Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

...дай идеи, че се нервя вече :( ...

 

Застреляй всички модератори, администратори и най-вече Дриймър, че той ъпгрейдна форума. :lol:

 

Знам, гадно е - ако не стане триенето от форума и си с Firefox - горе в меню 'инструменти' избираш 'изчистване на историята', маркираш 'бисквитки' и 'кеш', избираш си малко по-дълъг период и триеш. Така трябва да стане...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Киро не го мразя, за да го убивам. История няма да трия. Де*** ма*** му!

Link to comment
Share on other sites

Застреляй всички модератори, администратори и най-вече Дриймър, че той ъпгрейдна форума. :lol:

 

Знам, гадно е - ако не стане триенето от форума и си с Firefox - горе в меню 'инструменти' избираш 'изчистване на историята', маркираш 'бисквитки' и 'кеш', избираш си малко по-дълъг период и триеш. Така трябва да стане...

 

И при мен тая работа с кукитата вече не върши работа. Всъщност не е сигурно и дали е вършило някога.

 

Иначе тоя бутон долу и аз никога не бих го видял. Сложно, трябва да си пускам всеки път друг бразузър, който не ползвам, за да напиша евентуално пост с мултицитиране или с някаква усмивка или с каквото и да било друго, различно от гол пост като тоя.

Link to comment
Share on other sites

Явно само при вас не върши.Пробвахте ли(ако сте на Firefox) options>privacy>delete individual cookies ?

 

Taка става, с бутона долу на форума, обаче не става. Долу-горе е ясно, че чакаме по-читава версия, с тая явно няма да го бъде.

Link to comment
Share on other sites

Ааааааааааааааа, писна ми от тая говняна версия! То не е триене на курабии, то не е чудо! Що от нанайсетте форума, дето пиша - никъде другаде не се налага през ден да чегъртам прегорели курабии от дъното на тигана...

 

EPIC FAIL!

Link to comment
Share on other sites

И аз получавам доста често на ЛС запитвания от хора (които не са забелязали тази тема) защо не работят бутоните. Оставам с впечатление, че при събиране на някакви ситуации (браузер+ОС+"неизвестно"+определен период от време) тези проблеми започват да се проявяват. Известно успокоение е, че голяма част от останалите съфорумци не са пряко засегнати от този проблем. Това разбира се не е причина силно да се надяваме 'инвижън' най-после да си оправят бакиите и да пуснат по-стабилна версия, че това с триенето на кукитата наистина е голяма досада.;)

Link to comment
Share on other sites

Разгледах се малко из форума на ИПБордс и изглежда, че и там си нямат на идея от какво е това

 

Report ID  	22464  	Title  	Hooks Not Appearing (Sidebar etc.)
Product 	IP.Board 3.x 	Status 	Cannot Reproduce (Severity 0 - None Assigned)
Version 	3.1.0 Beta 2 	Fixed in 	-

Ако има човек, който не е с firefox и получава същият бъг, може да драсне тук, за да се знае, че не е само при лисицата, щото имам съмнения да не е от браузъра нещо.

Друго не ми идва на ум в момента.

 

Само едно забелязах, когато това се получи, cookie с името emoticon_sidebar не се създава при опит за отваряне на бара и изглежда, че нищо не работи след това.

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Абе, мама му дейба, махнете ги тея ши**ни постове от Buy/Sell да не излизат при търсене на нови мнения! Какъв е ши**ния смисъл от тая работа?! Е**си търгашеския форум сме станали!

Който иска да върти бизнес да си влиза в раздела и да гледа! Аз като не искам, защо трябва 80% от темите да са кой какив боклуци продава?!

 

Знам, че е коментирано навярно, ама отскоро пиша и в един друг форум и там е така. Търгашите не излизат при търсене на новите мнения, а само ако влезеш в съответния подраздел!

Погледнете форума на какво е заприличал, мамка му!

Link to comment
Share on other sites

как я направиха тая нова версия на форума, напълно нефункционална и объркваща. конкретното ми питане е къде е менюто за блокиране на потребители, защото ако прочета дори случайно още едно мнение на overdrive ще се самоубия без колебание.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Едно предложение - когато човек си сменя парола, старата парола е написана. Това, според мен, е голяма дупка в сигурноста. Ако забравя някъде да изляза от профила, и ако следващият човек (ако примем,че работя на чужд компютър) е недоброжелателен - може да ми смени паролата, БЕЗ знае старата. По-добре е, когато си сменяш паролата, да се изискава да се напише и старата :) По-този начин, дори и да забравя да изляза от профила, следващият човек няма да може да (ми) направи голяма беля. :)

Edited by rargirov
Link to comment
Share on other sites

Свързано е с ето това мнение на bio.

 

Истина е, че няколко човека са превърнали темата с нестандартните въпроси на говорилня. Модераторите не позволяват да създадеш нова тема за даден въпрос, ама в тоя огромен шум, който няколко видни спамъра генерират пречи на нормалното "функциониране" на вече закарфичената тема. Щото някой човек зададе малко по-специфичен въпрос, обаче спамърите си продължат лафчето от преди това и въпросът минава на заден план (задна страница) и дори и някой, който би могъл да отговори - въпросът вече е изчезнал.

 

Мисля си, че не би било лошо малко да се затегне контрола там, или пък да се поотпуснат малко нещата спрямо пускането на нови теми за дадени въпроси. Щото да, тъпо е да пуснеш тема за въпрос от къде да си купиш хавлия, ама ако търсиш специфичен чарк за специфична машина - може би не би било зле да се пита в отделна тема.

 

Айде малко тема за размисъл :]

Link to comment
Share on other sites

Решението беше обсъждано доста отдавна мисля. За мен тая тема трябва да се състои от въпроси, на които може да се отговори кратко и точно в рамките на само един пост(напр. "От къде мога да си купя билет за концерта Х?"), а не да се пита "как да си оправя компютъра". Изобщо всеки въпрос и съответно отговор подлежащ на обсъждане трябва да се задава в по-подходяща тема.

 

Иначе съм съгласен с мнението за пълното оспамване на форума и превръщането му в говорилня. Преди с търсачката беше супер удобно да намериш тема с подобен на твоя проблем, да я прочетеш набързо и да си го разрешиш. Сега се налага първо да отсееш мин 80% офтопик.

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Само при мен ли не може да се видят Replies на темата "Търся една песен, но не знам как се казва"?

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 46 bytes)

in /usr/local/apache2/htdocs/invision/admin/applications/forums/modules_public/extras/stats.php on line 198

Link to comment
Share on other sites

как я направиха тая нова версия на форума, напълно нефункционална и объркваща. конкретното ми питане е къде е менюто за блокиране на потребители, защото ако прочета дори случайно още едно мнение на overdrive ще се самоубия без колебание.

 

Аве направо дай да затворят форума, както предлагаш тук bowdown.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе, мама му дейба, махнете ги тея ши**ни постове от Buy/Sell да не излизат при търсене на нови мнения! Какъв е ши**ния смисъл от тая работа?! Е**си търгашеския форум сме станали!

Който иска да върти бизнес да си влиза в раздела и да гледа! Аз като не искам, защо трябва 80% от темите да са кой какив боклуци продава?!

 

Знам, че е коментирано навярно, ама отскоро пиша и в един друг форум и там е така. Търгашите не излизат при търсене на новите мнения, а само ако влезеш в съответния подраздел!

Погледнете форума на какво е заприличал, мамка му!

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли е сложно като се отваря линк във форума да се отваря в нов таб, а не в същия. Тва е бахти неудобството... в bt.wrzru е същата тъпотия :X

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Толкова ли е сложно като се отваря линк във форума да се отваря в нов таб, а не в същия. Тва е бахти неудобството... в bt.wrzru е същата тъпотия :X

Поредното тъпо хрумване на IPS. Линковете, водещи към същия форум не се отварят в нов таб/прозорец, а само тия дето водят някъде навън.

Опция май не намерих за това (вътрешните линкове), и май само с пипане по кода може да стане.

 

Отделно при всяко търсене тук, ми се преебава всичко по форума и спират да работят 2/3 от екстрите, че и основни неща докато не изчистя кукитата, затова аз вече в Булфорум не търся, от което следват и доста други неща, които правех преди, вече не ги правя, и не влизам често тук като преди. Прееба се нещо от последния ъпдейт и аз гледам да си пестя нервите и затова.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Поредното тъпо хрумване на IPS. Линковете, водещи към същия форум не се отварят в нов таб/прозорец, а само тия дето водят някъде навън.

Опция май не намерих за това (вътрешните линкове), и май само с пипане по кода може да стане.

 

Отделно при всяко търсене тук, ми се преебава всичко по форума и спират да работят 2/3 от екстрите, че и основни неща докато не изчистя кукитата, затова аз вече в Булфорум не търся, от което следват и доста други неща, които правех преди, вече не ги правя, и не влизам често тук като преди. Прееба се нещо от последния ъпдейт и аз гледам да си пестя нервите и затова.

 

Всъщност (поне при мен) линковете водещи към външни сайтове също се отварят в същия таб :/

Link to comment
Share on other sites

Всъщност (поне при мен) линковете водещи към външни сайтове също се отварят в същия таб :/

Ми освен да пробваш да изчистиш всички кукита от булфорум (от опциите на Firefox ако ползваш него, за IE не знам дали можеше). При мен външните линкове се отварят в нов таб. Но пък други мизерии стават.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Е аз тогава трябва да съм абсолютен рекордьор.От както се смени версията, нито вкъщи, нито в офиса съм имал проблем.Ползвам IE8 + x86 XP в офиса и IE8 + x64 Vista вкъщи и досега не съм трил курабии.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...