Jump to content
BulForum.com

Age of Conan: Hyborian Adventures


TAZ

Recommended Posts

ади да направя 3 ин дъ роу :lol:

на съвременна машина с 4г рам и виста64 с набримчени детайли почти на макс и дх10 играта върви изключително мазно със средно 60фпс

предвид визията на самата игра мога да кажа че кодерите определено са си свършили работата много добре

 

иначе за самата игра

I am the god of hellfire, and I bring you... fire!
Fire, fire, fire, fire!

трима човека сме на Aquilonia, 5 ша станем кат пуснат нормалния достъп ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Много добре е това, аз ще си взема още 1 GB RAM-ец тогава, че нещо сега се мъча много с тея 3, играта гълта 1,2 - 1,4 понякога, а и Вистичката не го щади изобщо тоя моя рам. Но като гледам сега играта Heller12a не мислиш ли, че от бетата насам - много са оправили графиката и играта си върви добре дори и на по-слаби машинки, на които преди не искаше и да захапе даже?!

 

Защо на PvP-RP приятелю?

Link to comment
Share on other sites

Много добре е това, аз ще си взема още 1 GB RAM-ец тогава, че нещо сега се мъча много с тея 3, играта гълта 1,2 - 1,4 понякога, а и Вистичката не го щади изобщо тоя моя рам. Но като гледам сега играта Heller12a не мислиш ли, че от бетата насам - много са оправили графиката и играта си върви добре дори и на по-слаби машинки, на които преди не искаше и да захапе даже?!

 

Защо на PvP-RP приятелю?

беата не съм я играл. а, рп-пвп щото е най-лесно да се избере сървър. за тия сървъри разбрах че има някви специални правила които така и не разбрах какви ще са, но ще имат за цел да привличат по-възрастните играчи. от многото ммо-та дет съм играл просто ми е писнало от соло играчи чиято единствена цел е те да са 1337 и кат идете някъде да биете те пак да си играят соло, ма в група.

 

между другото в офи тех форума на играта прочетох че буферирането на зони е лимитирано до 2Г ;) на 4г рам пак буферира във виртуалната памет, но не се усеща в самата игра. е вистата ма лагва за 3-4 секунди на час, ма ся съм твърде зает кат са прибера за да я настройвам прецизно :lol:

 

 

BUFFED MAGE LFP ^^

post-266-1211633719_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде линк за да си сваля играта? Имам акаунта на един приятел (от софия обаче ;/),но нямам client-a да я пробвам :angry1

Link to comment
Share on other sites

Heller12a определено си е добре, щом имахме "наглостта" да си говорим по скайпа с един приятел, с който играем + да си правим куестовете - значи всичко е наред. Вистата си лагва, но всичко е в пъти по-добре, откакто сложих рамта и стана 4GB. Сега само да ми дойде 9800GTX от "братска" USA и ще съм супер :P

 

А ти, много те моля - спри се, почини си - какви са тия 26-ти левъли, вярно е че аз съм 24, ама все пак.... :D

 

Evil_Hacker - аз си я дръпнах от account manager-a си, така че съжалявам, но няма как да ти я дам да си я изтеглиш. Може да вържем хард и да ти я кача на твоя, ако искаш или да ти я запиша на 2 DVD-та (1 х 8,5 + 1 х 4 GB) - пиши ми, ако решиш нещо.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

...

А ти, много те моля - спри се, почини си - какви са тия 26-ти левъли, вярно е че аз съм 24, ама все пак.... :D

 

бел.ред - всъщност съм 25 на сс-а :rolleyes:

ми всъщност вече съм много по-близо до качванто на мамут отколкото до скрийн шота ;) ма кво да направя - аз просто се забавлявам с куестчетата, па то човечето само дига :tongue тва е първия онлайн гейм в който не се опитвам да дигам левели, а се наслаждавам на чисто забавление :punk

впечатленията ми от демонологиста са че тва е чар който всеки ще иска в парти - с тея 8 бъфа от които 5 парти (поне тва се разбира в дескрипшъна) +натрупващото се дпс (от фейтовете съм си набримчил използването на първия скил в играта да прави все повече дмг с всяко следващо ползване "ин ъ роу", сплаш и дот дмг, както и мъртвите да правят дмг на околните живи :) скоро и % от дмг-то ша ми дава хп :lol: ) го прави много ценен :)

 

бтв и ти ли си в Aquilonia?

Link to comment
Share on other sites

бтв и ти ли си в Aquilonia?

Аз почнах в PvP сървър - Wildsoul, на 23-ти го пуснаха, тогава почнах и да играя. Напълно подкрепям желанието ти да не бързаш да вдигаш левъли и да се наслаждаваш на всичко в тази игра. Аз по същия начин реших да играя, без зор и бързане. В Tortage нямам нито един куест, който да не съм го правил - май трябваше на PvE да почна, ама карай - прийста няма да го оставя, а и понякога си е разнообразие да те ганкват, да ганкваш и такива ми ти неща ;)

Link to comment
Share on other sites

е как да не я харесвам след тва играта :lol:

post-266-1212088667_thumb.jpg

 

тая картинка май печели наградата за най-много даунлоуди - 83 за 12 часа :lol: :lol: :lol:

 

http://www.conanarmory.com/ - ЪндЪр кЪнстрЪкшЪн е, ма поне тва което гледах си бачкаше ок

Link to comment
Share on other sites

Вие сте фенове - не споменавате, че играта е пълна с бъгове и недооправени неща :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Вие сте фенове - не споменавате, че играта е пълна с бъгове и недооправени неща :rolleyes:

съгласен

половината куестове в нобъл дистрикта на тирантия са бъгнати. най-вероятно тва ще е следващото нещо което ще оправят - до ся фиксваха куестовете във фиелд оф дъ дед

след последния ъпдейт бъфовете ми продължават да си мигат и след като свършат.

определено обаче се работи в правилната посока - фикснаха събирачестворо и крафта, както и складовете и трейда.

аз съм оптимист и мисля че до 2 месеца ще са оправили бъговете

 

за мен проблемите са незначителни тъй като до ся съм играл почти само фри ммо-та които са на светлинни години от тази игра, чиито графика и 5.1 звук ме карат вбуквалния смисъл да потъна в обстановката когато разпускам чрез нея :)

Link to comment
Share on other sites

да, рекорда за иконки за бъфове ми беше онзи ден 42 иконки :D

 

за gemcrafting-a куеста мина само така - (евала някой беше обяснил във някакъв форум)

купувам gemcrafting kit

гася играта

влизам и правя gem

купувам gemcrafting kit

гася играта

влизам и правя gem

и т.н. :lol:

 

с гилдията направихме 3-4 сгради - трябват много пари за плановете

Link to comment
Share on other sites

да, рекорда за иконки за бъфове ми беше онзи ден 42 иконки :D

 

за gemcrafting-a куеста мина само така - (евала някой беше обяснил във някакъв форум)

купувам gemcrafting kit

гася играта

влизам и правя gem

купувам gemcrafting kit

гася играта

влизам и правя gem

и т.н. :lol:

 

с гилдията направихме 3-4 сгради - трябват много пари за плановете

бе немам 42, ма са достатъчно бъфовете :)

post-266-1212771627_thumb.jpg

аз съм с гемове и дрехи и забелязах че иска определен тип камъни за да ги отчете

ние сме вече ограден кийп :)

 

 

 

 

EDIT:мнго кофти бъг

направих си пръстенче, сложих му камъче и си го накиприх. ся кат отворя инвентара и играта гърми :cry

Link to comment
Share on other sites

бе немам 42, ма са достатъчно бъфовете :)

 

EDIT:мнго кофти бъг

направих си пръстенче, сложих му камъче и си го накиприх. ся кат отворя инвентара и играта гърми :cry

 

42 заради бъга...

 

случи ми се - писах петиция и докато ме е нямало GM е влязъл и ми е изтрил предмета

засега не слагай камъни...

Link to comment
Share on other sites

42 заради бъга...

 

случи ми се - писах петиция и докато ме е нямало GM е влязъл и ми е изтрил предмета

засега не слагай камъни...

бе ша видим дали нема са го фикснали след днешния пач, ако не ша пробвам системата за бързо сваляне на екипиран предмет :)

 

я земи са изфукай и ти с някой цветен сс :woot

 

едит:

Gemmed items should now work (giving bonuses) and viewing them should no longer crash the client. ==> UPDATE: This issue has not been fixed with the latest Patch. We will provide you with more information about this asap.. :cry

явно ша са пробвам колко съм бръз с мишока :)

ако не са справя ша са изям че таман са ми буустнали яко чара

Link to comment
Share on other sites

Купих си играта, в момента съм 49 левъл на Dagon(PvE).Играта е доста добра като цяло но иска яко издялкване и съдейки по момчетата с които играя (2ма 80 и 3ма на 7х) играта след 50 е изключително празна и трябва да биеш крийпове като ненормален защото няма куестове.Също всичките инсанций след 50 не са итимизирани,което ще рече,че нямат никъв дроп а са направени само с цел куестове(които са СУПЕР малко на брой).

ПвП-то става,въпреки,че всички се записват за Anihililation-а и не съм пробвал още capture the skull.

Играта за момента е доста не довършена,и доста не балансирана но определено има потенцял.

 

Яд ме е само,че ми е слабо пц-то и я играя на Low,но и така си струва ;)

Усещам как ще се бачка лятото за нова машина само за тая игра :rolleyes:

 

едит

TAZ мерси за предложението,но чак сега чета твоя пост за жалост.

За хората,които имат подобен на моя проблем - свалете си Early Access версията от някой torrent сайт.Просто после ще трябва да свалите 4-5 пача по 400мб ;p

Link to comment
Share on other sites

До тук всичко написано звучи по-зле от пиратски сървър на WoW :lol:

Може би трябва да се изчака малко (няколко месеца?) и тогава да се пробва играта.

Link to comment
Share on other sites

До тук всичко написано звучи по-зле от пиратски сървър на WoW :lol:

Може би трябва да се изчака малко (няколко месеца?) и тогава да се пробва играта.

след 2 месеца играта би трябвало да е много по-добре. ако не е сигурно ще говорят за фалит :lol:

Link to comment
Share on other sites

тая игра бая бързо ще умръзне според мен

Добри доводи изтъкна, евала за което. Дали ще УУУУУмръзне или не - това ще го видим в близкото бъдеще. За сега държи най-висока оценка в mmorpg.com, има доста неща, които трябва да се дооправят. Фънкомци правят всичко, което е по силите им - така като гледам, но още веднъж повтарям - всичко ще си проличи във времето.

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Off ...

 

Hi Lubche .. Long time no see :)

 

Sega po temata .. Imam Conan ... daje imam lvl 20 PoM ... ama neshto ne moja da me grabne taq igrichka .. kakto naprimer me grabna WoW ..

Tvarde haotichno e napravena spored men .. I vapreki tova e mnogo dobra alternativa ... Pone e edinstvenata igra sled WoW koqto si zaslujava da se igrae ... sichko drugo sux ...

Zatova mladeji i devoiki .. cakaite .. i hich da ne vi puka kvo vi govorqt hater-ite ...

Po dobre games ot kolkoto alkohol i narkotici :)

 

Cya

 

Sorka za latinicata .. ama ot flex type mi se bugvat kontrolite na wow ... za tva ne polzvam :)

Link to comment
Share on other sites

Привет Монка,

 

Вече моя PoM стана 43 левъл, не си давам зор да я левълвам и си карам бавно. Определено няма база за сравнение играта на този прийст с тази в WoW, а и нямам желание да съпоставям двете игри.

Ще чакам да се обадиш ingame, ако ти трябва нещо - стига да решиш да играеш разбира се.

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

ми то много игри стоят в топ листовете ама вече не се играят толкова

всяко чудо за три дни да видим колко ще се дига врява по тая игра

а и отдолу на signature-а си ми го пише :)

Link to comment
Share on other sites

afd не го приемай толкова лично. Както писах - времето ще си покажекой от двамата е прав. Пък чесно да ти кажа - спорове от типа "таз игра е тъпа, оная е по-хубава" не ми се водят, а и не виждам смисъл. Живот и здраве всичко ще си проличи.

 

Heller12a, аз съм в една българска гилдия в Soulstorm - мой приятел ги намери от някакъв фен сайт. Хората са мили и си помагат. Просто ти пиша, за да знаеш къде съм и ако решиш да се местиш, както си писал.

За билда нищо не мога да ти кажа - аз вдигам хийлър - отново ;)

 

След 4 дена ми идва видео картичката с полет от Щатите, най-накрая ще се насладя на красотата на играта.

Link to comment
Share on other sites

... Просто ти пиша, за да знаеш къде съм и ако решиш да се местиш, както си писал.

...

ми всъщност вече се преместихме и 3-мата ;) и се очаква довечера да сме вече в The real world :lol:

 

едит: не знам за теб, ма аз съм на косъм да трепа всички rogue class on sight

 

пак едит: тоя ще е билда :)

докът ми беше блокната фантата пробвах некро, конкуер, гардиан, пом и хералда - хералда определено печели нарадата за най-забавен (ползва магия и fucking big sword :lol: ) и най-бързо убиващ чар (средно 3.3-3.6 сек за група 1-4 моба мой или 1-2 лвл-а по-големи :punk )

 

бла-бла-бла

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...