Jump to content
BulForum.com

Търся телефонче за 20 лева


Recommended Posts

Мога да ти предложа C45. Оригинално зарядно и панели. Батерията му е сравнително нова.

За 15 давам един C35, прилично състояние, кодиран към М-тел. Също оригинално зарядно и панели. Може би батерията е за смяна, трябва да се тества. Доскоро го ползваше майка ми. В студените дни батерията не и държеше (а може и да не го е заредила достатъчно, не мога да съм сигурен), затова и взех друг а този остана.

 

Edit: Добавям снимки:

 

 

803766_t.jpg 803773_t.jpg 803785_t.jpg

 

 

Оказва се, че вече втори ден C35 седи с пълен индикатор за батерия. Направих няколко пробни разговора - не клюмна. Въпреки това трябва да се тества от евентуалния купувач.

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти предложа C45. Оригинално зарядно и панели. Батерията му е сравнително нова.

За 15 давам един C35, прилично състояние, кодиран към М-тел. Също оригинално зарядно и панели. Може би батерията е за смяна, трябва да се тества. Доскоро го ползваше майка ми. В студените дни батерията не и държеше (а може и да не го е заредила достатъчно, не мога да съм сигурен), затова и взех друг а този остана.

Ще изчакам да видя дали няма да изкочи оферта с Siemens C55, aко няма такава ще ти пиша.

Link to comment
Share on other sites

Ц55 в кофти състояние на панела( не еоригинален) цена 15 лв само днес.Има си зарядно ето ти сниммки:

 

http://s75.photobucket.com/albums/i308/sol...C55cena15lw.jpg

 

Имам и други до 20 кинта.Свържи се с мен и ще ти направя оферти придружени с снимки или ако иксаш направо да се срещнем да си ги видиш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...