Jump to content
BulForum.com

Ритуално ЕМО-самоубийство


BoqoJIa3a

Recommended Posts

За какво ни са?Обществото никога не се е градяло от дегенерати,а щом не си градивен материал за него не му трябваш

 

 

Да бе,естествено,че е така. ;)

Само питах за ЕМО-то,щото май бях гледал някакви снимки в темата за Pictures

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Ето малко видео мат'рял от мен. :D

 

част 1

част 2

 

Аз всъщност съм раздвоен водещата ли ме дразни повече или тоя червей в студиото.Всъщност гледайки предаването всичко ме дразни. :D

Link to comment
Share on other sites

От цялата тема разбрах, че емотата наистина никой не ги разбира и наистина всички ги мразят :)

 

 

Как да ги разбираш и да не ги мразиш, като те точно тва искат :confused За тях е по-лесно да бъдат отхвърлени от обществото, от колкото да се борят да постигнат нещо...

Link to comment
Share on other sites

тва сигнално жълто е бахти бозата.

Тоя пич не знам от къде са го изровили ама не знае закво става въпрос въобще.

ако за вас такива като тоя са емота 4рийл само бой са тях.

Link to comment
Share on other sites

Албена Вулвева отново се занимава с неща от които си няма дори бегла представа ! Предполагам че, сценаристите и са успели да скалъпят изложението в началото след мощен гугълинг и здраво википедстване. Жалко !! Нищо не са направили. А оня слузест плужек, дето се лигави там е крайно противна и тъпа твар ! Дрисльо ! Що се пъне да разсъждава като не му се отдава ? Що не иде да предозира с толумби и баклава, да се удави в сополите си и да спаси светът от пресъствието си ? :sick Пффхх... Гнус ! :censored2: :throw:

Link to comment
Share on other sites

Втората картинка е грешна. Ако си резна вените така 100% няма да умра, освен ако не потопя ръката в топла вода и не почакам повечеко време за да умра... Вени се режат по дължина на ръката или по диагонал ;].

 

И за да не съм офтопик.

http://www.youtube.com/watch?v=FrESt2iR8Vc

 

Изгледайте този репортаж на Фокс за емо културата xD.

Link to comment
Share on other sites

Абе какви са тези ритуални самоубийства тук ?

Тези хора не са нормални , обаче не може да се нарекът и (психически) болни !

Много хора ги "гони" депресията ама толкова много ... просто нямам думи .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Много хора ги "гони" депресията ама толкова много ... просто нямам думи . :laughing:

Дотук установихме, че повечето от нашите т.нар. "ЕМО"-та ги гони не депресията, а скуката и позьорството - затова е по-важно да имаш белези на китките, да имаш поне няколко неуспешни опита за самоубийство, отколкото наистина да ти е омръзнал живота и вече да не си в него... ;)

Link to comment
Share on other sites

Втората картинка е грешна. Ако си резна вените така 100% няма да умра, освен ако не потопя ръката в топла вода и не почакам повечеко време за да умра... Вени се режат по дължина на ръката или по диагонал ;]
Издаде се най-накрая, ЕМО такова! :P
Дотук установихме, че повечето от нашите т.нар. "ЕМО"-та ги гони не депресията, а скуката и позьорството - затова е по-важно да имаш белези на китките, да имаш поне няколко неуспешни опита за самоубийство, отколкото наистина да ти е омръзнал живота и вече да не си в него... ;)
Ако някой наистина иска да се самоубие - няма кой да го спаси :)
Link to comment
Share on other sites

Те искат даже и начина им на "самоубийство" да изглежда жалък..що като искат толкова много да сложат край не вземат 1 пистолет и си пуснат куршум в главата? Щото после няма как да се правят на измъчени пред останалите :)

Link to comment
Share on other sites

Те не искат явно да се самоубиват режейки вените си. Те просто искат да покажат, че са се опитали да се самоубият и че са Advanced Emo.

Link to comment
Share on other sites

Това е някаква гадна, паразитна модичка. Максимум 3 години още и ще дойде новото модерно нещо. Да правят каквото искат, само да не ми пречат на мен.

Link to comment
Share on other sites

Те не искат явно да се самоубиват режейки вените си. Те просто искат да покажат, че са се опитали да се самоубият и че са Advanced Emo.

Advanced или не си остават утайки :)

Link to comment
Share on other sites

Едновремешните утайки не са като днешните утайки... Едно време, когато метълите бяхме модерни - кеф ти да се натаралянкаш като казак, кеф ти да изкъртиш пътен знак, кеф ти да обърнеш контейнер, кеф ти да заградиш улица с пътен знак, сложен между два контейнера... Това си беше прогрес!

 

Ами днешните утайки - емота и готици... "cut here"... На къде отива света, наборе, на къде?!

Link to comment
Share on other sites

Едновремешните утайки не са като днешните утайки... Едно време, когато метълите бяхме модерни - кеф ти да се натаралянкаш като казак, кеф ти да изкъртиш пътен знак, кеф ти да обърнеш контейнер, кеф ти да заградиш улица с пътен знак, сложен между два контейнера... Това си беше прогрес!

 

Ами днешните утайки - емота и готици... "cut here"... На къде отива света, наборе, на къде?!

 

Ама то тогава беше тръпка щото беше забранено. Мен лично 3 пъти са ме ескортирали до бръснарницата, Макс и Мориц (не знам дали ги помните тези милиционери). И освен това съм имал честа, да ям шамари един път лично от другаря Ушев. :D Гледахме как да живеем колкото се може повече. А тия плужеци ми били против ..... безразборният секс, алкохолът ;) ....... ами то на тази въраст тези неща ако не правиш, кво друго ти остава, освен да свършиш със себе си ?! :punk

Link to comment
Share on other sites

Чудно ми е дали ще допуснат ЕМО в сградата на британския парламент. Доколкото ми е известно, все още е валиден законът, забраняващ умирането в сградата :)

Link to comment
Share on other sites

Чудно ми е дали ще допуснат ЕМО в сградата на британския парламент. Доколкото ми е известно, все още е валиден законът, забраняващ умирането в сградата :)

Дам и до сега никой не е умирал тама още. Официално де.

 

едит: все пак хората не искат да си имат проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...