Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Простено ти е...явно довечера се каниш да спиш... :P

 

Чудя се дали всяка сутрин в 7 да не тегля по един ключ на темата и да я отварям отново след като мине 23 часа....то се е видяло, че човек не може да ви свикне да пишете когато трябва... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Скайп , музика , спрайт , такива ми ти раоти.. , ама ся май ще спя или ще търся фрий броудкаст на някой мач от нба...

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кво ли значи лафа "На гъза/челото и пише Прокурор" , както и кво по дяволите е "нежна полиция" ... ако нещо идва от телевизията - не гледам от както имам пс .. почти 8 години вече :) .

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кво ли значи лафа "На гъза/челото и пише Прокурор" ,

 

Че кучката е малолетна/непълнолетна. Тва значи.

Link to comment
Share on other sites

@Кръстник, още вчера исках да ти отговоря, ама вече беше станало 8 сутринта и за да не съм out of time ти пиша сега. Като изчезне дядо Мраз-а, обикновено изчезвам и аз, понеже ако си говоря сам в темата...ще ме помислят за луд....а на теб ти е лесно, при нас като е нощ, ти си 11 часа назад... :P

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер всичко замря рано-рано, даже Мидекса и Дедомраз ги няма, странна работа. :lol:

 

Aaa тука съм ами тая криза кофти ми се отрази на бачкането - взе че се удвои! Как става така все в периоди на криза аз имам повече работа от нормалното не знам!?

 

а на теб ти е лесно, при нас като е нощ, ти си 11 часа назад... :P

 

Ъъъъ не е ли по-малко? Лос Анжелис е 10 часа назад а Ню Йорк е само 7... Нещо не мога да си спомня Godfather къде беше точно но ме съмнява да е 11часа разликата... освен да е 10 по принцип и заради DST още 1.. но последната промяна май намали разликата а не я увеличи... знам ли - мързи ме да мисля вече

Link to comment
Share on other sites

искам такова. някой има ли $109к?

 

Много неприятно филмче - на тоя гласа на моменти го чувах едвам, говори някак неразбрано и микрофона вкарваше доста шум. Не издържах и по средата го спрях аз. И по-хубави съм гледал за тесла-та. Ей го официалния сайт : http://www.teslamotors.com/

 

По неофициална информациа скоро може да се появи една такава в БГ... имам един приятел който мисли да си докара една такава но го мисли от година насам, не е ясно още колко...

 

 

 

godfather е в Канада.

 

Която междувпрочем има точно 6 часови пояса :)

Link to comment
Share on other sites

Аз всичко чух и разбрах :д Разгледах го аз сайта одеве, но ще има да чакам още 70-80 години, за да мога да си я позволя. То аз сега не мога да си купя Москвич втора ръка(мани другото, то курсовете станаха по-скъпи от колите), какво остава за това...

!!!
Link to comment
Share on other sites

Ся се връщам от едно парти, което беше страшно тъпо, даже започвам да се чудя изобщо какво правих толкова време там.....Баси за пореден път се убеждавам колко изглупяля е съвременната младеж, дай им само чалга, водка и простотии!!!

Link to comment
Share on other sites

Нещо не мога да си спомня Godfather къде беше точно но ме съмнява да е 11часа разликата... освен да е 10 по принцип и заради DST още 1.. но последната промяна май намали разликата а не я увеличи... знам ли - мързи ме да мисля вече

Не е нужно да си спомняш...погледни под ника му.... :)

А иначе и аз имах някакви спомени, че Ванкувър е на по-малко часове, но след кратка справка тук, часовете се оказаха 11... ;)

 

 

@XMD, защо само младежта? То си е до човек...познавам хора, минали вече младежката възраст, за които основното им занимание е вечерното прекарване в заведението с водката и чалгата + простотиите, за които говориш. ОК, нямам нищо против човек да издивее от време на време, но да го правиш всяка вечер, най-малко 360 пъти в годината, трябва или да си дебил, на който всяка вечер му е като нова, или да си мазохист, или по принцип да ти има нещо не много наред... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

А иначе и аз имах някакви спомени, че Ванкувър е на по-малко часове, но след кратка справка тук, часовете се оказаха 11... ;)

 

Ами точно 10 часа са гледайки именно този сайт: местно време тук 4 сабахлен, време там: 6 следобед... 18+10 = 28 - 24 = 04 :) таман 10 часа както и да го гледаме :)

 

Едит: тъкмо мислех да изтърся нещо подобно че никой не му е виновен че дружките са му малоумни или че зарибява т**и мацки ... не че аз не съм го правил де но и на мен ми писна в един момент :)

Link to comment
Share on other sites

Ами точно 10 часа са ....

Вярно...а аз броя точно както във вица.....започвам от +2 (нашата си зона) и стигам до Ванкувър...Обратно - пак така - отляво->надясно....и пак си добавям нашата зона в общата сметка....музикант, к'во да го правиш...едвам е научил таблицата за умножение и е спрял дотам. :woot

Link to comment
Share on other sites

Вярно...а аз броя точно както във вица.....започвам от +2 (нашата си зона) и стигам до Ванкувър...Обратно - пак така - отляво->надясно....и пак си добавям нашата зона в общата сметка....музикант, к'во да го правиш...едвам е научил таблицата за умножение и е спрял дотам. :woot

 

Хаха, десет са бе, ей сега сядам след дълго обикаляне по магазините да си пия ракията. :D

Link to comment
Share on other sites

Пфууу няма с кой да се напсуваш тая вечер във форума...

 

По принцип мен до към 4-5 сабахлен можеш да ме псуваш колкото си искаш :) Само че тези дни така ме налегна бачкане че не знам къде съм просто. Ужким криза, едно друго... аз хванах проекти за които не съм и сънувал преди 6 месеца...

Link to comment
Share on other sites

По принцип мен до към 4-5 сабахлен можеш да ме псуваш колкото си искаш :) Само че тези дни така ме налегна бачкане че не знам къде съм просто. Ужким криза, едно друго... аз хванах проекти за които не съм и сънувал преди 6 месеца...

Радвай се, че е така. В подобни кризи излиза най-вече късмета на тези, които предлагат гъвкави и с много добро съотношение качество/цена услуги. Големите и тромави играчи обикновено духат супата. ;)

Link to comment
Share on other sites

В подобни кризи излиза най-вече късмета на тези, които предлагат гъвкави и с много добро съотношение качество/цена услуги.

Абе най-интересното е, че и при мен е така...имам си постоянни клиенти, които винаги се обръщат към мен и в моменти като този, даже се налага да връщам някои поради липса на време.

Link to comment
Share on other sites

Заспах за около половин час, сутринта съм спал около четири часа, а трябва да стана в шест сутринта, спи ми се и не ми се спи едновременно... доста объркана ситуация.

Утре ми се налага да съм бодър, за това вероятно ще трябва да спя, освен ако не стане някакво чудо и не ме удари адреналина пак, тогава ще му мисля вече.

Мисля да поседя за още някой друг час, просто да се насладя на нощта и после да изчезна в неосветените части на къщата за да стресирам хората.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...