Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Пропускаш ацкента... това, че твоя варел е сменил само за 200лв части не е нищо особено... има и варели сменили за 17г части за 15лв ;) И това не променя нищо... това са разни единични случаи. А пък се оказва, че не са единични случаи на крадене на масло от официален сервиз на разни марки, вграждане на "заместители" части, при гаранционно обслужване... те такива неща. Или примерно как от поне 4г БМВ не искат да признаят, че при един от мотори им вграждан серийно на бая модели до скоро имаше фабричен дефект който буквално след 150хил. оставя мотора без масло... Та това, че някой кара кола с малки разходи до момента, не променя факта, че вече ги правят съвсем умишлено да се скапват поетапно кошниците.

 

Това ми е идеята горе.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе ЯКШАН да има!!!

 

Дори и за гаражните шофьори като тебе. Ти само съсипваш акумулатора. хахахахахахаххахахахахаха

Ми най-много скоро да купя нов. Какво толкова. Те не са особенно скъпи. Мисля зареждачка да си взема, че малкия на 2 пъти оставя де що лампи има в купето светнати и на следващия ден акумулатора го няма никакъв...

 

Жената за мини купър нещо ми подхвърля, аз я бъзикам да вземе да се научи да кара пък тогава да ги гледа... Но пък за градска кола е перфектен - навира се навсякъде. Има с по 200+ коня двигатели. Стои ми леко гейски на външен вид, но пък щом е на жената - става.

 

 

Ей ще взема да се засегна, какво не му харесахте на комбинцето ми? :)) Само дето моето е черно :)

Отговарям веднага - комби - ей това не му харесвам :P

 

И черно - имах веднъж черна кола - никога вече. Това да се налага да я мия през седмица (щото иначе изглежда отвратително мръсна) - не е за мен.

 

ПС: Има истина в думите на Коста, че от 90те години насам колите ги правят все по-слаби и по-слаби. Имаше последно едни мерцедеси, за които разправяха, че са буквално вечни и евентуално може да се наложи да смениш части за 200лв максимум на 5 години. Но в последствие са разбрали "грешката" си всички производители. Друг е въпроса, че с толкова нововъведения и електроники след 10 години автомобила вече е морално остарял.

 

Не знам за вас аз ако ще взимам нов автомобил искам да е нещо 4х4, автоматик. Не съм сигурен лимузина, SUV или джип. Лимузината е най-комфортна, обаче ми е писнало от моята тойота да задира всеки бордюр ... съвсем отделен въпроса е, защо аз се опитвам да се навирам по бордюрите, него не мисля да коментирам :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Дядо, момента с черното наистина е малко неприятен, но другата ми е тъмно синя и е същата дивотия. Вече съм свикнал просто :)) Иначе ако присвиеш очи е като порастнал хечбек ;) :D

А за счупващите се коли, имаше преди време някакво филмче по дискавъри ако не се лъжа, обясняваха точно за това. Идеята беше, че всички се опитват да пускат все по-евтини коли, и за целта им се налага да спестяват от материали. Съответно започват и един вид да се преорентират да печелят повече от поддръжката на колите от колкото от самата им продажба.

Link to comment
Share on other sites

Ми най-много скоро да купя нов. Какво толкова. Те не са особенно скъпи. Мисля зареждачка да си взема, че малкия на 2 пъти оставя де що лампи има в купето светнати и на следващия ден акумулатора го няма никакъв...

 

Жената за мини купър нещо ми подхвърля, аз я бъзикам да вземе да се научи да кара пък тогава да ги гледа... Но пък за градска кола е перфектен - навира се навсякъде. Има с по 200+ коня двигатели. Стои ми леко гейски на външен вид, но пък щом е на жената - става.

 

 

Отговарям веднага - комби - ей това не му харесвам :P

 

И черно - имах веднъж черна кола - никога вече. Това да се налага да я мия през седмица (щото иначе изглежда отвратително мръсна) - не е за мен.

 

ПС: Има истина в думите на Коста, че от 90те години насам колите ги правят все по-слаби и по-слаби. Имаше последно едни мерцедеси, за които разправяха, че са буквално вечни и евентуално може да се наложи да смениш части за 200лв максимум на 5 години. Но в последствие са разбрали "грешката" си всички производители. Друг е въпроса, че с толкова нововъведения и електроники след 10 години автомобила вече е морално остарял.

 

Не знам за вас аз ако ще взимам нов автомобил искам да е нещо 4х4, автоматик. Не съм сигурен лимузина, SUV или джип. Лимузината е най-комфортна, обаче ми е писнало от моята тойота да задира всеки бордюр ... съвсем отделен въпроса е, защо аз се опитвам да се навирам по бордюрите, него не мисля да коментирам :)

 

Ти си картинка!  :effemine2:

 

Коста, май и ти не усещаш как тръгваш да плуваш в лайняната река срещу течението...

Link to comment
Share on other sites

Красиво и комби?!?!?!?!?  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Тея две думи никога не могат да седят в едно изречение като става дума за катафалка.  :))

Напълно съгласен. Чудя се как някой ще си помисли да си купи комби...
Link to comment
Share on other sites

Като пораснеш - ще разбереш

Някои побеляхме и продължаваме да не разбираме :P

Ти си картинка!  :effemine2:

Аз да взема едно 200+ коня купърче, пък жена ми после когато иска да взима книжка :P Педалския му вид може и да успея да го преглътна.

 

Пък сега ако ми се наложи да паркирам на Отец Паисий моя параход псувам грозно докато намеря достатъчно свободно място за него..

Link to comment
Share on other sites

Жената за мини купър нещо ми подхвърля, аз я бъзикам да вземе да се научи да кара пък тогава да ги гледа... Но пък за градска кола е перфектен - навира се навсякъде. Има с по 200+ коня двигатели. Стои ми леко гейски на външен вид, но пък щом е на жената - става.

 

И за к'во му е на един зъболекар 200+ коньово мини? Че на всичкото отгоре и за жена...освен ако не е със силно-автомобилни наклонности в градска среда... ;)

Link to comment
Share on other sites

Обаче ми плямпаш за кола, на която НИЩО не съм сменил за 10 години, освен тампони на предницата с 10000 закъснение... 

 

Ама аз така я купих. Или трябваше да чакам за перфектната кола, а готовите пари да си се харчат? + това аз само чакам пътя да стане хлъзгав и обратните завои са мои....до един или ръкавите по магистралата :D

Link to comment
Share on other sites

Мда - и Елмър Фъд може да го разбере  :laughing:

 

Честно, даже не зная за какво говориш или какво имаш предвид

 

И за к'во му е на един зъболекар 200+ коньово мини? Че на всичкото отгоре и за жена...освен ако не е със силно-автомобилни наклонности в градска среда... ;)

Щото мъжът й ще я купува, трябва и на него да му е кеф малко :)

Link to comment
Share on other sites

Бая здраво сте се развихрили днеска.....

Принципно не ми се коментират всичките глупости ама Шкода е толкова Ауди колкото и аз съм Рон Джеръми...... 

 

 

ПС : Ся да се застраховам преди Раптора да влети с крак - Шкодилака не е лоша кола но в никъв случай не може да се сравнява като качество на изработка и материяли с ауди. 

Иначе Суперб-а нямаше да е близо 2 пъти по евтин от базова а4-ка..... 

 

 

Някой вЕрно ли каза че ауди правят скучни комбита ?!? 

МУАХХАХАХА 

Я дайте да видим някое "не скучно" комби на алфа/рено/ситроен..... сигурно е мноу голям фън с огромният избор на 1 бензинов и 1 дизелов двигател...... 

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Отговарям веднага - комби - ей това не му харесвам :P

 

Ти не си наред бе човек. И аз не харесвам комбитата, но има няколко, които просто няма как да им се отрече, че изглеждат добре.

 

alfa-159-tuning-1.jpg

 

А седана на същата кола харесва ли ти тогава?

 

2009-Alfa-Romeo-159-Studio-Side-1920x144

 

2011-Alfa-Romeo-159.jpg

Link to comment
Share on other sites

Бая здраво сте се развихрили днеска.....

Принципно не ми се коментират всичките глупости ама Шкода е толкова Ауди колкото и аз съм Рон Джеръми...... 

 

 

Не може,Васко, не може всички да сме като Рон или като Питър. Важно е да сме активни!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

 ЕДИТ: Ангел си купил Алфа ако не сте забелязали. Ден на резила ли е днес?

Link to comment
Share on other sites

Ама аз така я купих. Или трябваше да чакам за перфектната кола, а готовите пари да си се харчат? + това аз само чакам пътя да стане хлъзгав и обратните завои са мои....до един или ръкавите по магистралата :D

 

Някак си съм пропуснал това Стефчово малоумие... Още не мога да го окачествя като глупост или неграмотност. Залагам на глупост засега.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

ЕДИТ: Ангеле, @*%€(%§№$@№$%, №$§$%*$%*%€. Ти добре ли си?

Link to comment
Share on other sites

Ти не си наред бе човек. И аз не харесвам комбитата, но има няколко, които просто няма как да им се отрече, че изглеждат добре.

Ами седана ми харесва повече :)

Link to comment
Share on other sites

Някак си съм пропуснал това Стефчово малоумие... Още не мога да го окачествя като глупост или неграмотност. Залагам на глупост засега.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

ЕДИТ: Ангеле, @*%€(%§№$@№$%, №$§$%*$%*%€. Ти добре ли си?

и аз не го разбрах, може ли Джокер

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам защо всичко трябва да се казва в прав текст, но явно съм неясен....

 

Ангеле, с тия напъни на тема Алфа си ....смешен. Вкарваш се в тъп филм, който не ти отива

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам защо всичко трябва да се казва в прав текст, но явно съм неясен....

 

Ангеле, с тия напъни на тема Алфа си ....смешен. Вкарваш се в тъп филм, който не ти отива

159 e красива, следващата и тя е красива...точка :D. 2+2=4

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам защо всичко трябва да се казва в прав текст, но явно съм неясен....

 

Ангеле, с тия напъни на тема Алфа си ....смешен. Вкарваш се в тъп филм, който не ти отива

Изобщо не се напъвам за нищо. Моята кола няма нищо общо в случая. Не е комби, нито има вариант комби. Просто показах хубаво комби на което му отива да е комби. Това и Ауди-тата от по-горе. Други хубави комбита аз не се сещам да има. Имаше някакъв мерцедес от 2013, който имаше Arrow или Flying в името и беше много красиво комби, но не мога да го намеря.

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, нЕкои 15Х са красиви отпреди да си се родил. Знаеш ли кой е Корадо Катани, примерно? Да не си посмял да ми гугълваш!  :laughing:

 

ЕДИТ: Ангеле, да си забелязал откакто имаш Алфа как се държиш спрямо Алфа? Хууу, че няма налични камиони Алфа!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...