Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Чудно, като спомена започнах да се прозявам... някакви заклинания пускаш в темата, за това не останаха будни хора, искаш да ни приспиш всички.

Влезни в гмайл поне чат да удряме ако няма да спиш.

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Ей, вие двамата...понеделник сме вече, нямате ли училище или няк'ва друга работа? :P

Има работа ама ти виждаш ли ме на тъмно да се зора да чета, очите ще ми станат като прокиснали череши.

Аз изобщо не бях планувал да цъвтя по форума, ама се събудих много рано и нямаше какво да правя.

Вие много мудни иначе, няма душица във вас нещо... живнете малко бе хора.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Абе теб те знам, че си караконджул като мен и винаги си в готовност. :bgrin:

 

Аз си легнах.. и след 30 мин станаш защото не ми се спеше. Вчера > 10часа спах - отспах си и днешното :)

 

 

И аз съм супер уморен но не ми се спи :(

 

Нещо не се връзва. Ако си СУПЕР уморен заспиваш буквално прав или по-скоро като мен полу-подпрян полулегнал на някое шкафче.... докато това твоето е някакво "хем не ми се спи хем не ми се прави нищо"... Я да се стягаш и на бегом да училището хем ще се свестиш малко! Айде РАЗ-ДВА-РАЗ-ДВА!

 

 

Има работа ама ти виждаш ли ме на тъмно да се зора да чета, очите ще ми станат като прокиснали череши.

 

Айде сега - всички знаем че върколаците вижда по-добре на тъмно :P За останалите отдавна измислиха лампите :)

 

 

Вие много мудни иначе, няма душица във вас нещо... живнете малко бе хора.

 

Де да си нямах работа... иначе с кеф бих изиграл едно хоро че да живна леко :lol:

Link to comment
Share on other sites

Айде сега - всички знаем че върколаците вижда по-добре на тъмно :P За останалите отдавна измислиха лампите :)

А, това не е вярно, вълците не се славят с добро зрение, ако е човек-вълк се води че ще приеме от части недостатъците на другият вид... бълхи, днес ме ухата една и още се чеша. :blink:

Лампите да си гледат работата, заради тях очите ще ми станат така.

Ти пък хоро, първо сутришна гимнастика малко, да попукат старите кокали, след това рипкай колко ти душа иска.

Link to comment
Share on other sites

2ма със сигурност. Само дето имам доста бачкане. Не щеш ли да ти прехвърля малко ако ти е много скучно? :bgrin:

ако мога да бъда полезен и да свърша нещо - с удоволствие :)

за скуката - скучно ми е, цяла нощ сам, на втория глас в главата ми му се доспа вече :lol:

 

И аз съм тук, ама работа ме чака :)

Edit: Лягам. Лека на всички :)

лека ;) късметлия :D

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се прибирам и теглих един мазен , врял , чист душ . Няма такъв айляк . След няколко часа прекарани в димна завеса се чувствам нов . За пръв път ударих една малка бира и карах колата . Дано да не ми става навик , че ще вземе да ми хареса .

 

__smirnoff__ свиркай някой път да ти правя компания с някой биричка :)

 

 

djadomraz бих ти помогнал ако неможеш да измислиш какво да правиш напечелените пари . Аз ще ти помогна . С друго ако мога да помогна свиркай .

Link to comment
Share on other sites

djadomraz бих ти помогнал ако неможеш да измислиш какво да правиш напечелените пари . Аз ще ти помогна . С друго ако мога да помогна свиркай .

 

Нареди се на опашката :lol:

 

Настрана че за това се грижи жената... разделение трябва да има - аз печеля, тя харчи :P

Link to comment
Share on other sites

Прочетох две глави от книгата за изпита за който се готвя. Не ми се чете повече. Остават ми обаче три часа и половина до края на смяната и нямам какво да правя :unsure:.

Link to comment
Share on other sites

Изгледай някое сериалче. Или пуцай conquiztador.bg :)

Дори и един филм нямам под ръка а този сайт който си написал е блокиран при мен :(.

Link to comment
Share on other sites

Лошо. Казвай за друг път ако искаш нещо ще ти го дам през хттп направо от моята машинка.

Ще го имам на предвид. Сега потърсих из офиса и намерих първи сезон на Декстър. Някой си е купил оригиналното издание. Какви колеги само :P.

Link to comment
Share on other sites

Сега станах (не съм спал), чувствам се прекрасно... гледах един руски филм по сата, за това не спах, а преди това куп друга работа, даже имах време да се подстрижа, обаче пак не се избръснах.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...