Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Играете си вие...ама ви е широко около врата... ;)

То това ми е последната седмица freedom,скоро заминавам отново за чужбина,"жената" ме чака там и работа разбира се :) Ще забравя любимата си игра за следващите 6 до 8 месеца.

 

пс: Да не си помислите че съм и женен де :)

Link to comment
Share on other sites

Бях се нагласил да играя СЦ, обаче не се получиха нещата... сега се въртя из форумите.

:)

Link to comment
Share on other sites

Уча за един изпит. Нямам фиксирана дата когато да го взема. Когато съм готов си записвам час и след 2 дена се явявам. Не е свързан с никакви български университети. Използвам възможността, че съм нощна смяна и няма кой да ме притеснява.

Link to comment
Share on other sites

И за мен утре се очертава тежък ден...не че вчера беше лек (от 12 до 21 часа без почивка дори и до тоалетна... :sick )...дали да не полегна малко.... ;)

Link to comment
Share on other sites

netroot, случайно да пазиш машината където се хостваше скриптчето заедно с рандом цитатите? ако помниш за какво говоря де :д

Link to comment
Share on other sites

netroot, случайно да пазиш машината където се хостваше скриптчето заедно с рандом цитатите? ако помниш за какво говоря де :д

На тази машина и омазах операционната система преди доста време. Преди да я форматирам копирах всичко от нея. Тука обаче възниква един проблем. Не съм сигурен къде го копирах. Ще потърся когато се прибера към България.

 

Edit:

Като се замисля има един минимален шанс да е изтрито. Преди няколко месеца беше затрит един хард на който държах доста архивни неща. Има доста голям шанс да е било там :(.

Link to comment
Share on other sites

На тази машина и омазах операционната система преди доста време. Преди да я форматирам копирах всичко от нея. Тука обаче възниква един проблем. Не съм сигурен къде го копирах. Ще потърся когато се прибера към България.

 

Edit:

Като се замисля има един минимален шанс да е изтрито. Преди няколко месеца беше затрит един хард на който държах доста архивни неща. Има доста голям шанс да е било там :(.

 

Аааа това ми звучи познато :) Аз обикновено архивирам на DVD-та но проблема е после да изровя правилния архив измежду количествата DVD-та които се търкалят в гардероба та задачата е обиновено мисия невъзможна

 

Обаче чета и не разбирам - шанса да е изтрито минимален ли е или доста голям? :)

Link to comment
Share on other sites

Е, каквото-такова :д Името му беше май *random* и май беше .jpg или друго разширение за картинка.

Сега се сетих, та ми се прииска пак да го пусна, че беше интересно :д

 

Иначе и аз архивирам на двд-та, но на всяко двд пиша по нещо и после имам txt на 2-3 места на харда (и на други двд-та) със списък на кое двд какво има. Има програми за държане на такива архиви, но които съм пробвал не ме кефат. Ако можех да си напиша...

Link to comment
Share on other sites

Пак неразбрал човека, има доста голям шанс да е било на затритият хард, тоест голям шанс да е затрито това, мразе през нощта ставаш страшен.

Как ме боли гърбът, бях се изнервил много и се бях втренчил в този монитор един час... после костите ми бяха като пакетче пуканки в микровълнова. Имам усещането че половината ми прешлени не са си на мястото.

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Обаче чета и не разбирам - шанса да е изтрито минимален ли е или доста голям? :)

Ами има шанс да е изтрито. Един "човек" решил, че може да си използва един от хардовете в една машина за лични нужди без да ме пита. Форматирал го и си го сложил на машината. Шанса да е изтрито е 50:50. Зависи кой хард е свалил от машината. Когато се прибера в България ще погледна. Също не съм сигурен дали нямам и копие някъде другаде. Струва ми се, че точно на тези неща нямам :(.

Link to comment
Share on other sites

Довършвам си нещата и отивам да поспя малко, утре вечер или чак вторник ще се се завърна, айде, желая ви лек ден.

:)

Link to comment
Share on other sites

netroot, случайно да пазиш машината където се хостваше скриптчето заедно с рандом цитатите? ако помниш за какво говоря де :д

За това ли става въпрос? :rolleyes:

 

П.П. Опа, май трябваше да пиша след 12. Да приемем, че тия дни оставам все до късно, пък чак сега се сетих да пиша. :)

Link to comment
Share on other sites

П.П. Опа, май трябваше да пиша след 12. Да приемем, че тия дни оставам все до късно, пък чак сега се сетих да пиша. :)

Нямаш проблем...аз пък ще пиша много след 12 заради теб и то ще се балансира. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Нямаш проблем...аз пък ще пиша много след 12 заради теб и то ще се балансира. :bgrin:

 

To и аз мога само дето не знам на каква тема :)

 

The Oscars!

 

КЪДЕ? По коя телевизия ги дават?

Link to comment
Share on other sites

ProSieben, в оригинал!

 

Вече си имаме по два оскара за Бенджамин и Slumdog - Art dir. & Makeup за първия и Adapted Scr. & Cinematography за втория. Пенелопе взе за поддържаща, Дукесата за Костюми, Уол И за анимация и Milk за Original scr.

Link to comment
Share on other sites

To и аз мога само дето не знам на каква тема :)

Абе теб те знам, че си караконджул като мен и винаги си в готовност. :bgrin:

 

А Teddy-King като каза "Вече си имаме по два оскара...", направо си помислих, че сме направили пробив в Холивуд с някой български филм. :devil

Link to comment
Share on other sites

Ти пък как може така да стряскаш хората, аз блокирах като ти прочетох поста, бг филм и оскар, след това всички в студио бояна се събудиха.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз си будувам, защото не мога да спя, това е отделен въпрос, а да се смееш не се искат много усилия.

Правил съм по четиридесет и няколко часа време ъптайм, обаче като работя.

Обикновенно прекарвам от десет до шест часа буден, след това лягам до дванадесет и като стана си върша останалата работа.

Не е перфектния график и все пак е много добър!

На теб явно не ти изглежда лесно това?

:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...