Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Просто не съм отварял тоя раздел изобщо. Това не означава, че съм си променил мнението за нещо. И БМВ 3-ка купе да бях взел, пак щях да казвам, че Алфи-те са хубави, а БМВ-тата след 2004/2005 са грозни. Последната серия взеха да ги оправят.

И аз знам кой е Катани. Ония от Октопод. Дори скоро го даваха по някой канал пак.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Стефчо, нЕкои 15Х са красиви отпреди да си се родил. Знаеш ли кой е Корадо Катани, примерно? Да не си посмял да ми гугълваш!  :laughing:

 

ЕДИТ: Ангеле, да си забелязал откакто имаш Алфа как се държиш спрямо Алфа? Хууу, че няма налични камиони Алфа!

Че оХтопода го гледах заедно с нашите, когато го даваха. Какво помня обаче е съвсем друг вид бира....общо взето почти нищо.

Link to comment
Share on other sites

Просто не съм отварял тоя раздел изобщо. Това не означава, че съм си променил мнението за нещо. И БМВ 3-ка купе да бях взел, пак щях да казвам, че Алфи-те са хубави, а БМВ-тата след 2004/2005 са грозни. Последната серия взеха да ги оправят.

 

И аз знам кой е Катани. Ония от Октопод. Дори скоро го даваха по някой канал пак.

 

Глупости.

 

Че оХтопода го гледах заедно с нашите, когато го даваха. Какво помня обаче е съвсем друг вид бира....общо взето почти нищо.

 

=================

 

Инак филмът сте го гледали, както аз гледах Джеймс Кобърн навремето. Само дето аз съм запомнил всичко. 

 

СЕРИАЛЪТ съдържа бая Алфи, младежи :)

Link to comment
Share on other sites

Глупости.

 

 

=================

 

Инак филмът сте го гледали, както аз гледах Джеймс Кобърн навремето. Само дето аз съм запомнил всичко. 

 

СЕРИАЛЪТ съдържа бая Алфи, младежи :)

aми разбираемо....с толкова карабинери

Link to comment
Share on other sites

Ами че красиви са алфите, няма 2 мнения по въпроса. И мен много ме кефят. Таблото не ме кефи ама това е друга тема. Таблото на infiniti FX ме кефи много обаче.

 

 

Имаше едно красиво комби на мерцедес CLS Shooting Brake, но то става защото не прилича особено на комби :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Това по-бива. Онова сребристото ме дразни. А и без големия екран някак прекалено ретро ми стои

 

Примерно от тази обява като гледам таблото ме дразни че е такова сиво и че всичко там е кръгло. Друг сигурно ще се кефи - въпрос на вкус.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11364231100584957&f1=details&slink=3r5e5x

 

 

На Мини Купър-а таблото пък колко отвратително ми стои не ща да ти казвам. Ама ако/когато му дойде времето ще свиквам 

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Примерно от тази обява като гледам таблото ме дразни че е такова сиво и че всичко там е кръгло.

Ако питаш мен всичко в тази алфа смуче здраво, а не само таблото, но пък аз какво разбирам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Колкото повече, толкова повече...но трицифрено число, не съм извратеняк, а естет :D. 800/850 мисля, че е добре за идеята :D :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

в00кса вече е облъчен алфист , говори точно като такъв .... голям дизайн , другите са грозни блаблабла...... за съжаление обаче хубава кола не е само фарчета и меки извивки....

Link to comment
Share on other sites

Някой вЕрно ли каза че ауди правят скучни комбита ?!? 

МУАХХАХАХА 

Я дайте да видим някое "не скучно" комби на алфа/рено/ситроен..... сигурно е мноу голям фън с огромният избор на 1 бензинов и 1 дизелов двигател...... 

Всичките им модели изглеждат скучно преди Б6 / така и не знам как да ги разделя като генерации / , и Б6 поставено до БМВ/Мерцедес изглежда някак си скучновато и сиво, но все пак бива. Да, последните им модели /не само комбитата/ наистина хващат окото и карат човек да се обърне след тях. Това си е моето лично мнение. За мен БМВ винаги са изглеждали по-агресивно и младежки, а Мерцедес по-елегантно. Ауди някак си се губеше м/у двете.

Иначе поне алфите не са само с 1 бензинов и 1 дизелов двигател :)

Link to comment
Share on other sites

за агресивното бмв съм съгласен , но дизайна вътре е спартански сравнен дори с 1 поколение по-старо ауди.

мерцедес не ги коментирам , там в повечето случаи ако не е АМГ дори не ги заглеждам..... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...