Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

То щото тебе те мързи сам да си купиш... :tongue

 

А иначе комбинираните ми диоди габарит/стоп, за които спомена хоста, са единствените, които навремето взех от тук (Пещерско шосе) - тогава още не бях набарал китайската връзка, ама пък излезнаха хубави и 3 години вече не са мръднали.

Link to comment
Share on other sites

Точно 30лв DRL от БМВ-форум едно момче ги прави изцяло сам... хем той да изкара някой лев, хем си се пускат автоматично 5 сек след старт и гасят 5 сек след спиране.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, ама ... защо да си купувам силно светещ габарит?! Нещо не топля? Вече да беше крушка за "задни" светлини в стопа... веднага ги плащам... ама това?!

Харесват ми как светят. Доста ефектно се получава. Като бонус мигат когато фаровете ми са изключение. Това се получава поради кратките импулси които изпраща компютъра за да провери дали всички крушки работят. Така ако някое не работи още като дам на контакт и бивам известен. Даже ми изписва коя точно. Отзад са ми доста силни и оригиналните крушки и не искам да заслепявам хората. По принцип се старая да не преча на другите хора. На всеки няколко месеца минавам и проверка дали са правилно настроени фаровете и т.н.

 

Моите габарити пак са многодиодни, но са не повече от 200 лумена....то и мястото в което може да влезе крушката е доста късо, та нямам много избор поне за тях.

Само 200??? Аматьор!!!

При мен не е истина колко място има. Могат да влезнат тройно по - дълги от тези които са в момента ;).

 

Ванката ми носи от 2 години такива габарити за Октавията  :laughing:

Не ми ли се напомня често и забравям. Аз доста неща имам да ти нося. Дори и тези формичките за лед. Наскоро се сетих и че на djadomraz имам да нося едни неща, но ми стана неудобно, че съм се забавил година и половина и си замълчах :). Ако решиш може да ти поръчаме някакви. На колегата взехме подобни на моите, но малко по - евтини. Поръчахме 2 модела за да проверим кой как ще свети.

 

Точно 30лв DRL от БМВ-форум едно момче ги прави изцяло сам... хем той да изкара някой лев, хем си се пускат автоматично 5 сек след старт и гасят 5 сек след спиране.

Я дай линк, че за моята не мога да си харесам никакви дневни светлини до момента.
Link to comment
Share on other sites

Ванка, поръчвай смело, просто ми се обаждай като си в България, да те оттървавам поне от това, което си купил. Хем сега единият ми габарит е изгорял откъде 6 месеца насам... :laughing:  :laughing:  :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Не ми ли се напомня често и забравям. Аз доста неща имам да ти нося. Дори и тези формичките за лед. Наскоро се сетих и че на djadomraz имам да нося едни неща, но ми стана неудобно, че съм се забавил година и половина и си замълчах :)

 

Aaa аз нямам бърза работа за онези неща (ако си спомня изобщо какво беше) - една флашка май имаше ама аз не припирам :) Тая година или идната ако стане - пак бива :lol:

Link to comment
Share on other sites

За грешките в компютъра се слагат просто няколко съпротивления за да се получи същият товар като на оригиналната крушка. Сега ако се сетя и как се водеше шината по която ги проверяваше компа ... 

netroot може ли да постнеш някоя снимка през деня на габаритите ти, интересно ми е до колко си личат тези диоди и дали наистина биха станали за дневни светлини, ако ти се занимава де. А всъщност ако са прекалено силни, вечерно време не се ли набиват много на очи ? 

Link to comment
Share on other sites

Нз, мойте фарчета (бяха) са с обикновени крушки H1 и доста ми хареса тоя мод. Супер просто се слага и си върши перфектно работата. Даже си намацах крушките на дългите с оранжево маркерче и ги направих "френски" светлини (демек жълто да свети вместо по-бяло). Мнооого ме кефи тоя ефект на е36.

3837517841_d3bd322d42_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

За грешките в компютъра се слагат просто няколко съпротивления за да се получи същият товар като на оригиналната крушка. Сега ако се сетя и как се водеше шината по която ги проверяваше компа ... 

netroot може ли да постнеш някоя снимка през деня на габаритите ти, интересно ми е до колко си личат тези диоди и дали наистина биха станали за дневни светлини, ако ти се занимава де. А всъщност ако са прекалено силни, вечерно време не се ли набиват много на очи ? 

Canbus е шината.И си има LED крушки, които са направени така, че да не показва грешка.

Link to comment
Share on other sites

Алфата имат пословичен проблем с електрониката....даже и сектантите алфисти ще го потвърдят.

Дано тая да е на кадем... иначе къв човек трябва да си да си пробиеш дупка в стопа щото кондензира..... wtf!?!

 

 

Пс : Кво му се чудите на Хост-а , някои хора не намират колата просто за средство за придвиждване от т.А до т.Б а искат в момента в който се качат в нея да чувстват удовлетворение по известно като КЕФ , а кеф цена няма , принципно може и да не му е нужен 2.8 ванос за да се придвиждва но с него е много по забавно.

Не е задължително всички да караме еднотипни дизелови коли по 90к.с. за да могат всички да се чувстват равни ,  разправят че комунизма е паднал преди години.....

 

 

а да ве верно , тва че е 20 годишна кво значи ? че е по-малко кола от ново пежо .... сигурно......

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

...разправят че комунизма е паднал преди години.....

 

 

Само така си мислиш. ;)

 

@Иване, то и на мен ми се кара GT-R, ама всичко е въпрос на сещаш се какво...като не може голям кеф, поне да е по-малък такъв. И аз можех да взема 6-7 годишен дизел или някоя по-малка газифицирана кола, а и пасата си ми вършеше прекрасна работа, защото си вървеше като пушка и данъкът му беше 20 лева, но предпочетох да го харижа на баща ми и да взема 20-годишна бензинова, за която плащам данък 250 лева и за миг не съжалявам за избора си.

Link to comment
Share on other sites

Ко? Нье.

 

КоНье я...даже цяло стадо...и колкото повече, толкова повече (това май няк'во животно го беше казало). :evil

 

П.П. Спокойно, 'фанах ти питанката, ама мисълта - не....и не е за сефте...

Link to comment
Share on other sites

Ако е М-ка...бирата става много по-различен вид и не е вече топла ;)

20 годишна М-ка на над половин милион километра, колкото ще да е правена това е една много стара кола. Вечна техника няма...

Link to comment
Share on other sites

20 годишна М-ка на над половин милион километра, колкото ще да е правена това е една много стара кола. Вечна техника няма...

 

М-ките не ги карат за щяло и нещяло. Поне така си мисля аз

Link to comment
Share on other sites

20 годишна М-ка на над половин милион километра, колкото ще да е правена това е една много стара кола. Вечна техника няма...

Ти не разбираш. Такава дето аз я търсех, няма как на 10 години да е под 300 000км, но тия дето другите ги търсят, може на 20 години на по 120 000км да са. Така е устроена вселената. Така е било, така и ще бъде.

Link to comment
Share on other sites

Ти не разбираш. Такава дето аз я търсех, няма как на 10 години да е под 300 000км, но тия дето другите ги търсят, може на 20 години на по 120 000км да са. Така е устроена вселената. Така е било, така и ще бъде.

 

Aми М-ката е всичко друго, но не и ежедневна кола...верно, че не е най-голямата екзотика на света, но все пак. Това е кола за събота и неделя и да НЕ се кара нормално...иначе няма смисъл от нея. Безвкусни коли - бол на тоя свят.

Link to comment
Share on other sites

M50, m52, s50, s52 правят по 500к спокойно.

 

Не е36 м3 масово са над 200к км. е46 трябва да проверя, но хората си ги карат доста. Това не е Зонда за събота и неделя.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...