Jump to content
BulForum.com

MANGA Requests


Prasko

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Az sha go pusna ne e problem ,ma pitam dali e zali4en(by Furiozo mai mai) ot saita ili premesten nqkade na skrishno ??!?? :huh:

 

P.S. Furiozo,ne se zasqgai ma kato iz4ezne neshto ot saita vse teb obvinqvat naposledak :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dnes se vurnah v plovdiv :D

 

Ami zna4i sega po4nah da downloadvam TEKKEN the Movie i v momenta uploadvam X-The Movie o4akvaite do den/dva da e ka4en

 

P.S. -- KAK btw suzdavate file koito da uploadnete na koito da pi6e 4e file is still uploading ?!

 

10x - a btw runner -- KEEP UP THE GOOD work s mangite koto mi kaza 4e 6te downlaodva6

Link to comment
Share on other sites

Pravish edin .txt fail i samo go rename-vash .Naprimer "Unfinished" ili neshto ot sorta. Posle go upvash v sushtata dir i si gotov. Street Fighter The Movie Animation shte se opitam da go pusna dove4era,puk za vseki slu4ai sha ka4a i epizodite (tezi koito uspqh da drupna) :D

Link to comment
Share on other sites

Pichove, sujelqvam, ama skoro nqma da ima novi mangi. Neska mi se preeba XP-to. Ne znam kakvo stana, sled kato si istalirah Nortan Antivirus 2003, dokato se restartirashe PC-to mi napisa, che nqkakuv file lipsva i ne moja da mi zaredi win-a. Kato pusnah dos-a da preinstaliram ostanovih, che mi lipsva ne samo toq file. Vsichko na diska beshe iztrito. Harda imashe 3 dqla i ot trite bqha ostanali samo papki, bez nito edin file v tqh. Vsichko - filmi, muzika, dokumenti, snimki, kartinki beshe iztrito. Shte trqbva da gi svalqm na novo i shte pochakate malko dokato se svalqt.

Link to comment
Share on other sites

Runner -- ako Moje Purvo D:Bloodlust (gotnoto ka4estvo 700 MB ina4e az imam edin streamload 200 Mb ama e mnoo qko shitnq :D ) -- po qk e ot purvata 4ast (koqto e izlezlana '88 BTW ) i garantiram 4e 6a sa izkefat vsi4ki

Ina4e podkrepqm vednaga HM 2000 i VENUS WAAARS :DD

 

Az sega ka4vam Wicked_City(na pruv pogled ne e ni6to osobeno no mnogo stoinostna manga) i sled tva Spriggan (O6te ne sam go gledal dori)!

 

Aiight

Link to comment
Share on other sites

Loshoto e, che edin film se svalq priblizitelno za 5-6 dena ot ftl. Bqh pusnal da se svalq D predi Bloodlust i predpolagam, che do utre shte e svalen, sega e na 85% :) sled nego shte se svalq Bloodlust, do kato kachvam D, predpolagam do drugata sedmica shte se e svalil. :)

Link to comment
Share on other sites

runner vijdam 4e ka4va6 2roto CD na venus wars -- 6te ka4i6 li i purvoto ?

 

Az pitam dali mojete da nemrite AKIRA ,Blood the Last Vampire,Trigun na nqkoi drug free site osven FTL (tam gi ima proverih no dkolkoto jalo uspqh da opitam s tursa4kite na edin-dva free-site-a ni6to ne izlezna) - pls daite url ako namerite da gi svalq i uploadna tuka

 

A TOQ SPRIGGAN MA izkara ot nervite -- ne stiga 4e cqla no6t go uploadva do 48 % mi sled tva ne znam kvo stava vru6tam sa ot daskalo i gledam 1 % !!!!!!!!!!!! zamrazil sam go za sq 6tot nqmam nikvi nervi basi zora ... su6to da pitam dali upload-a moje da se spre i sled tva da se produlji i kak ako e vuzmojno ?

 

are :D

Link to comment
Share on other sites

Venus Wars e kachena.

 

Prasko, FlashFXP li polzvash, ako da, znachi mojesh da spirash i da resume-vash upload. Izlizash ot programa, kogato iskash da produljish da kachvash puskash programata, izbirash "Load", Go (gore v dqsno), Resume (ako imash poveche ot edin file Resume All).

Link to comment
Share on other sites

Mersi 4ove4e -- i predstava si nqma6 kakvo ozna4ava za men venus wars -- sq 6a vidim koi 6a sa sledva6tite mangi koito 6a ka4vame

 

Emi ne -- izpolzvam CUTEFTP kato ftp browser -- nameril sam si nekav crack puk i programkata ma kefi ... 6a trqbva da sa razni6tq iz neq da vidq takiva ne6ta kato resume i t.n.

Link to comment
Share on other sites

Abe mom4eta sha izpolzvam momenta (topika) da si izleq makata.... Snoshti namerih (nai posle) vreme da izgledam Street Fighter Alpha.....ebasi razo4arovanieto :angry: .Nemoga da povqrvam 4e tia ot CAPCOM sa se izlojili taka. 4e to Street Fighter II e 1000 pati po dobar kato siujet makar 4e e s 2-3 godini po star. Napravo mnogo me e qd :( Abe fuck that sha go prejiveia det se vika :) Iskam da pitam "The Fist Of The North Star" govori li vi nesho i nqkoi ima li neshto za nego (vazmojno e da nesam go napisal pravilno)?

Link to comment
Share on other sites

:D emi da skiba6 li kvo az sam postval po nagore

 

zna4i molbata mi e pi4a koito e po4nal da up-va Heavy mettal-a are da si go dovur6i plss ;D

I onaq papka SLAYERS the motion capture mislq 4e e kraino vreme da sa zapulni :D

 

Ina4e kvo o4akva6 be 4ovek -- pri mangite sa6to kato pri filmite teq po igri sa SUPPER bOZA !! Street Fighter , Tekken , SIN sa vuzmojno nai golemite prostotii koito sam gledal (da ne govorim 4e tekken i sin sa po 1 4as bahti zora )

 

Ina4e za men ima 3 mangi

D: Bloodlust

Venus Wars

Fist of the North star :D

 

Ima i o6te mnogo deto iskam da gledam (EHoo -- ninja scroool :D )

 

Kolkoto do Fist-a -- nqma problem brat -- imam go na cd - sq do 2-3 4asa dovur6vam spriggan i 6a po4na Fist-a

Mnogo qko 4e ne gi uploadvame teq ne6ta za toq deto duha mi sa gledat :D - sq kat znam 4e ima navitak s kef 6a go uploadna 4ovek np :D

Link to comment
Share on other sites

Uff, toq HM e kachen ot vchera, ama ne sum mu iztril "unfinished"-a. Veche e gotov, a Slayer shte e kachen do utre. Sled nego shte pusna i Ninja Resurrection.

 

Prasko kolko MB e toq Fist deto go imash, ako e 636MB ili poveche go kachvai, ako e po-malko mi kaji az da go kacha.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...