Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Аз пак ще изчатках, разкарвах се вън до сега, преди това свалях картинки, сега продължавам с картинките докато не ми се прави нещо друго.

:)

Link to comment
Share on other sites

Тц, тц, тц...славата как променя хората, вече нямат нужда от физически контакт ми само от обожание и възхвала в еротични разкази :)

Не се впрягай ;)

 

Утре, изпит.Може би един от взелите най-много жертви в моята специалност...давам си 80% шанс да ме скъсат.Понеже залога е напрвен преди деня на срещата дано коефициента да е добър :D

 

Ама не седя буден, защото чета - на четенето времето му беше през изминалите 10 дни.Буден съм защото не ми се спи, не ми нервно просто ми е наспано едно такова.

Link to comment
Share on other sites

ебати котката да падне от терасата..... сигурно и е бил повреден вестибуларният апарат мир на праха и :lol:

Eбати .. тва беше тъпо . Обичах си я . Ебах ли я кво е станало , само знам че валеше и беше вдървена и подгизнала ...

Link to comment
Share on other sites

Дам, гадно е.Човек като си гледа домашен любимец се привързва и си му става миличко животното, като част от семейството.

Link to comment
Share on other sites

Мда, на мен рибката като ми се одави.... в кенефа...

Link to comment
Share on other sites

Мда, на мен рибката като ми се одави.... в кенефа...

И к'во е правила в кенефа, да попитам....да не е отишла сама до там по нужда...деба и тия риби, деба...утре и душ в банята ще почнат да си взимат... :woot

Link to comment
Share on other sites

...деба и тия риби, деба...утре и душ в банята ще почнат да си взимат... :woot

 

Тогава пък само да не запушат сифона :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И к'во е правила в кенефа, да попитам....да не е отишла сама до там по нужда...деба и тия риби, деба...утре и душ в банята ще почнат да си взимат... :woot

Не бе , удави се и я погребах в кенефа с почести :P

Link to comment
Share on other sites

Na gosti sam na edni semeini priqteli vav Vienna i dosega s tqh si pravehme laf mohabet i bqhme na masa i sega predi da legna re6ih da se pomotam i da porazgledam kakvo novo vav foruma 4e ne sam vlizal ot nqkolko dena

(Izvinqvam se za ezika ma na toq komp nqma flextype)

Link to comment
Share on other sites

(Izvinqvam se za ezika ma na toq komp nqma flextype)

 

Ей го е - още един заблуден... Бива ли да търсиш FlexType за да пишеш на кирилица ми кажи? Не просто не е необходим ами даже напротив - по-добре да не го инсталираш никъде това софтуерно недоразумение.

Link to comment
Share on other sites

Виж са къв си , аз го питам как е ти веднага се сещаш за висящите приспособления , като толкова много имаш нужда от едно такова дочух , че на втори щяло има парти в Калигула и то не кво да е парти , ами шиш-парти , земи иди и са поразкърши :P

Link to comment
Share on other sites

Дядо кво стаа :D

 

Какво да стаа - бачка дедо ви по нощите като за последно тая седмица.

 

Че то на дядовците нищо не става :lol:

 

Ей дедовото - помни още 'га го бъзиках за хвалбите относно 3-дневния маратон :)

Link to comment
Share on other sites

тия маратони .... заеби

и един приятел разправяше как за 10 часа е направил 16 тека ма тва си е в сферата на научната фантастика.....

Link to comment
Share on other sites

тия маратони .... заеби

и един приятел разправяше как за 10 часа е направил 16 тека ма тва си е в сферата на научната фантастика.....

И 1 станиол завива шоколада в мармот.... :D

Link to comment
Share on other sites

тия маратони .... заеби

и един приятел разправяше как за 10 часа е направил 16 тека ма тва си е в сферата на научната фантастика.....

Абе става...ако те е ударил яко хормона...и не за 10, ами да речем за 20....ама след третия път е вече само за спорта... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

абе квото и да е бил ..... заеби я ти тая работа

и на мене ми бяха дали една виагра на майтап цяла та 2 дена като си бръкна в дънките и ми ставаше ама 16 тека си е .... абе заеби който се е пробвал да поставя рекорди той знае :)

 

пс : на втория ден ми ставаше като си бръкна в дънките , първия ден беше по тежко , почти не можех да се покажа пред хора комбинацията боксерки + широк анцуг беше неподходяща , ма поне приятелите бая се посмяха :cry

Link to comment
Share on other sites

Хех тия 16 как ги е броил само в едната посока или и в 2те? :P

 

Те жените отдавна са го казали - не е въпроса в бройката а продължителността.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...