Jump to content
BulForum.com

Cartoon game quiz


Curunir

Recommended Posts

Картинката е уникална, руска художничка, герои от купища игри, пробвайте да познаете максимално много неща, номерация няма, но примерно може да пишете виждам еди кой си от еди коя си игра или пък "ред 3, номер 6 - еди кой си" и т.н.

 

Честно казано и аз виждам зор на някои :unsure:

 

nposgrosel9.th.jpgthpix.gif

Link to comment
Share on other sites

Виждат се на пръв поглед:

 

sam and max

bomberman

grim fandango

half life (gordon freeman с козия крак)

larry

червейче от worms

earthworm jim

boss-a от quake1 който ми е трудно да се сетя точно как се казваше :(

бойците от quake3

rayman

 

общо взето това е от мен :D

Link to comment
Share on other sites

бойците от quake3

 

Готиното на картинката са точно тия малки детайли, синия пич с червеното знаме е от Unreal Tournament, а е откраднал знамето с крилатия череп от Q3, червения Sarge от Q3 пък носи знамето с логото на синия отбор от UT :D

 

[Edit] Иначе, получаваш бисквитка за това, че познаваш последния бос на Quake 1 :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Чшшшш, ааа, това е много по-трудно от другите. Иначе аз видях the sims, unreal tournament, halo, soul reaver, worms, starcraft, pacman, hitman, the matrix, grim fandango също, ама за него не съм сигурен. Black and White, bomberman, silent hill и оня пичът, дето стреля дървени колчета, ама забравих как се казва играта...

 

Едит: и аз видях Кармагедон, хах.

Едит 2: И Принц оф Персия видях.

Едит 3: Rayman и The frozen throne.

Link to comment
Share on other sites

Resident Evil до него Severance: Blade Of Darkness,вратарчето-FIFA? :D ,soul reaver(опа казали сме го :)),leisure larry мисля,че се казваше пича с многото мацки,пичовете,на които им стърчат само главите от окопа-Commandos. :punk :punk :punk Много яка картинка,евала! :)

Link to comment
Share on other sites

Написал съм си отговорите на всички, които разпознавам, който му е втръснало да се мъчи или има някакви мътни спомени, но не се сеща за точното име, може да погледне. Разчитам на вас поне да опитате и да не преписвате много :D

 

clipboard01wn8.th.pngthpix.gif

Link to comment
Share on other sites

Леле.. колко намерих.. карам отгоре надолу за всичко, което разпознавам:

 

Serious Sam

Beyond Good and Evil

Enter the Matrix

Sam & Max

Hitman

Republic: The Revolution

Sims

Runaway: A Road Adventure

Bomberman

Commandos

StarCraft

WarCraft (ако това в камиона е ъндедка, може и 18 Wheels of Steel заради самия камион)

Half Life

MechWarrior

Halo

C&C: Yuri's Revenge

[не помня името на играта, но героят се казваше Лари]

Spore? (групичката... същества :?)

American McGee Alice (не съм сигурен за правописа)

Pacman

Thief

[синият пич с оръдието на ръката беше от някакъв Джъмп&Рън]

Bladerunner

Star Wars: Clone Commando

Worms

Dune

Alien vs. Predator

Fifa/PES/...?

Unreal Tournament?

DeusEx (пичът дето работи за импланти... знам ли)

StarCraft: Ghost (това кърти :Д)

MDK (пичът с птичоподобния костюм който виси от някаквото чудовище)

Soul Reaver

Star Wars: KOTOR

Heroes of Might & Magic

Might & Magic (хахахахахахх)

World of WarCraft: Wrath of the Lich King (arthas поне)

[нещо по тери пратчет, защото разпознах ринсуинд и сандъка, но не се сещам да ги има в игра]

Doom

Splinter Cell

Rayman

Prince of Persia

 

от мен толкоз :Д

п.с. ха, курунир, намерил съм някои, които си пропуснал :п

Link to comment
Share on other sites

Republic: The Revolution - кое е това? :blink:

 

Spore? (групичката... същества :?) - всяко същество си е отделно :)

 

Might & Magic (хахахахахахх) Браво бе! Никога нямаше да се сетя, а идеята да ги "пакетират" така е велика! :D

 

[нещо по тери пратчет, защото разпознах ринсуинд и сандъка, но не се сещам да ги има в игра] - Човека не е Ринсуинд, от друга игра е :D

Link to comment
Share on other sites

Разпознавам: Star craft, dungeon keeper, duke nuken, tiberum sun, carmagedon ,halo, half life, edna dos igirca za rokeri :), AvP, earth worm jim, worms, ima nqkawi star wars - + идея към филма Blade Runner, Diablo2, prince of persia, wrcraft - принца дето стана lich king, Ринсуинд и Багажа на Тери Прачет,

packman и оня малкия с многото каки - беше няква еротична игра, май за ДОС,

Link to comment
Share on other sites

http://en.wikipedia.org/wiki/Republic_The_Revolution

Мацката, която продава тениски с лицето си и юнакът, който брои пари до нея. Горе вляво.

 

Heroes e кончето до лайното долу (не разбрах символиката в лайното), SC: Ghost е русата мацка под Bladerunner и star wars клонинга (излиза, защото близард така и не довършиха играта). Сега виждам и Heavy Metal: F.A.K.K.2 (голата мацка, която крият акулите)

Link to comment
Share on other sites

Lemmings

Army Men

Bloodrayne

Lola the sexy empire

Evil Genius

Simon the sorcerer (съндъка и човечето с шапката)

 

Вижте колко намерих пък аз, дето сте ги пропуснали.

Link to comment
Share on other sites

Warcraft (долу е Артас и някви пичове от не знам коя игра му държат разглобения Frostmourne :) )

AvP

Simon the sorcerer

Alice

God Of War

Runaway : A road adventure (така мисля се казваше)

Serious Sam и Duke Nukem прегърнати :P

Hitman

Army Man

Bloodrayne

Mortal Combat (Главата на скорпиона хвърчи долу под пентаграмата)

PacMan (Нещото , което взима ролята на ядене на масата с Alice )

 

Мързи ме за още :Р

Link to comment
Share on other sites

И аз видях Earthworm Jim 3D и Тийф с картината на Хитлер, а мацката с тениските... това ако ми кажеш ка ксе сети ,че е от републик те признавам... По-скоро трябваше да сложат пичът с няква петолъчка на тениската му, тоя пичът с парите до нея съвсем обърква.

 

А тая с табелката Вегас изобщо не мяза на Лара, ама карай.

Link to comment
Share on other sites

а мацката с тениските... това ако ми кажеш ка ксе сети ,че е от републик те признавам... По-скоро трябваше да сложат пичът с няква петолъчка на тениската му, тоя пичът с парите до нея съвсем обърква.

Ами, всъщност не съм сигурен, че е от там (а и навремето издържах около 2-3 нива, после ми омръзна), но не се сещам за друга игра, в която агитираш за партия, а и в играта, доколкото се сещам, има три основни "пътя" - капитализъм (мацката), комунизъм (пича) + още нещо.

Link to comment
Share on other sites

Аааа, видях яяяя!!! ^_^.

 

Пфф това супер много ме озорва, честно.

 

Да, прав си, има логика, ама трудно се хваща. Пфф, вие луди ли сте ве... Колко сме се зарибявали с тая Република, то за онова време беше с невероятна графика, колите се накланяха га взимаха завоите ние седим и: еее, стига ве, сериозно ли ве, лелеее, баси якото, хаха. xD

 

Момичето с мамута харабия е от Сиберия, ама Куре, не съ мсъгласен за големия орангутан, според мен е от Black and White.

 

А прасетата до тая от Beyond good and evil май са от S.W.I.N.E. Култова стратегийка ;D.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...