Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Аз не спя, защото съм на гости на едни колежки и си говорим сладко, сладко... :) А трябва да ставам в 6 ч., че ме чакат едни хубави бюрократични занимания цял ден, може да се проточи и до седмица. Но c'est la vie... Приятна вечер на всички, които тепърва стават, аз май скоро ще оклюмам... :zzz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Днес във форума е повече от весело - Злобил ме разби тотално - голяма веселба,Хоста също е много деен и вкарва лафове.Само Дедо Мороз липсва да вкара малко специфичен хумор...

Link to comment
Share on other sites

Завърших си трилогията за седмицата - 3 дена пийне! Обаче днес съм най-в кондиция! Та за тва не спя = ся се прибирам...

Link to comment
Share on other sites

Липсвам ви на всичките викате, а? :) Днес съм почивка малко... то не че не съм бачкал изобщо просто по-малко. А да и изгледах 5-6 тъпи филма с малко коняк :) Но взема да си лягам вече...

Link to comment
Share on other sites

Няма да оставам за през нощта обаче може да ме аднете за чат.

Все пак като не спя няма какво да правя.

Поне тук има малко други неспящи хора.

П.П. Който има гмайл да ме аддва, да има с кой да си чатя.

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък уча ли, уча за тоя проклет изпит по УЛТ(Увод в литературната теория) и все повече съжалявам, че не си го взех първия семестър. Май в последния час повече се ровя из форума, отколкото уча....

Link to comment
Share on other sites

П.П. Който има гмайл да ме аддва, да има с кой да си чатя.

:)

 

Опасявам се че ще пропусна защото тия дни така съм я втасал че и 36 часа да имаше денонощието пак щяха да са ми малко...

Link to comment
Share on other sites

Опасявам се че ще пропусна защото тия дни така съм я втасал че и 36 часа да имаше денонощието пак щяха да са ми малко...

Аз не визирам точно теб, обаче ако можеш влизай и без това ми писна от скайп, а гмайл ми се вижда добра алтернатива, затова си седя там.

Впрочем много ми се е спало явно и не съм споменал емайла ми.

Като влезнете адвате LiLStenly@gmail.com и всичко е точно.

werewolf.gif

Link to comment
Share on other sites

Бля, аз не знам до колко ще откарам тая вечер/нощ....Ако седна да си редактирам сборника, ме бройте до сутринта на линия...

Link to comment
Share on other sites

Е, ти тогава няма ли да си зает бе човек, то по работа лесно се седи буден, обаче ако седиш без причина не е толкова лесно.

:)

Link to comment
Share on other sites

Стига работата да е "скучна" и "много" само стой та гледай как ще хъркам отгоре й :) един път за малко да ми се отпечати релефата корица върху лицето от спане върху й :D

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се завръщам от модераторско събиране :punk

 

Разбира се не може да се оставят ракиите да изветреят без да са заляти с пресен ТУБОРГ :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

БУРГАС 63 :laughing:

 

Ех тази ми е от любимите...

 

И защо е толкова кратко това денонощие да му се не види? 36 или 48 часа да беше можеше някак да почне да стига ама с 24 не се издържа...

Link to comment
Share on other sites

Ех тази ми е от любимите...

 

И защо е толкова кратко това денонощие да му се не види? 36 или 48 часа да беше можеше някак да почне да стига ама с 24 не се издържа...

Имам странното усещане, че денонощията се скъсяват нещо... май не съм само аз.

:)

Link to comment
Share on other sites

А, за тези които не са спали като мен, поздрав с чаша топло кафе, за по-доброто "събуждане"... аз се изтеглям след малко.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...