Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

На въпроса "какво правя тук" има един единствено отговор - подкрепяте отбора. В добро и зло!

 

Ама друго са си 'феновете' на ЦСКА :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

това "какво правя аз тук" не си го разбрал правилно или просто не следиш мисълта ми :lol: , която може би не е много добре структурно издържана.

имах впредвид ИГРАЧИТЕ!

Link to comment
Share on other sites

Обиграват се :Д Ако не са те сигурно ще са някой дето са по-зле.. нали знаеш, че Христолов пари за трансфери нема да даде тай че или туй или по-зле :(s

Link to comment
Share on other sites

Начи едно време Жоро Илиев се интересувал от Ботев и питал колко струва... Христолов му казал 2 милиона (лева ли, долара ли...), а Илиев искал да даде един... та поискал време да помисли. Помислил, помислил и след известно време отишъл при Христолов и казал - ок, 2 милиона.... оня Христолов тогаз казал 3-ка... и нашия му теглил майната.

... и след това отишъл в Локо и там вашия президент щастливо продал отбора за 150 хил. лева. Просто президента ви е милял за отбора, видял е че не може да направи повече от това да го продаде на богаташ и го е дал. А нашия пръч ...

Link to comment
Share on other sites

... а и после какво отношение да очакваме от тях, като собствения им клуб се отнася като мащеха с тях. да те подритват като гюм из цялото игрище по села и паланки и никой да не се застъпи за теб. никога няма да ги забравя онези мачове със селяндурите от самоков. добре де, каква психика трябва да имат те?

samkijot,aбе и нашите футболисти на са цвете за мирисане.Не ми ги съжалявай!И аз бях на мача и близо до мен беше Бакала-така се беше пищисал,че нямам думи...и си тръгна преди края на мача,защото го беше срам да стои и да гледа резила.Как не ги беше срам футболистите ,след като разбраха по другите терени какъв е развоят на събитията, да спрат да играят :confused Коментарите на журналистите след мача:"Били съкрушени и нямали повече сили" Не стига ,че имат такава предана публика ,ами и ще ми се лигавят .Въпрос на чест е да играят до дупка целия мач срещу Левски и както се вика "да изорат и прекопаят терена от злоба (спортна)" ,а не да се самосъжаляват. НАПУК на селския,който иска да обезличи нашия любим отбор!!!

Ти няма да забравиш мачовете със селяндурите от Самоков,а аз никога няма да забравя в близкото минало как ги мачкахме всичките шопи и който от тях се появеше на колежа си тръгваше с 3-4 и повече парцала в кошницата.Футболът тогава беше религия освен за нас но и за футболистите-а не само пари и тънки сметки...

Link to comment
Share on other sites

Не ка им на канарите, като ни викат "говеда" - не в Б, в Ж група да отидат! Ще крякат смешниците обиди срещу ЛЕВСКИ и ще чакат да им пуснем аванта. Мечтииииии. Умря Марко, няма ги тея неща вече.

EEEEE aman be vodoooo sichki razbraha che si GOVEDO op... Levskar de!

Loko sa shampioni

Botev otpadat

Edni plachat drugi se radvat aaaa, a ti ni zanimavash s tvoia govedarski otbor koito zamalko da beshe padnal ot Botev!

TVA LI VI E OTBORA VEEEE

TVA LI?

Taia godina mu iadohte durvoto velikia LEVSKI!!!!!!

Pone tva otborche Botev otpadnaha s chest a vie inache stiahte da ste - MORALN ITE POBEDITELI xaxaxaa kato s Liverpool!

NESHASNICI!!!!

Link to comment
Share on other sites

До събота нямах нищо против които и да е шопи..само,че дето в една 14-ка се набутахме на некви олигофрени,които бяха с жълти фланелки и шалчета.И кво се оказа?Качваме се аз и двама мои приятели,и единият от тях които беше с жълта фланелка и шал веднага го емнаха.Оказаха се гадни шибани шопи в маскировачни дрехи.Та се разминахме само с 1 шал и скъсана фанелка.Аз скочих да помогна(все пак те бяха 7 ние 3-ма)ама ме хванаха и за малко да отнеса една бирена бутилка в главата.Та е за тва сте ГОВЕДА!Идвате не за да си гледате смешния отбор(който и без това е бледа ама БЛЕЕЕДА сянка на някогашния Левски) а за да се сбият,да вземат няколко шала и пак да се сбият.Не че и преди не са ставали мелета,ма тва беше адски шибано,да мислиш,че отиваш при свои а да се окажат ГОВЕДА.Майната им на партийните и полицейски отборчета.Ако не беше толкова време комунизъм едва ли щяхте да сте нито Евробойци или пък отбора на народа.Купувайте си африканските печки и сръбските звезди(Какъв играч беше само Саша Зимонич!!! Язък,че го изпуснахте!Нямаше друг като него дето да търка пейката и за тва да му се плаща маса пари, а в същото време една топка да не може да спре)Давайте си играчите на Родопа,че после да ви бият и да ви се смеят,че даже и сателитите си не можете да биете.Въобще не ме е*е за шибаните шопи!ПРизовавам всички които милеят за пловдивския футбол,като предстои мач с шопски отбор да им понатупат малко феновете преди мача,че да са мирни и спокойни.Аз съм пловдивчанин и Канар,а не гаден шоп!Но се радвам,че Локото натупа всичко софийско в Пловдив,че даже и Ботев донякъде го направи.Като се върнем в А мислете му.Само 1 година ви остава.

VooDooMan а ти продължавай да си държиш на Левски.И на Наско Сираков-всички знаят защо го върнаха.И на смешното ръководство,където я някой проговори и наруши Омертата го изритват.И най вече на страхотните играчи,които играят там,като почнем от Легендата,Коловати и стигнем до Гонзо.Просто сте страшни!Ако сте горди от играта си с Ливърпул в Англия..моля!Ако имате начин вижте как се държаха Олимпия(вашите стари и много добри познати от страховита Словения) или Стяуа на Анфийлд.Още повече,че не получиха 6 гола за 2 мача.За довиждане имам едно пожелание..изтрайте Сираков още 5 или 10 години,че поне на някоя от двете годишнини да вземете титла,че инак не ми е ясно как ще стане това.

Link to comment
Share on other sites

До събота нямах нищо против които и да е шопи..само,че дето в една 14-ка се набутахме на некви олигофрени,които бяха с жълти фланелки и шалчета.И кво се оказа?Качваме се аз и двама мои приятели,и единият от тях които беше с жълта фланелка и шал веднага го емнаха.Оказаха се гадни шибани шопи в маскировачни дрехи.Та се разминахме само с 1 шал и скъсана фанелка.Аз скочих да помогна(все пак те бяха 7 ние 3-ма)ама ме хванаха и за малко да отнеса една бирена бутилка в главата.Та е за тва сте ГОВЕДА!Идвате не за да си гледате смешния отбор(който и без това е бледа ама БЛЕЕЕДА сянка на някогашния Левски) а за да се сбият,да вземат няколко шала и пак да се сбият.Не че и преди не са ставали мелета,ма тва беше адски шибано,да мислиш,че отиваш при свои а да се окажат ГОВЕДА.Майната им на партийните и полицейски отборчета.Ако не беше толкова време комунизъм едва ли щяхте да сте нито Евробойци или пък отбора на народа.Купувайте си африканските печки и сръбските звезди(Какъв играч беше само Саша Зимонич!!! Язък,че го изпуснахте!Нямаше друг като него дето да търка пейката и за тва да му се плаща маса пари, а в същото време една топка да не може да спре)Давайте си играчите на Родопа,че после да ви бият и да ви се смеят,че даже и сателитите си не можете да биете.Въобще не ме е*е за шибаните шопи!ПРизовавам всички които милеят за пловдивския футбол,като предстои мач с шопски отбор да им понатупат малко феновете преди мача,че да са мирни и спокойни.Аз съм пловдивчанин и Канар,а не гаден шоп!Но се радвам,че Локото натупа всичко софийско в Пловдив,че даже и Ботев донякъде го направи.Като се върнем в А мислете му.Само 1 година ви остава.

VooDooMan а ти продължавай да си държиш на Левски.И на Наско Сираков-всички знаят защо го върнаха.И на смешното ръководство,където я някой проговори и наруши Омертата го изритват.И най вече на страхотните играчи,които играят там,като почнем от Легендата,Коловати и стигнем до Гонзо.Просто сте страшни!Ако сте горди от играта си с Ливърпул в Англия..моля!Ако имате начин вижте как се държаха Олимпия(вашите стари и много добри познати от страховита Словения) или Стяуа на Анфийлд.Още повече,че не получиха 6 гола за 2 мача.За довиждане имам едно пожелание..изтрайте Сираков още 5 или 10 години,че поне на някоя от двете годишнини да вземете титла,че инак не ми е ясно как ще стане това.

Гледай си отбора в Б група и не бери грижа за големите :) . За "малко" да сме паднели - ама смях. Направо бяхме готови паднали ама то какво стана... С Лилчо, Зилчо и Дебилчо ще падате от всеки :D .

Днеска разбрах, че Локо са взели на концесия стадион Пловдив и понеже живея близо мисля да ходя на някой друг мач, че на село в гората ми беше далече :rolleyes: . И поне ще е стадион като се направи, не като оная съборетина. И дано дойде и националния в Пловдив след това!

Link to comment
Share on other sites

nqma kvo da si govorim az se radvamna plovdivskia football i tazi godina sam s

protivore4ivi 4uvstva zaradi otpadaneto na botev ,no se radvam zaradi loco plovdiv , za6toto mom4etata igraha super tozi sezon i si zaslujiha titlata.pojelavam im uspeh v evroturnirite :punk

Link to comment
Share on other sites

Гледай си отбора в Б група и не бери грижа за големите

Че сте големи спор няма,ама на думи.Що го нема пак Лафчис да пее песента "Сами срещу всички" ?Аз и във "В" група да иде пак ще си го гледам.Замалко да ви бием ли? Ми замалко.Сигурно си гледал от началото на второто полувреме до изгонването на Лилчо,как ви се разминаваше,а Топчо се гърчеше по тревата.То с такъв зор да биеш 14-я мале малеее..Още ми е пресен спомена как Ливърпул набабани 4 гола ей така на майтап в София.Изобщо стойте си играйте само в България а ми не да се излагате в Европа,щото хората там тичат като луди по 90 минути,а вашите капват след 60 минути игра на нормални обороти.Е*ати големите...

 

Не,че е хубаво да се вярва на "Топспорт" но все пак...

 

Шефовете на Локомотив (Пд) са направили официално запитване до Нафтекс за използването на едноименния стадион в Бургас за участието на "черно-белите" в квалификациите на Шампионската лига, съобщи членът на Съвета на директорите на ПФК Нафтекс Юлиян Михов.

 

Според него, обещанието, че "черно-белите" ще играят мачовете си в Европа в Пловдив, са демагогия, просто защото срокът за лицензиране на съоръжението изтекъл на 31-и март тази година.

 

"Ако всичко е според правилата на УЕФА, не виждам как ще стегнат стадион "Пловдив". Дори и да му направят основен ремонт за краткото време, което предстои, сроковете отдавна са минали", добави Михов, работил до 2000-а година в консултантска къща "Делойт и Туш".

 

Именно тази компания консултирала УЕФА за финансовите критерии, които трябва да бъдат поставени на клубовете за лицензиране.

 

"Ние гледаме на ПФК Нафтекс като на един бизнеспроект и влагането на средствата в него не са безцелно наливане на пари. Задачата е лека-полека тези суми да се върнат, а защо не и да печелим", обясни още Михов и натърти на факта, че Нафтекс първи е изпълнил изискванията на европейската централа.

 

Според него, Нафтекс ще бъде първият футболен клуб в България, на когото ще бъде направен одит по международните счетоводни стандарти. В Бургас от далече се подготвяли за времето, когато тези стандарти ще станат задължителни за всички.

 

Май няма да е на стадион "Пловдив"

Link to comment
Share on other sites

Леко се бъркаш тука. Вудуман ти говори за мачове на националния, не за мачовете на Локо за евротурнирите. Все пак стадион Пловдив се взима най-вече заради мачовете от идния сезон. Както се говори - Лаута вече официално е затворена за мачове.

Link to comment
Share on other sites

Гледай си отбора в Б група и не бери грижа за големите  :) . За "малко" да сме паднели - ама смях. Направо бяхме готови паднали ама то какво стана... С Лилчо, Зилчо и Дебилчо ще падате от всеки  :D .

Стига си създавал напрежение ве пич!!!!!!

Днеска разбрах, че Локо са взели на концесия стадион Пловдив и понеже живея близо мисля да ходя на някой друг мач, че на село в гората ми беше далече  :rolleyes: . И поне ще е стадион като се направи, не като оная съборетина. И дано дойде и националния в Пловдив след това!

Ще е най добре и Локото и Ботев да играят на стадион ПЛОВДИВ - така стадиона ще е поддържан както трябва. Все пак ние ли сме най отворените, в цял свят хората така процедират та ние ще се цепим :)

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам кой стадион кво, ама ще е супер ако в Пловдив имаме един стадион като хората. Лалута е бом-бок , ст. Пловдив незнам как е ама щом нямал да стане скоро начи и той е леш!

Ама само си представете ако се налеят пари в Стадион Пловдив , ква лудница ша стане - Шопите ще има да се чудят как имаме по голям стадион от тяхните!

Пък и ще стъпят световни отбори на пловдивска земя , не само Българските 'ГРАНДОВЕ' и т.н.

:punk

Link to comment
Share on other sites

Кой е казал, че ст. Пловдив няма да стане бързо Че той си е в перфектно състояние. Иди виж терена... дребни са нещата за оправяне.

Link to comment
Share on other sites

Той терена може да е и май е най-добрият терен в българия, като изключим този на националния стадион, но дали всичко около трибуните и сигурността на стадиона ще стане толкова бързо. Дано

 

Ако бъде направен този стадион, 100% съм сигурен, че националите като изиграят един мач тук, няма да искат никъде другаде да играят, а и Борис Касабов каза преди 2 дена: 'Пловдивската публика като цяло показа, че е номер 1 в България' "Кой сега е номер 1" :punk

Link to comment
Share on other sites

Za tva li golemite bia4i "Agitkata na Levski" se iznesoha 10 min predi kraq na ma4a???

Za tva li sa golemi bia4i 6tot nabili 3-ma a???

 

Nie 6tqhme li da se kriem s maskirova4ni drehi ili 6tehme da si vurvim iz sofiq savsem spokoino a VooDooMaN???

 

Kaji mi ne4iq agitka koqto da se e otvorila na julto4ernata i da ne e qla MNOGO boi?

Link to comment
Share on other sites

Za tva li golemite bia4i "Agitkata na Levski" se iznesoha 10 min predi kraq na ma4a???

Za tva li sa golemi bia4i 6tot nabili 3-ma a???

 

Nie 6tqhme li da se kriem s maskirova4ni drehi ili 6tehme da si vurvim iz sofiq savsem spokoino a VooDooMaN???

 

Kaji mi ne4iq agitka koqto da se e otvorila na julto4ernata i da ne e qla MNOGO boi?

Levski redovno qdat boi ot nashte fenove

Link to comment
Share on other sites

Ей ся по спортните новини казаха,че Локото е заявило 3 стадиона за евротурнирите-Пловдив,Националния и Бургас.Явно може и тука да играем :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Ей ся по спортните новини казаха,че Локото е заявило 3 стадиона за евротурнирите-Пловдив,Националния и Бургас.Явно може и тука да играем :woot  :woot  :woot

Тая новина е на 3-4 дни.

Link to comment
Share on other sites

Levski redovno qdat boi ot nashte fenove

Да не забравяме и Бургас кадето, смешниците опитали се да ни направят засада в морската градина ядаха такъв бой, че не е истина.

Nie 6tqhme li da se kriem s maskirova4ni drehi ili 6tehme da si vurvim iz sofiq savsem spokoino a VooDooMaN???

Тоя номер съм го виждал и от Локо-фенове. 7 човека ме нападнаха да ми вземат шалчето и съм ги гонил сам 500 метра и те бягаха все едно ги гонят 100.

Za tva li golemite bia4i "Agitkata na Levski" se iznesoha 10 min predi kraq na ma4a???

Za tva li sa golemi bia4i 6tot nabili 3-ma a???

Защо не яде бой агитката на лефски ........

ми защото нас не ни пуснаха от стадиона да излезем по-рано и защото много бързо си хванаха влака за асеновград - палячовци

Link to comment
Share on other sites

Защо не яде бой агитката на лефски ........

ми защото нас не ни пуснаха от стадиона да излезем по-рано и защото много бързо си хванаха влака за асеновград - палячовци

Абе това с побоищата е голяма простотия.Що ви трябва да ги гоните да ги биете?Разбирам ако е при самоотбрана,но ей така -само лобут да става ,не го приемам...

Link to comment
Share on other sites

Абе това с побоищата е голяма простотия.Що ви трябва да ги гоните да ги биете?Разбирам ако е при самоотбрана,но ей така -само лобут да става ,не го приемам...

Ми как да не ги гоним като такива като VooDooMan създават напрежение.

Ако не бях част от тази затворена общност /ЕВРОКОМ/ бих казал, че ги гоним да ги бием само защото някой от тях може да мисли като VooDooMan /тъпо, наивно, по левскарски/.

Панимаеш?

Link to comment
Share on other sites

Панимаеш?

Не понял ;) Това ,че еди-кои-си създавали напрежение или имали различно мнение ,не е достатъчен мотив да ги млатиш-поне според мен...Но не се бъркам де-щом така си преценил и си мислиш,че това е fan-ството...Само се питам как ще се намали по тоя начин насилието по терените и извън тях :confused или теб това не те интересува? ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...