Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Аз в щест смятам да подремна малко, от толкова течности ми се приспа... обаче се обезводнявам иначе.

:)

Ох, да знаеш няма такъв кеф. Ударих 35мин бързо темпо колкото да стана вирвода :punk Лошото е че все още не ми се спи пък и то не остана за кога :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Спи народа никой нищо не казва... Брей и Midex явно е решил да спи днес... я да последвам примера му :)

Как да спи народа бе дедо, аз току-що вечерях и още не съм си почнал бърбъна.

Едит: освен това гледам гримьора е станал с първите петли. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мне, станах с първите помияри :laughing: Сереше ми се адски и затова.Пък и чакам шефа да мине да ме вземе от вкъщи, та закуска, кафенцце, туй-онуй....

Link to comment
Share on other sites

Някаква настинка се опита да ме посети! 2 джезвета греяна ракия и нов кег под мивката - някак си осмислиха вечерта B)

 

ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ НЕСПЯЩИ:

 

OпAA

Link to comment
Share on other sites

Аз досега гледах "Отчаяни съпруги". Нещо не ми е добре и не можах да заспя... Все пак сега лягам.

Link to comment
Share on other sites

Аз не спя, защото не ми се спи сега, дори и след тичане, викам ако не ме изгонят от стаята да поспамя за през нощта... надежтите ми не умират все още.

:)

Link to comment
Share on other sites

А, ти ли ще го спреш ако няма години, защото едва ли може да направиш такова нещо, те неспящите хора са опасни и не спазват граници.

Ехо, Мразе надай глас и ти малко, знам че не спиш, обаче не се обаждаш нещо.

И наистина ли е забранено да си кача този аватар в гугъл, това не мога да го повярвам.

:)

Link to comment
Share on other sites

Гледането на филми не знам с какво ще ти помогне особенно, защо продължаваш да се опитваш, часът няма да се измести, обаче ако го пожелаеш силно и си повярваш на теория е възможно да се получи нещо... за съжаление е само на теория иначе.

Гледай Real Super Humans на Discovery и може да придобиеш някаква способност.

Това филмче беше уникално, има субтитри на нашенски в някой от сайтовете даже.

:)

Link to comment
Share on other sites

А аз утре сутринта трябва да предавам проект и понеже го бях докарал донякъде, се отпуснах в ония няколко теми за автомобилите...щото стана приятен мохабет...да, ама подцених остатъка от проекта, дето ми остана и сега от един час насам бачкам и усещам, че пак няма да се спи...а започна нещо да ми се приспива....ще взема да си направя една кана кафе, че май няма да го бъде... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Аз дори нямам спомен за задачите ми 'сабаля

 

Има ги написани някъде тука......

 

Поздравявам културно групата -

 

ЕДИТ 'сабаля: алеле мале що букви съм ял снощи...

Link to comment
Share on other sites

Мерси за поздравите. RaptoR-е, гледам добре ти понася лечението и си в добро настроение :) Обаче аз мисля да си лягам, че задника взе да ме боли от седенето. Колкото - толкова за днес.

Link to comment
Share on other sites

Едва ли Жорко е на повече от 10 см :devil

Жоре, гушни я, всичко ще й мине :rolleyes:

Съжалявам, че пиша чак сега, но тъкмо се събудих. Жоро го нямаше при мен. Иначе нямаше да ми е кофти.

Link to comment
Share on other sites

...тъкмо се събудих. Жоро го нямаше при мен....

Ах тоя палавник...пак е е използвал намалението да забегне при някоя....срамота....тц...тц...тц... :woot

 

Аз ако съм на тебе веднага ще си преправя аватара:

 

39245878hd1.jpg

 

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти добре ли си, не си ли?! Само едно ще кажа : Ще ти се... :D

Link to comment
Share on other sites

Ти добре ли си, не си ли?! Само едно ще кажа : Ще ти се... :D

 

Хахаха как после да не я бъзикаш като се връзва :lol:

 

 

А с третата - моркова :bgrin:

 

Ей да не каже нещо човек... и вие венага взехте да ми се точите. Какви хора само бе.. ц ц ц... Ако някога хвана хемороиди ще ви имам предвид обаче, ако пък вие хванете, казвайте да помагаме :)

 

Иначе не знам каква ми е точно диагнозата но след 7 часа не-ставане от стола почват да ми изтръпват задните части... подозирам че е от недостиг на уиски, защото вчера само на кафета карах до последно и забравих да си припомния "как звънят камбанките на овцете" и да се успокоя от приятния звън та сигурно ще да е било от това...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...