Jump to content
BulForum.com

MANGA Requests


Prasko

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Spriggan Uploaded nqkoi ako iska da go svalq vupreki 4e sled obe6tava6toto na4alo az nqmah nervi go dogledam :D

 

Fist-a mi e 626 MB ei sq poglednah v cd-to ... are i bez tui svar6ih sas spriggan-a az 6a go po4na a ti vi6 za EVANGELION (4uval sam 4e bilo qko ) i Blood:The Last Vampire (tva e ne6to kato 30 min ama bil 6ediovara na anime-to ili pone taka prikazvat horata :D ) Osven tva ai da zapretenm rakavi kolegi da izrovim Akira i Ninja Scroll :D

Link to comment
Share on other sites

V momenta svalqm Ninja Scroll, predi tova pak go bqh svalql, ama ne mojeshe da go pusne, imashe nqkva greshka.

 

Sled nqkolko chasa puskam "Ninja Resurection", sled neq "Armitage III Poly-Matrix" i "Metropolis", a ako se e svalil "Ninja Scroll" do togava i nego.

Link to comment
Share on other sites

Fist-a e gotov ot 2 dena ama warez.ru be6e down

 

Bravo 4ovek :D -- az namerih akira ama purvo iskam da svalq Splinter Cell (3 CD-ta ) taka 4e derzaite :D

 

Ina4e da znae6 nqkoq manga s roboti ne6to takova mi sa gleda - ili "Berserk" ako moje6 da nameri6 -- 4uh 4e bila po zreli6tna i ot Fist-a

 

A ina4e imam edno pitane -- koito e gledal Venus Wars are da sa napunem da namerim igra kadeto ima podoben element na sastezanieto tam s motorite (imam predvid kogato 6ef-a testva6e na6iq pi4 Hiro ) Prosto sam super zariben na taq tema ne6to takova futiristi4no s motori i garmene :D

Link to comment
Share on other sites

Така. Момчета, я ми кажете кой какво има и какво ще качва, че аз имам Fatal Fury (не поня от къде го свалих, май от KaZaA) и мога да го кача. Търсих да видя дали вече го има, ама не го намерих. Само че тук нещата са съвсем малко разхвърляни (намерих манги на поне 3 места), затова кажете дали го има качен, ако не аз утре пак ще погледна и ще гледам да го кача.

 

Моля ви се, ако на някой му говори нещо "Battle angel" да ми каже, че го търся. 10х предварително.

 

А, и я ми кажете това прословуто FTL, че да зема и аз да свалям от него, пък после и да качвам. Както и кажете някоя хубава манга, дето още я няма. 10q.

Link to comment
Share on other sites

K 10x. Ей ся го почвам. А някой да е чувал за "Battle angel"? Не знам дали така се казва, ама така разправят.

Link to comment
Share on other sites

Fatal Fury ще е готов селд няколко часа (5-6), но ако го забравя може да остане и за утре. Сега ще си сваля FlashSVF (или как беше) и ще се опитам да си направя SVF.

Link to comment
Share on other sites

Аве момчета тоя фист бил супер лудница B) не бях го гледал от много отдавна.Ся да питам някой може ли да ми каже от каде да си дръпна и игралния вариянт.В Казаа намерих нещо ама мисля 4е е само анимацията ,пише че е ДВД рип ама пише 4е е и манга затва 4е...ако някой го е менал някаде да каже да си го дръпна че и той ша е мноо як :D

Link to comment
Share on other sites

Shto be az go gledah predi 6-7 godini (ako ne e i pove4e) na video kaseta i togava mnogo mi haresa :rolleyes: Imashe dosta ekshan makar 4e dosta sa izmenili siujeta ot animaciata. Neznam mnogo mi se iska pak da go gledam :( ...ma kade da go dirq ???

Link to comment
Share on other sites

Hmm Ael -- vav FTL ?!

Ili nqkoq P2P programa ?

 

A Edno ogromno mersi na pi4a uploadnal Ninja Scroll- bqh po4nal da q svalqm ot soulseek (na 18 % sam ) ama znaete kak sa skorostite tam ta 6tqh da sa poizmu4aaa (puk i ako pi4a ot koito q svlqh iz4ezne6e ... :angry: ) . Sa6to gledam 4e imame i transformers -- qko qko :D

Az svalih AKIRA Special Edition (rip ot DVD-to) nai setne (Akira drugade samo vav FTL sam vijdal ama tam skorostta e ... ) 6te go uploadna do den-dva

 

Nqkoi ako moje da uploadne

1.Evangelion - qk ek6an s roboti

2.Bloodlust - The Last Vampire -- kam 300 MB e no vliza direktno v kanonite na ANime izkustvoto :D ( kam 40 min e )

3.Trigun - Imam edno Anime music Video s nego koeto adski me zaribqva :D

 

Are pi4ove 6a sa 4uem :D

Link to comment
Share on other sites

TriGun го гледах преди известно време от KaZaA. Малко с дупки, ама пак се гледаше. Проблема му е, че много япоснки. Прекалено дълбокомислен, а няма много престрелки. Хареса ми, но мисля че си заслужава свалянето.

Link to comment
Share on other sites

ami az go svalqh na angl ot SoulSeek ama sq sam go sprql .. ne sam go deletnal o6te 0-- ako iskate moje da go dodownloadna ama nqma da e burzo ..... ako nqkoi moje rpedi tva ... naistina na drugi ezici si e malko tupi4ko -- kvi4at teq mi ti qponci nqkvo sa nasira6 ot tupotiq :D

Link to comment
Share on other sites

663 MB e .. dosta dobro ka4estvo ot tova koeto do momenta sam svalil i vidqh ... ako go nqma nqkade na nqkoq webstranica i nqma da stane po burzo az 6te go downloadna nqma problem no 6te stane malko bavni4ko 6toto toq pi4 ot koito q svalqm moje q da izlezne , q da mi prasne edno remote queued <_<

 

Kvo sa razbirame ? :D

 

P.S. Moje da po4nem ve4e i nqkvi anime seriali da ka4vame ako iskate ..

Predlojeniq za nqkoe drugo qko anime ??

Visions of Escaflowne sam go 4uval ama i haber si nqmam za kvo sa razprqva .. ina4e po gore napisah 3 deto sa hubavi ...

Link to comment
Share on other sites

Svalqi go togava. Az pochti svalih edin 550MB DvdRip, ama kato gledam tvoq shte e s po-gotino kachestvo.

 

Trigun e 26 epizoda i ne znam ot kude da go svalish, osven ot p2p. Epizodite sa ot porqduka na 100-150MB. Dosta sa golemichki. Inache i na men mi se struva qk.

 

Shte pochna da svalqm Dominion Tank Police, 6 epizoda, i posle shte gi kacha tuk. Posle i Cowboy Bebop. Ne vidqh dali ima Princess Mononoke, sushto hubav film.

Link to comment
Share on other sites

Ami Cowboy Bebop po4nah da svalqm 1vi episod --- po nqkoe vreme kato go svur6a 6te go uploadna -- ti ako iska6 ka4i ostanalite , za trigun-a 6a vidim 6toto baq ne6ta sam schedule-nal ot soulseek koito sa mi po cenni ot trigun :)

Sega 6te hvurlq edin pogled na teq postove na curidge da haresame sledva6toto zaglavie ot kolekciqta ni ot animeta (be to baq stabilno ve4e natrupahme :D - a btw kajete kogato Blood The last Vampire e ka4ena )

 

Do 1 4as e ka4en akira SE -- gledaite go 100 % !! Tva e animeto koeto prevurna toq janr populqren .. ne e samo strelba ima i dosta mislovni elementi v nego .. abe kat cqlo super klasika i mnogo dobro ka4estvo na animaciqta ... puk e i 2 4asa :D

Are hora

Link to comment
Share on other sites

Toq Cowboy Bebop, koto az go svalqm ne e na epizodi, ami cql film. Kachi Ninja Scroll-a, i kaji dali e s hubavo kachestvo. Okaza se che toq Scroll deto az go svalqh e neshto povreden i ne shtq da go pusne.

Link to comment
Share on other sites

ei chushki, Ninja Scroll koito sym kachil si e idealen, ako vi puska i dvata ezika tva e shtoto polzvate geiski player, polzvaite player koito moje da izbira audio stream, takiva sa bsplayer, mpc i (wmp + mmswitch filter)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...