Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Не, не. Аз отдавна съм харесвал Алфи-те. Просто не съм смятал, че някога ще си купя. 145,146,156 не ми харесва, но тези след моята са страхотни. Особено Brera-та. Трябва да си сектант, за да кажеш, че Brera-та не е хубава.

 

Всякакви коли харесвам. Преди 10 години харесвах такова рено купе като на jozo, но времената се променят.

И Peugeot 406 Coupe много ме кефи също, но е старичко вече.

 

Имай предвид, че става въпрос и за години на производство тука, а не само за някви си модели. Казах ти, сравни стандартния модел A4 комби от 2006-2007 с Alfa-та 159 от по-горе и пак ми кажи, че Ауди-то е по-хубаво.

 

Не вдяна какво ти казвам. Тази Алфа е страхотна, както и всичките триочки. Но е капка в морето, в сравнение с Ауди. Да кажем са ги доближили в тоя момент. 

 

Ти си имаш мнение, аз си имам мнение! Не мога да разбера, защо моето и твоето трябва да съвпадат, че да е истина? И аз не съм съгласен с теб, ама не пиша, че ръсиш глупости.

 

Жоре бре, не порасна ли? Не научи ли, че глупостите, изръсени на пейката пред блока или в гаража на Гочо Крика нямат много връзка с реалността? Аз не те карам да споделяш и/или подкрепяш моето мнение, просто ФАКТОЛОГИЧЕСКИ говориш глупости. Като не харесваш нещо - кажи, че не го харесваш, няма лошо, не говори небивалици.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Жоре бре, не порасна ли? Не научи ли, че глупостите, изръсени на пейката пред блока или в гаража на Гочо Крика нямат много връзка с реалността? Аз не те карам да споделяш и/или подкрепяш моето мнение, просто ФАКТОЛОГИЧЕСКИ говориш глупости. Като не харесваш нещо - кажи, че не го харесваш, няма лошо, не говори небивалици.

 

Бате, те половината приказки в тоя форум са от на Гого Крика времето и не са излезнали от моята клавиатура. Един въпрос, ще питам като Шкода е Фолксваген, защо продължават да си купуват Пасати, а не само Октавии, като едното е значително по-евтино? Те едните и без другото са собственик на другото, щяха да бълват само Шкода, ама уви, не е така. Може да не ти харесва ама е такова. И аз да си купя нова Дачия хубаво нова е ама е Дачия, кво като е с части на Рено. Истината си е такава.

 

П.П. Пък и ти плямпаш приказки от тея пред блока, стил щом е Рено е боклук. Още повече, в семейството имаме 4 Рена в момента, едното от почти 20 години. Ама наиш как вярвам като почне някой да ми обяснява за Рено.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Е вече счупихме тъпометъра... рекламираме си Рено, Дачия и VW?!

 

________________________
 

Шкода не са пропуснати случайно от мен. В последите 3 години правят едни от най-заслужаващите си коли (говорим за покупка като нови).

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Бате, те половината приказки в тоя форум са от на Гого Крика времето и не са излезнали от моята клавиатура. Един въпрос, ще питам като Шкода е Фолксваген, защо продължават да си купуват Пасати, а не само Октавии, като едното е значително по-евтино? Те едните и без другото са собственик на другото, щяха да бълват само Шкода, ама уви, не е така. Може да не ти харесва ама е такова. И аз да си купя нова Дачия хубаво нова е ама е Дачия, кво като е с части на Рено. Истината си е такава.

 

Ама говориш ужасни глупости бе, момче, спри се! Аз платих 46 хиляди лева за Шкода! И Шкода не е Фолксваген! В нея има толкова Ауди, колкото и Фолксваген! Говориш ужасни глупости! Спри се!

 

Купували си Пасати - ами естествено ще ги купуват! А ти наясно ли си, че моторите са еднакви във всичките съответно съвпадащи модели на Ауди, Шкода и Сеат? ХМ? Спри се, честно, не се излагай повече. Разликата в цената няма връзка с това. 

Link to comment
Share on other sites

Е вече счупихме тъпометъра... рекламираме си Рено, Дачия и VW?!

 

________________________

 

Шкода не са пропуснати случайно от мен. В последите 3 години правят едни от най-заслужаващите си коли (говорим за покупка като нови).

 

 

 

Определено чупим тъпомера. Много ми е интересно, как ще го приемат това Феновете на VW?  :grin:  То остава сега някой да каже сега, че Мини са по-добре от BMW и ще ми трябва оная картинка с двойния фейспалм...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

 То остава сега някой да каже сега, че Мини са по-добре от BMW и ще ми трябва оная картинка с двойния фейспалм...  :laughing:

 

Заради тая приказка трябва да я постнем..... 

Link to comment
Share on other sites

Ама говориш ужасни глупости бе, момче, спри се! Аз платих 46 хиляди лева за Шкода! И Шкода не е Фолксваген! В нея има толкова Ауди, колкото и Фолксваген! Говориш ужасни глупости! Спри се!

 

Купували си Пасати - ами естествено ще ги купуват! А ти наясно ли си, че моторите са еднакви във всичките съответно съвпадащи модели на Ауди, Шкода и Сеат? ХМ? Спри се, честно, не се излагай повече. Разликата в цената няма връзка с това. 

 

Не ти говориш, щото едва ли не Шкода като има еди кви си части и какво? Шкода си е, ако ще да има двигател Ламборджини.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Въпрос към дедо - Ники, не ти ли се струва, че ония 2 снимки от предишната страница изглеждат като една и съща, обърната на 180 градуса? :laughing:

 

Забележка: Моля почитателите на комбитата да не се засягат.

Link to comment
Share on other sites

Ами, Жоре, пак доказваш, че може да си говорите с Гочо Крика пред блока! 

 

В твоя ред на мисли ти казвам веднага, че Рено е френски трошляк и пълен боклук. Ако ще да е с еди кви си части - френски боклук - цел свет го знае!

 

 Умно ли ти звучи? 

 

ЕДИТ: Пламене, верно си бил на първата поточна линия на Т модела, ама...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Кво ѝ е на Шкода не мога да разбера аз? Напълно достъпна кола за народа.
Всеки си яде според паничката и си прави компромисите както той си реши. И аз искам Мазерати, ама ей на. Джиткам си Алфичка-та, пък след години може и Мазерати да подкарам.

Link to comment
Share on other sites

Кво ѝ е на Шкода не мога да разбера аз? Напълно достъпна кола за народа.

Всеки си яде според паничката и си прави компромисите както той си реши. И аз искам Мазерати, ама ей на. Джиткам си Алфичка-та, пък след години може и Мазерати да подкарам.

 

Нищо и няма, просто някой не разбират, че това са бюджетни марки на фирмата "майка". Ама последно време навлезе модата стил Гого Крика: Карам Сеат, то всичко ФВ вътре, начи същото като Фолксвагена. Да ама не баш.

 

Нека бе, страхотен "боклук" е Реното, наиш къф ми е "зор".  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Нищо и няма, просто някой не разбират, че това са бюджетни марки на фирмата "майка". Ама последно време навлезе модата стил Гого Крика: Карам Сеат, то всичко ФВ вътре, начи същото като Фолксвагена. Да ама не баш.

 

Нека бе, страхотен "боклук" е Реното, наиш къф ми е "зор".  :grin:

 

Жоре, предавам се.... Излагай се на воля... 

Link to comment
Share on other sites

Жоре пусни вентилатора обаче... на тавана.

 

РаптЪре нагрЕло те е слънцето днеска яката... ама и ние няма да се предадем... до пропиляването на целия следобяд!!!

Link to comment
Share on other sites

Нема лошо, Коста, ще пораснете, ще поумнеете (дай боже).... Може би тогава ще може да си говорим адекватно.

 

В момента сте същите пикльовци, какъвто бях аз, когато се качих от Лада 1500еС на Голф 2. Не ви се сърдя - разбирам ви. След 10 години ще осъзнаете колко сте зле днес :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към дедо - Ники, не ти ли се струва, че ония 2 снимки от предишната страница изглеждат като една и съща, обърната на 180 градуса? :laughing:

Абсолютно! Ако не се вгледаш - направо все едно са една и съща грозна кола :P

 

PS: Май слънцето напече всички...

Link to comment
Share on other sites

Ей ще взема да се засегна, какво не му харесахте на комбинцето ми? :)) Само дето моето е черно :)

Аудитата поне според мен винаги са били адски скучно изглеждащи коли. Последните години наистина изкараха много готини дизайни, и хващат окото, някой ден бих искал да имам такова. Но преди това поне за мен някак си се губеха м/у БМВ и Мерцедес. Супер безлични бяха.

Иначе за Шкодите - колегата ми е адски доволен от Октавия 2-ката му и в момента се е засилил да взима 3-ка. Та изглежда не са чак толкова лоши коли.

Link to comment
Share on other sites

Мхм... Стефче, какво последно купи за Субарото си? 

Масло и маслен филтър в началото на месеца...другия пак същото. За 4 месеца имам 16 000 км навъртяни. Вие или диференциал, или скорости. И в двата случая всеки ден се моля на всички деви нещо да не измяка, че тогава ще щракам с пръсти много лошо

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Масло и маслен филтър в началото на месеца...другия пак същото. За 4 месеца имам 16 000 км навъртяни. Вие или диференциал, или скорости. И в двата случая всеки ден се моля на всички деви нещо да не измяка, че тогава ще щракам с пръсти много лошо

 

Обаче ми плямпаш за кола, на която НИЩО не съм сменил за 10 години, освен тампони на предницата с 10000 закъснение... 

Link to comment
Share on other sites

Мииииииииии... в семейството още карат кола струваща няколко пъти по-малко от твоята и за 7 години са й сменили един цилиндър на помпата на съединителя? И кво? Обективно ли е тва?

Link to comment
Share on other sites

Обективно за какво бре, Коста? За това, че за 20 годишната си гробница ти трябва издирване по форуми на части? Или затова, че моята кола, купена чисто нова, за 10 години е сменила части за 200 лева, с безумно закъснение? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...