Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Ми колкото и да сложиш май няма да се сетя. Реших че оня на клипа ти прилича на нея и се зачесах по тиквата как аджеба изглеждаше после се върнах към псуването на javascript-a и така и не се сетих :lol:

 

 

Поздрав са Виден:

c0dd1caac4be26a2da327b291174a230.jpg

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Ники, на Рахнев жената devil.gif
Чшт! Калин Рахнев е един от най-добрите български спускачи и мой добър приятел! Да не чувам лоши неща за майка му!
С това освен да се тонизираш повече друго няма да стане.
Ники, идеята беше, че от цикляжа пред компютъра се бях оцъклил и не можех да заспя. Лицевите опори точно за това помогнаха. Три серии по двайсет, душ, зъби и заспах като къпан :)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Не спя, защото от 1 ч. чистя, подреждам, бърша, простирам, прибирам, обирам паяжини и т.н. в цялата квартира.

Link to comment
Share on other sites

Галче, ти много работна мома се извъди :). Сега, ако кажеш, че правиш мусака и свирки, твоя приятел е голям късметлия :).

Не спЪ, щото докачвам един запис да се запише и лягам.

Link to comment
Share on other sites

Sothbiss, мусака готвя доста успешно, с много любов, постнатите от теб свирки и тях ги правя, пак с много любов :laughing:

Иначе мерси за комплимента. Аз се смятам за човек, който обича всичко да му е приятно за гледане и употреба. За работна, надявам се, нека останалите, които ме познават, да кажат.

Какво се замотах тази вечер, ето ме пак на линия в 2 ч. почти. Досега правих упражнения, простирам си прането и правя спанак (а.к.а. ще спя).

Link to comment
Share on other sites

Аз пак не спя, защото досега правих упражнения и готвих...

Как ще ставам в 7 ч. (и дали ще успея), направо не знам :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не спя защото не ми се спи,като за начало. А и се чудя дали да си опържа малко картофки и да си стъкна :lol: един Тараторец.

Че нещо ме гони глад .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Май няма да спя, 'щото пих кафе по никое време, докато обяснявах на бившата, че е бивша. И ся кво?! Да будувам, дето съм утрепан от умора ...Тц, алкохол си трябваше, ама на - да съм културен ... пу, таковаме ти и културата, имам си ся очи - месечина.

Link to comment
Share on other sites

12:20 си го писал... това изобщо не е късно (поне по моите представи отпреди хептен да обърна времевия пояс) :)

 

Абе зависи кога трябва да станеш за работа на следващия ден (за беда днес трябваше да е рано) :D А пък и така се бях оцъклил - има кафе и КАФЕ. Това беше КАФЕ. Нъц, мине ли 18 часа само халкохол, иначе сме си на ясно какво следва ... :ghost

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не спя, 'щото до преди малко порках с приятели у дома.А пък сега зяпам из Булфорум.... :ph34r:

Нооо вече се ориентирам към завивките.Лека ви нощ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Неска не съм станал много късно- към 10:30,но все още определно не ми спи. Въпреки, че няма какво да правя и безцелно блея ту в компютъра, ту в телевизора с надеждата нещо да изкочи. Сега реших да се поразтършувам из джобс.бг, току виж съм намерил нещо, че и без имам желание да се пробвам с някаква работа.

Едит: Имам въпрос- на обява, на която пише, че заплатата е по договаряне, на евентуалното интервю, когато бъде повдигнат този въпрос, какъв трябва да е отговорът от моя страна ?

Link to comment
Share on other sites

Не спя, защото преди малко се прибрах от т.нар. купон. И си чатя с приятелка.

И едно супер сладко черно-бяло коте ме спря на улицата и ми се милваше :rolleyes: Беше толкова яко. Молех се да не дойде до нас чак (макар че вървя след мен известно време), защото съм жалостива и щях да го прибера, а няма как да се грижа за него точно сега :( Че и в квартира... :cry

Link to comment
Share on other sites

Ни спъ, щото си тествам процесора с новата духалка, като междувременно тествам и процесора на другия компютър с другата нова духалка. Много духалки - много нещо :P

Link to comment
Share on other sites

Духат, смучат и обдухват :D, взеха ми здравето и парите. Повече ъпгрейди - НЕ.

Единственото хубаво нещо в цялата ситуация е, че много ми се съкрати времето за видеообработка. От час и половина на половин час.

 

Мидекс - ПРЕЗИДЕНТ

Раптора - ГЕНЕРАЛ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...