе ти явно си особено тъпо същество. Не виждаш ли, че снимката е от гостуването в София? Сектора за гостуващата агитка там е зад вратата до таблото.

Сега с риск да ми сложат още warn, ще те помоля циганин да казваш само на баща ти, защото явно той е виновен, че си такова. Ако искаш да се видим някъде за да ми обясниш какъв съм, ще се съглася на драго сърце. Чакам отговор.

 

hammer не се прави на много оборотен.Не ни се караше 3 часа математика и отидохме на стадиона.И това беше в Понеделника защото в Неделя беше отложен.Вярно че беше студено,но е по добре отколкото математика .А на мача Ботев:Локо кой имаше по-голяма агитка да чуя?

Това на какъв се правя си е само моя работа. Ставаше въпрос за отложения мач в неделята, а не за този в понеделник.

За втория ти въпрос... На домакинския ви мач агитките бяха почти 50- 50. За вас би трябвало да е срам, че не си напълнихте сектора. Забележи че става въпрос за агитки, а не за общата бройка.

Link to comment
Share on other sites

da

ne

da

ne

da

ne

da

ne

Abe shto ne zamete da se subereta pa da se sbiite!!!!

Samo si habite nervite za NIAKVI LISHPERCHETA futbolischeta v Bulgarski otborcheta - koito ne zaslugavat da se govori za tiah vuobshte!!!

PO SPOKOINO E KARAITE :)

Link to comment
Share on other sites

Ave ei bufer q si zatvarqi ustata.Shtoto ni sa vijdate ti i tvoite sybratq .Kvi ste mizerni.Ti sam se nabuta kato kaza che stoqt ciganite do tabloto.Men ne me intereuva na gostuvane ili na domakinstvo e bilo tfa.vajnoto e che se izdyni.I ne sa pravi s toq jelezarski otbor na velik.Shtoto nie sme s 10000000000 svetlinni godini napred ot vas.

Link to comment
Share on other sites

Отворихте дума за публиката, ама пускате само снимки на агитките. Някоя снимка на люпачите на семки нямате ли, щото те са мнозинството на стадиона обикновено :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

W prochem si prav.Ima i dosta takiva i na tova vikam az publika.zashtoto nie deto smev agitkata ne spirame da peem.A oniq sa doshili ei taka da izbqgat ot jenite i malko mohabet s drugite pensionedjyri.Spored men e taka.Ama tfa v vseki otbor go ima.

Link to comment
Share on other sites

Ave ei bufer q si zatvarqi ustata.Shtoto ni sa vijdate ti i tvoite sybratq .Kvi ste mizerni.Ti sam se nabuta kato kaza che stoqt ciganite do tabloto.Men ne me intereuva na gostuvane ili na domakinstvo e bilo tfa.vajnoto e che se izdyni.I ne sa pravi s toq jelezarski otbor na velik.Shtoto nie sme s 10000000000 svetlinni godini napred ot vas.

Съжалявам, обаче немога да пиша със затворена уста :woot . Знаеш ли къде седеше вашата агитка до преди няколко години като гостуваше на Лаута? Аз ще ти кажа- сектора в ляво от таблото :blink: Аааааааа..... циганин, мангал, чаве, кюмюр, чеченец.

Очаквам поредната серия титанични мисли, ако преди това не са затворили темата.

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли къде седеше вашата агитка до преди няколко години като гостуваше на Лаута? Аз ще ти кажа- сектора в ляво от таблото.

Пак си объркал, седеше в сектора от ляво на главната трибуна или от дясно на таблото , което го няма :woot

Link to comment
Share on other sites

Жълтурите могат да спорят за отбор кой е по-велик,но за публика нямат право да си отварят устата,защото са далеч зад нас.Ние винаги сме се славили с великата публика въпреки че сме били и в "Б" група,а те са постигали успехи благодарение на партията/дейба вашта мама комунистическа :D / но винаги сме останали верни на Локо и сме подкрепяли отбора така както жълтите гейове само могат да мечтаят.Защото те никога,ама никога няма да закарат 40 000 !!! на мач като гости и то докато са в "Б" група.То това и Левски и Цска не могат да направят ,но отбора на Пловдив го може.

Показателен е факта и че в медиите постоянно се споменава публиката на Локомотив като най-вярната,предана и т.н и заедно с тези на Цска и Левски ни броят за най-великите фенове.А къде са жълтите ни съграждани,защо никой не ги споменава?Защо отиват 7000 за мач с Левски,от който им зависи оставането в "А" група?Защо при същите условия преди 6 години когато играхме с Олимпик Тетевен мач решаващ за оставането ни в "А" група бяхме над 20 000?Защо когато станахме шампиони почти целият град се радваше на титлата и излезна на площада да се радва?

Затова папагалчета гордейте се с вашите успехи като отбор,с двете ви титли и т.н. но недейте си отваряйте устата за феновете,защото само карате хората да ви се смеят.

Link to comment
Share on other sites

Жълтурите могат да спорят за отбор кой е по-велик,но за публика нямат право да си отварят устата,защото са далеч зад нас.Ние винаги сме се славили с великата публика въпреки че сме били и в "Б" група,а те са постигали успехи благодарение на партията/дейба вашта мама комунистическа :D / но винаги сме останали верни на Локо и сме подкрепяли отбора така както жълтите гейове само могат да мечтаят.Защото те никога,ама никога няма да закарат 40 000 !!! на мач като гости и то докато са в "Б" група.То това и Левски и Цска не могат да направят ,но отбора на Пловдив го може.

Показателен е факта и че в медиите постоянно се споменава публиката на Локомотив като най-вярната,предана и т.н и заедно с тези на Цска и Левски ни броят за най-великите фенове.А къде са жълтите ни съграждани,защо никой не ги споменава?Защо отиват 7000 за мач с Левски,от който им зависи оставането в "А" група?Защо при същите условия преди 6 години когато играхме с Олимпик Тетевен мач решаващ за оставането ни в "А" група бяхме над 20 000?Защо когато станахме шампиони почти целият град се радваше на титлата и излезна на площада да се радва?

Затова папагалчета гордейте се с вашите успехи като отбор,с двете ви титли и т.н. но недейте си отваряйте устата за феновете,защото само карате хората да ви се смеят.

:sayjin :woot :punk :P

 

Нямам думи просто, разсмя ме наистина. Кви са тея 40 000 като гости ти луд ли си. На мача с Олимпик тетевен бях и аз там и не само аз, ами и много фенове на Ботев. Между другото в един брой на 7 дни спорт имаше три снимки на главната страница на 3 агитки и бяха подредени точно в тоя ред. 1. Левски 2. ЦСКА 3. Ботев. Защо ли локо не присъстваха изобщо там. Ами защо ли вие си знате :P

Link to comment
Share on other sites

Пак си объркал, седеше в сектора от ляво на главната трибуна или от дясно на таблото , което го няма

СЕГА там стоят гостите. Преди да затворят трибуната, която се срути, стояхте на нея- в ляво от таблото и дясно от сектор А. Питай някой от вашите, който си спомня.

Link to comment
Share on other sites

govorite za edno i sushto mqsto ,samo 4e go gledate ot razli4na gledna to4ka i za tova pri ediniq e y levo ,pri drugiq -y desno :D .. ako ne se luja posledniq put kogato stoqxme tam beshe benefisa na ku4eto .. posle vi se s4upi stadiona :woot

Link to comment
Share on other sites

СЕГА там стоят гостите. Преди да затворят трибуната, която се срути, стояхте на нея- в ляво от таблото и дясно от сектор А. Питай някой от вашите, който си спомня.

Това казваше и Botev1912. Недей да гледаш към централна трибуна само откъм агитката, някой са ходили и на нея ;). Я кажи за този мач, на който сте отишли 40 000 като гости. Щото в последните години ни помня мач, на който всички на стадиона с чистачките да са били 40 000.

Link to comment
Share on other sites

Сега се сетих и за един мач през 1999 мисля че беше. Последно домакинство на Ботев срещу ЦСКА, решителен за оставане. Мача почваше в 6. Аз и още едни познати бяхме на стадиона първи към 3.30 Към 5.20 нямаше празно място. Ама наистина както искате го разбираите. Имаше хора по дърветата, а за правостоящи да не говорим. Тва беше още при Васко Нинов президент. Такова нещо скоро не се е случвало в България. Мога спокойно да кажа че това е най-посетения мач в последните 10 години на клубен отбор в България - 35 000 зрители. Стадиона може да побере около 25 000, представете си имало е 10 000 прави и такива по дървета. Та мача свърши 3:1 и Ботев остана в групата, но тва е незабравим момент

Link to comment
Share on other sites

:sayjin  :woot  :punk  :P

 

Нямам думи просто, разсмя ме наистина. Кви са тея 40 000 като гости ти луд ли си. На мача с Олимпик тетевен бях и аз там и не само аз, ами и много фенове на Ботев. Между другото в един брой на 7 дни спорт имаше три снимки на главната страница на 3 агитки и бяха подредени точно в тоя ред. 1. Левски 2. ЦСКА 3. Ботев. Защо ли локо не присъстваха изобщо в там. Ами защо ли вие си знате  :P

Ти не се прави на луд,че не знаеш за баража за влизане в "А" група с Осъм Ловеч.За мача с Олимпик Тетевен-айде сега да не изкараш,че сте били 1/2 от всички фенове на мача. :lol: А за статийката в 7 дни спорт не съм и чувал нито пък виждал.А ако имаше подобно нещо със сигурност щеше да го има качено в някой ваш сайт да се хвалите с него.А пък аз да ти кажа ли за едно друго проучване за феновете /в меридиан мач/ и то доста наскоро където тройката е: 1.Цска,2 Левски и 3.Локо Пд като малко преди края процентите за Локо бяха 10,а за Ботев 6%.Но най-показателна е статистиката за посещаемост,където по-често през годините сме били пред вас. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...