Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

След три нощи неспане и този час ми се струва хипер късен...

И аз на твоите години го карах по 3 в пакет, но сега повече от 2 не ги издържам (с леко изключение преди 2 години, докато играех булфлийт :P )...ако не подремна поне час на всеки 10...не става. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Годините ми са достатъчно много, за да изпитвам нужда да се хваля с безсъници. Започвам да се ужасявам от беезсмислено блещене в тавана четвърта вечер подред.

Link to comment
Share on other sites

Е...въпрос на гледна точка...за теб са достатъчно ; за мен са доста малко... :P

А иначе аз ако не се похваля всеки ден с нещо, не мога да заспя от мъка...ей го и сега...сън не ме хваща, че не се сещам с какво да се изфукам... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Midex отдавна доказахме, че не е човек, така че никой не може да се сравнява с него по безсъние... освен може би само аз но но пак трудно мога да го догоня :)

Link to comment
Share on other sites

Е...въпрос на гледна точка...за теб са достатъчно ; за мен са доста малко... :P

А иначе аз ако не се похваля всеки ден с нещо, не мога да заспя от мъка...ей го и сега...сън не ме хваща, че не се сещам с какво да се изфукам... :laughing:

хвалба - оценена; лягай и спи! :)

Link to comment
Share on other sites

Е...въпрос на гледна точка...за теб са достатъчно ; за мен са доста малко... :P

А иначе аз ако не се похваля всеки ден с нещо, не мога да заспя от мъка...ей го и сега...сън не ме хваща, че не се сещам с какво да се изфукам... :laughing:

 

Тъй ли? Кога и къде се фукаш че в специализираната тема нещо не съм забелязал...

Link to comment
Share on other sites

бих ти направил предложение да дойдеш да поиграеш и с моя че приятелката има гости от червен бряг пък ми се е пребало ................................................................................

................................................................................

.

............................................. лявото коляно , ама щеше да е много грубо от моя страна :)

Link to comment
Share on other sites

както казах преебало ми се е и мръсното ми подсъзнание в момента е по будно от мен..... женски баджак да видя и ... абе кво ти говоря знаеш кво е .... пък и изядох вечерта 2 тортички контеса с повечко сладко .... :)

 

предлагам да ми съберете пари и да ми пратите 1 "добре облечена" какичка за да ми изсмуче отровата и пак да съм си аз :)

ако нямате телефона на ЛС бих ви дал 2-3 изпробвани та да не се лутате напразно из обявите .....

 

 

пс : влизам в партията с точно 12.20лв

Link to comment
Share on other sites

както казах преебало ми се е и мръсното ми подсъзнание в момента е по будно от мен..... женски баджак да видя и ... абе кво ти говоря знаеш кво е .... пък и изядох вечерта 2 тортички контеса с повечко сладко .... :)

сложи го на плота в кухнята , шибни го с чук с все сила няколко пъти и мръсното подсъзнание , ще е последното което ще има думата в следващия момент :lol: :lol:

 

 

Иначе знам кво е ... тя и моята като е в Бургас ... и 2 седмици само на хляб и чекии :punk :woot

 

ПП. за 12.20 ... покрай гарата даже 2 тека ще направиш :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zlobil, така приблизително значи още 4 човека да вкарат по 12.20, за да излезе сметката - и такси 10 кинта отиване и връщане...или е някаква елитна :)

Link to comment
Share on other sites

е ся - за 50-60 кинта няма да е долнобробна циганка нали се сещаш :) преди време Раптор беше писал, че елитните тръгвали от хилядарка нагоре, та май ни се размиват понятията за елитност :laughing:

 

иначе дай Боже всекиму такава либерална жена като твойта :punk

Link to comment
Share on other sites

абе едно време като обикаляхме за по 50-60 имаше такива студентки дет само като ги видиш и ти омекват коленете , скоро не съм бил да си призная...... иначе да най елитните почват от 1000лв най евтините , но за по 200-250-300лв има прохождащи в "бизнеса" манекенки дето са си екстра от всякъде......

Link to comment
Share on other sites

хвалба - оценена; лягай и спи! :)

Не става....сега пък имам работа за през нощта...дядо мраз най-добре знае какво е работа през нощта... :)

Тъй ли? Кога и къде се фукаш че в специализираната тема нещо не съм забелязал...

Е да де...аз и затова пиша основно тук, щото не ме хваща сън, че не съм се похвалил....а като се похваля за нещо, за карък пък ми се отваря работа...и пак не се уреждам... :P

 

Едит: Ееееее...чак сега прочетох к'ви ги е редил Злобила по-горе... :woot

Link to comment
Share on other sites

Абе как така на всеки му се ядат банички тази нощ... нещо нередно става тук, усещам ги тези неща.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Трябва да препоръчам на Злобила да започнат да продават и банички в денонощния си магазин, че май и на мен нещо ми се доядоха банички....наистина някаква мистерия има тука... :ph34r:

 

П.П. А сега като се замисля...все още даже не съм му 'уважил' магазина - какъв пропуск...в най-скоро време трябва да бъде поправен... :woot

Link to comment
Share on other sites

Трябва да лягам, че отвън се съмва.

Обаче за разлика от вас, на мен вече ми е писнало от банички и все пак ми се прияде... викайте Мълдър да разгадава историята.

До утре вечер.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Трябва да препоръчам на Злобила да започнат да продават и банички в денонощния си магазин, че май и на мен нещо ми се доядоха банички....наистина някаква мистерия има тука... :ph34r:

 

П.П. А сега като се замисля...все още даже не съм му 'уважил' магазина - какъв пропуск...в най-скоро време трябва да бъде поправен... :woot

 

аз знам къде има денонощно банички :lol:

Link to comment
Share on other sites

Има едни банички .. болярски ги водят . В селата край Пловдив ги има много , включително и в Стамболииски . А в пловдив съм ги виждал в едно кафе до баумакс единствено .. ей ся отивам на рехабилитация и след тва там .. да се освиня с баници :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...