Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

... Решил съм да й сложа боланка отпред на таблото - зеленка - да създава простор, топка за лоста за скоростите(на някои Ламборг(дж)инита скоростите са като при Формула 1 де, ама това не е така) от кехлибар и вътре 2 зарчета, пластмасово кученце, на което му се клати главата от вибрациите отзад зад седалката, отвертка на предния джам да не пада надолу, антенка навита на спирала и какво ли още не, ама вие като бързате...

Да не забравиш и подковата за щастие на предната решетка...абе направо цял кон може да си сложиш на предния капак. :lol:

 

Kos_HorseCar.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Зарибяват ме в импулса , деа малките п*чи :lol: .

 

Опашката за возене в голфа почва чаааааааак от 22ра страница на търсенето за момичета от 16 до 18 години , град Пловдив :lol: :lol: :lol:

Ама няма да ги огрее :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

До преди малко говорих с един приятел за едно куче, после ще се засиля към леглото с книга в ръка, дано да заспя по-бързо, иначе пак ще ме видите тук... има време и за сън все пак.

:)

Link to comment
Share on other sites

Кво стаа уе кафеджий

Аз неска пийнах 2 кафенца 3 в 1 към 6 часа и ся няма спане цяла нощ

:D

Link to comment
Share on other sites

Леле... аз смуча сигурно 6тото двойно кафе за днес и да ти кажа ако легна няма да мръдна повече ама няма как - налага се да побачкам още...

Link to comment
Share on other sites

Тука обаче се намесва факта, че ти сигурно пиеш на ден по 8 кафета :D

 

Пък аз още съм малък и не пия кафе и ся с тия 2те няма спане цяла нощ :X

 

btw кво бачкаш в този късен час ?

Link to comment
Share on other sites

Аа то тва не е работа до 1 часа вечерта да прайш програмки :x

Поне утре е събота и ще се наспиш кат хората :punk

Link to comment
Share on other sites

Аа то тва не е работа до 1 часа вечерта да прайш програмки :x

 

Че кой е казал че ги правя до 1? Само до 1 ако беше - ехеееее... аз към 4-5 обикновено приключвам :) Ей питай Мидекс - и той е мойта партия :lol:

Link to comment
Share on other sites

Midex сигурно спи ся :D

пък ти още си играйш... :D поне надявам се солидна маса пара да взимаш......а кви програмки точно павиш ?

Link to comment
Share on other sites

Гледах досега Ross Kemp On Gangs по Дискавърио и сега се чудя кой филм да гледам...

@djadomraz тия двойни кафета в тоя късен час не ти ли скапват здравето и нервите :blink:

Link to comment
Share on other sites

Младеж, ценоразписа за отговор на конкретни въпроси - логично и обосновано - разглеждал ли си го?

 

Мини на лични да не прецаквате темата.

 

Аз не спя щото свалях сръбско до ся ама вече очите молят за милост...ще си угодя, че утре и лекции...в 9:00

Link to comment
Share on other sites

Midex сигурно спи ся :D

 

Ако е такъв случая трябва да го отбележим в календара!

 

 

поне надявам се солидна маса пара да взимаш......

 

Купища - нямат преброяване просто :P

 

 

а кви програмки точно павиш ?

 

А ти какви търсиш?

 

 

Младеж, ценоразписа за отговор на конкретни въпроси - логично и обосновано - разглеждал ли си го?

 

Ъхъ нали знаеш 5лв за всяко натиснато копче :P

 

@djadomraz тия двойни кафета в тоя късен час не ти ли скапват здравето и нервите :blink:

 

Те спират да действат в един момент. Пък и ги пия с мед, мляко и бейлис. А и има още около 3 часа преди да си легна така че за баланс малко уиски 1час преди това и да видиш как хубаво се спи :)

 

 

 

 

 

@waren Програмира микропроцесорите на вибратори!

 

Ето виж който е пазарувал от мен как знае :P :P

 

Ванка сори не се сдържах - изчаткал съм вече от много бачкане и ръся простотии наред :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз прикючих с четенето, сега гледам странно и не мога да заспя.

Или пак ще започна да чета за да ми се приспи малко, а може да си пусна някоя стара игрици за ума предимно.

Пак няма да заспя до сутринта сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Ако е такъв случая трябва да го отбележим в календара!

 

Midex ще го видиш да спи по това време, когат' си видиш ушите без огледало...освен ако не си магаре или заек. :lol:

 

:lol: :lol: :lol:

 

аз казах ли ... то и на мен преди 2 не ми се е случвало да си лягам освен ако предните 2 дни изобщо не съм лягал тогава може и в 9 да заспя...

 

 

 

 

Аз прикючих с четенето, сега гледам странно и не мога да заспя.

Или пак ще започна да чета за да ми се приспи малко, а може да си пусна някоя стара игрици за ума предимно.

Пак няма да заспя до сутринта сигурно.

 

Споделял ли съм че на моменти почва да ме боли глава докато се опитвам да асимилирам твой пост и какво се опитваш да кажеш? :lol:

 

Гледам работата отива към старата дилема - да поспя или не - туй е въпросът!

Link to comment
Share on other sites

Да, трябва да те боли, то мен ме боли главата като си ги чета, пък теб да не те боли.

Я пускай стар крафт и да ти покажа как не трябва да се играе... ако изобщо играеш играта.

Или да направим един белот в мрежа, луда битка ще се заформи.

:)

Link to comment
Share on other sites

SC: с удоволствие но точно сега няма как да стане.

 

Белот: изобщо не искам и да си помислям да я играя тази игра - виж Бридж да, но Белот в никакъв случай.

Link to comment
Share on other sites

SC: с удоволствие но точно сега няма как да стане.

 

Белот: изобщо не искам и да си помислям да я играя тази игра - виж Бридж да, но Белот в никакъв случай.

За СЦ когато кажеш. Даже ще навия и курето, за да е по-тясно на мапа, само кажи кога.

Не знам какво мразиш в Белота, аз не харесвам Бридж поради факта че все губя явно.

Пак ще грабна книгите сигурно, то се е видяло че на компютъра няма какво да правя през оставащите няколко часа.

:(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...