Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Аз само симулирам активност, а всъщност четох едни статии, пък съм и гладен, ще трябва да си направя нещо за ядене, а в момента не ми се прави нищо.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Аз само симулирам активност, а всъщност четох едни статии, пък съм и гладен, ще трябва да си направя нещо за ядене, а в момента не ми се прави нищо.

:)

 

Колко даваш за да ти донеса нещо? :P

Link to comment
Share on other sites

Колко даваш за да ти донеса нещо? :P

Не ме карай да мисля простотии.

В момента имам 200 лв в джоба, обаче едва ли ще ги дам на теб.

:D

Впрочем утре (по-точно днес) ще си взема свинско или телешко, ще си направя един доматен сос или с майонеза, пък може и някаква бяла риба да си купя за обяд.

Виж сега какво направи, няма да спра да мисля за месце майна.

 

РЕШИХ: Бяла риба с доматен сок за закуска и задушено телешко за вечеря.

:rolleyes: Абе що няма смайли на което да му течат лигите?

Link to comment
Share on other sites

К'во ви става бре? Днес май никой няма по това време от редовнопишещите тук...

Най - накрая си смени аватара. Старият ти приличаше на женски полов орган :bgrin:.

Link to comment
Share on other sites

Направих нещо като сос и го подхванах с хляб, хладилника беше празен.

Как тактично обсъждат аватара на човека, след като го е сменил. Сигурно ако си сменя моя и тук ще завалят букети направо.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

lil_stenly, аз и за половината от тези щях да се навия даже за четвъртинката че днес изхарчих всичко и ми трябва кеш, иначе утре или вдругиден ще ми дойде един превод ама дотогава съм със крупните 3лв в джоба :bgrin: Виж ако го бях прочел това по-рано тези мисли за плюскането можеше и на мен да ми се прияде нещо и на мен, но след тези питиета дето изпих не върви.. а пък и ми се приспа.

 

Между другото къде успя да класифицираш рибата като месо. Друго са си сочните вратни пържолки.. на дървени въглища... с малко биричка за "заливка"... айде да идва лятото че да се ходи на вилата :)

 

netrootbg, liquid: Стига де... на мен на ковчег ми приличаше... къде ги гледате тези полови органи и ануси не знам...

 

Аз пийнах малко коняк и бейлис и ми стана едно хубаво, стоплих се изотвътре и мисля да си лягам вече...

 

Направих нещо като сос и го подхванах с хляб, хладилника беше празен.

 

Aaaa стигна май до извода че си повече гладен отколкото те мързи :) Има го и тоя момент :)

 

btw. вълка на аватара ти ми се струва доста изпосталял... стария не го помня иначе и него ще изкоментирам ако искаш :)

Link to comment
Share on other sites

До сега не бях чувал за "изпосталял"... може ли превод?

Предишният ми беше само лицето на върколак нарисувано с молив.

Изникна малко работа!

Link to comment
Share on other sites

...netrootbg, liquid: Стига де... на мен на ковчег ми приличаше... къде ги гледате тези полови органи и ануси не знам...
Нали знаеш - гладна кокошка, просо сънува! ;)
Link to comment
Share on other sites

До сега не бях чувал за "изпосталял"... може ли превод?

Предишният ми беше само лицето на върколак нарисувано с молив.

Изникна малко работа!

 

Хърбав, умрял от глад... как може да не си чувал тая дума?!

 

 

Дядо, Dawn of War 2, Grand Ages Rome... има какво да пуцаш до SC2. Ако сложеш някоя, дай да се направим голи до кръста :).

 

Тези ги чувам за 1ви път... изоставам... аз още стария SC пуцам...

 

btw. какво значи това "да се направим голи до кръста" ?

Link to comment
Share on other sites

Не, не съм я чувал.

Явно си ги подбирам като за мен.

На повечето едри хора всичко им изглежда хърбаво, не знам защо е така.

:D

Link to comment
Share on other sites

Не, не съм я чувал.

Явно си ги подбирам като за мен.

На повечето едри хора всичко им изглежда хърбаво, не знам защо е така.

:D

 

Ами броят му се ребрата бе човек :) Трябваше баре някой мускул да има. Не говорим да има шкембе...

Link to comment
Share on other sites

http://www.gametrailers.com/player/45940.html

 

Означава 1:1. Заеби СК :).

 

Абе хубава игра ама трябва да я уча а аз над 30 мин нямам :) Иначе това за правенето голи не мога и не мога да го стопля и това си е ... одъртявам и затъпявам явно :)

Link to comment
Share on other sites

Ами броят му се ребрата бе човек :) Трябваше баре някой мускул да има. Не говорим да има шкембе...

На мен това ми е представата за върколак, е почти бих казал. Какъвто човека, такава и вълчата му форма. :werewolf: Телосложението е нормално, малко е слаб, обаче да ми изглежда хърбаво, няма такова нещо.

Успя да ме вкараш в "размисли и страсти", само професора липсва... сега няма да мога да заспя вече.

Link to comment
Share on other sites

Абе хубава игра ама трябва да я уча а аз над 30 мин нямам :) Иначе това за правенето голи не мога и не мога да го стопля и това си е ... одъртявам и затъпявам явно :)

да се направим голи до кръста е да се сбием, да се правим на мъже и т.н., демек да направим една игра. лафа е дърт, не се оправдавай :п

Link to comment
Share on other sites

Отивам да си намеря някакво занимание за през нощта, не ми се спи и имам много енергия за израсходване днес... лека вечер от мен.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Превеждам разни педадогически програми или нещо такова. Не знам точно. Ама го превеждам. Защо винаги оставям нещата за последния възможен момент?! Имах цяла седмица да преведа по-малко от три страници, но не - трябва да седна вечерта, за да е готов сутринта в последния ден. И сега на висичкото от горе след първата страница си правя почивка. Да сеа.

 

А, да. Да ви го забия на баба ви Марта. Баба Марта съкс.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...