Jump to content
BulForum.com

Age of Conan: Hyborian Adventures


TAZ

Recommended Posts

не човек просто изказвам мнение нищо лично. играта и мен ме кефи така от видеота но като разбрах за бъговете и ме разочарова малко се пак и аз искам да я пробвам но нямам тази възможност(парична) така да се хвърля на сляпо никаф шанс... ако ме разочарова съм назаде с много пари с който ще мога да си купя храна :) ако имах пари с удоволствие щях да я пробвам

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
тая игра бая бързо ще умръзне според мен

зависи кво търсиш. аз съм напълно съпричастен с

Yutomusic: "...every time the blood splats on my screen I have the urge to leap up, kick my chair out from under me, clench my fists, let out a massive roar, and scream MOTHER F**KING... BEAAAAAAR ... SHAMAAAAAAN!*Bites keyboard in half*

:wub:

 

раид/пвп/пве билд който за момента е overpower B)

 

таз ти не си ли 53лвл пом дет не обича да чати много-много :) ако си давай да организираме групата и да скачаме в масовката на планината :woot

Link to comment
Share on other sites

повечето от тия неща са стари и фикснати

 

е тва е най-дразнещо

t2.)

Lag and DC

Often players are struck with 9800 ms ping (this is of course just the ping-counter that caps. What's happening is that there's no server communication). Often, after a while, one is disconnected, and relog in to see oneself killed by mobs while lagging

както и рандом дц-тата дет та връщат някъде дет си бил 5 мин преди тва, които надявам се скоро ще фикснат, тъй като в началото като я пуснаха точно такъв проблем нямаше, а се появи по някое време след пачовете

 

въпреки че си е бъгавинка не можеш да отречеш обаче че играта е фън :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Имам 70 conqueror казва се Gultar в Wildsoul ако има някои бг играчи да пишат някой път. Иначе играта е супер яка според мен но разбира се има много проблеми и както в всички игри от тоя тип има нужда от балансиране на класовете. Фънкомците пускат по два ъпдейта на седмица и оправиха най-досадните бъгове което е добре за новодошлите в играта :D Според мен масовите битки ще са доста забавни (когато всичко е функционално) и има доста аспекти на самото водене на битката които няма да видите в друга игра (поне засега).

Link to comment
Share on other sites

Имам 70 conqueror казва се Gultar в Wildsoul ако има някои бг играчи да пишат някой път. Иначе играта е супер яка според мен но разбира се има много проблеми и както в всички игри от тоя тип има нужда от балансиране на класовете. Фънкомците пускат по два ъпдейта на седмица и оправиха най-досадните бъгове което е добре за новодошлите в играта :D Според мен масовите битки ще са доста забавни (когато всичко е функционално) и има доста аспекти на самото водене на битката които няма да видите в друга игра (поне засега).

щом си 70 на wildsoul определено си доста навътре в пвп-то :)

иначе на Soulstorm сме бг гилдийка с т1 град и обикновенно 4-5 човека онлайн вечер. подкрепяме са и гледаме да вървим в група че там е фъна :) повечето ни сънародници изчезнаха което според мен са дължи на прекалено високите първоначални очаквания.

 

иначе групови битки пак си стават - преди 2 седмици някъде са подпукахме 3 групи по 6 човека в майн систъм в един коридор. играчи+елитни мобс - нема такова меле :) от цялата галимация излезнах с 12 кила напред :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
за съжаление се оказа, че хубавата графика, фаталититата и циците не правят играта...

всъщност както при всички ммо-та хората правят играта ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...