Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Ne spq poneje si legnah s koko6kite sno6ti, v 9 i predi okolo 4as se sabudih.

A na vsi3koto otgore i flex type se precaka ne6to i dava nakakva gre6ka non-stop, za koeto se izvinqvam na vsi4ki za latineca.

 

Op. Dobro utro narode :D

 

Предполагам си последния човек научил че FlexType е не просто излишна ами си е направо вредна програма и не трябва да се инсталира защото създава излишно много проблеми :)

 

Аз поработих, стига за днес (само че не и за седмицата... тва е - кой как се уреди)

Link to comment
Share on other sites

Ne spq poneje si legnah s koko6kite sno6ti, v 9 i predi okolo 4as se sabudih.

A na vsi3koto otgore i flex type se precaka ne6to i dava nakakva gre6ka non-stop, za koeto se izvinqvam na vsi4ki za latineca.

 

Op. Dobro utro narode :D

http://x264codecs.hit.bg/bgphon.rar

1. Uninstall FlexType.

2. Download

3. Пращаш ми една кола 2л.

 

На мен Флекс никога не ми е правил проблеми на мои машини, но дор итогава се преродих когато го смених. Главната причина, поради която го ползвах е че показва иконката си в трей менюто, а алтернативата на инжинера извън него и това ме дразнеше с години. Накрая просто свикнах. Иначе флекса си е педерастия, на много компютри ми е правил проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Много ви мерси и на двамата, flex type никога повече на нито една моя машина.

А колкото до колата имаш е, и дори кафе към нея.

Много съм доволен :D

 

А сега ставам да си погледна бутерките да каде са, да закуся и то ще стане време да отивам на работа.

Link to comment
Share on other sites

Утре в 6.30 трябва да ставам и да пътувам до село където ще бутнем едно 100тина килограмово прасенце , само дето май много народ се събрахме та се чудя дали да не мина през магазина и да взема малко кебапчета :lol:

 

 

 

пс : и евентуално още 2-3 бутилки столичная :wacko: :punk

Link to comment
Share on other sites

Е то ако си фен си е престъпление да не отидеш на кино, още повече пък да гледаш cam рилийз...

 

Въобще не съм обърнал внимание - аз видях заглавието, хвърлих 1 око на описанието и реших че ще му е интересно :)

Link to comment
Share on other sites

А, Мразе, аз го "сниффъх" вече, обаче е лошо качество... благодаря за поздрава.

:)

Link to comment
Share on other sites

Утре нова седмица нов късмет и никой не се вясва . Аз съм си добре почвам от 10 . Сега ще се преспивам с малко лекции ...

Link to comment
Share on other sites

Уча бе да му сурвакам роднините от женски пол ... таз литература ше ми вземе здравето , за другиден географията и за сряда като край на срока един резак по философия и ако всичко мине като по вазелин ... от 4.20 , ще скоча на 4.60 за срока :)

 

 

Поздрав за вскичкото будни ->

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, обаче аз сега ще лягам, защото нямам възможност да остана пред компютъра за през нощта в момента.

:)

Link to comment
Share on other sites

Поспах хубаво до 15 часа и сега не ми се спи. Реших да се регистрирам в last.fm. Не знам защо не съм го направил по - рано :huh:. Освен да изгледам някой филм друго не се сещам какво да направя.

Link to comment
Share on other sites

Уча бе да му сурвакам роднините от женски пол ... таз литература ше ми вземе здравето , за другиден географията и за сряда като край на срока един резак по философия и ако всичко мине като по вазелин ... от 4.20 , ще скоча на 4.60 за срока :)

Поздрав за вскичкото будни ->

 

След като ми обърна внимание на това - мога ли да запитам защо учиш или не си лягаш ами щракаш по форумите? Като учиш учи не се разсейвай, пъй като си свършил лягай че утре е понеделник и аз може и да спя до 12 ама ти как ще станеш не ми е ясно?!

Link to comment
Share on other sites

След като ми обърна внимание на това - мога ли да запитам защо учиш или не си лягаш ами щракаш по форумите? Като учиш учи не се разсейвай, пъй като си свършил лягай че утре е понеделник и аз може и да спя до 12 ама ти как ще станеш не ми е ясно?!

Аз няма да си лягам , че да ставам :lol: . Направо после като се прибера в 13.00 лягам и заспивам до 20-21 вечерта .. и после пак ... :lol:

 

Предлагам нощните птици да си направим една среща в 5.00-5.10 на макдрайва на Хр.Ботев и Източен :)

Link to comment
Share on other sites

Зубренеееееее.... Писна ми на оная работа вече.. А едва съм минал първия изпит.

 

Иначе ебати фейсбука... Не мога са отърва от него, като няква краста е!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...