Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Аз отново не можах да спя. Сега ходих да си взема нещо за хапване, че огладнях. И ви казвам лека нощ :) В този дъжд си е приключение да излезеш с токчета и чадър обаче...

Link to comment
Share on other sites

На този от Арена ли??? Аз го пуснах от първия път. Ти междувременно ъпдейтна ли си драйвърите, че то си иска. Аз сложих DX 11 - този - DXSDK_Jun10 - 578МБ е. Всичко литна от първия път.Между другото отличен на Близард за въведението по време на инсталацията. Хем опреснява паметта на  по-старите, хем запознава младоците с историята :)

Link to comment
Share on other sites

Какво ли не бих дал да ми се приспива в 22ч.

 

Аз бих бил доволен и на 4-5 ч....обаче има лек - 2-3 седмици ставане в 6 (по принуда) и след това е почти гарантирано приспиването около 23 или по-рано.

Link to comment
Share on other sites

Мамка им и птички...всяка сутрин като по часовник, винаги по едно и също време (+/- 5 минути) започват да чуруликат. :blink:

Айдеее...и птичките се повредиха, днес започнаха концерта в 3. :wacko:

 

Съвсем се разцентроваха - вече започват в 5.30...всъщност май най-накрая се наместиха в точното време. :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе не толкова - ако затворя (понеже имам добра звукоизолация) и хеликоптер да прелети покрай нас надали ще го чуя, но понеже нощем е тихо и се "проветрявам", та птичките ми заформят звуковия фон. :music

Link to comment
Share on other sites

Започнах да гледам по препоръката на един приятел една поредица на ББС - "Планет Ърт" . До сега изгледах три серии, общо са единадесет. Поредицата е много интересна и определено си заслужава. Има уникални кадри и природни картини. Повечето от нещата които показват са много хубави. Поредицата е направена за различни части от Земята, повечето от които са останали все още "девствени" и недостигнати от човек и предлагат невиждани до сега животински и растителни видове и страхотна природа. Цялото това нещо е направено с много труд и си личи, че са вложени доста средства за да бъде всичко оказано и изпипано. Някои от показаните неща етрябвало да бъдат снимани с години за да бъдат после показани.

Link to comment
Share on other sites

Зяпам ТВ7 и се мъча докато си върша работа на компа, да хвана идеята в една от класиките на Фелини...и чат пат хвърлям по едно око на форума...

Пълно мъртвило...само Кръстника, дето е на 8-9 часа разлика от тука пуснал пост, а някакъв малоумен (няма майтап - така се е кръстил сам) е решил да продава в нощния ни магазин...всеки или спи, или пие някъде...и дедото изчезна...мъкааа....

Link to comment
Share on other sites

Пълно мъртвило...само Кръстника, дето е на 8-9 часа разлика от тука пуснал пост

Десет часа са. И в момента сядам да си пия мастиката, аре наздраве. :)

Link to comment
Share on other sites

Десет часа са. И в момента сядам да си пия мастиката, аре наздраве. :)

 

Наздраве...все не мога да запомня на колко беше, ама с тая широка страна - барем 5-6 часа й трябват, за да я прекоси слънцето. :))

Link to comment
Share on other sites

Не спя, защото ПС ме събуди, виейки като сирена... Слушах го няколко минути с надеждата да спре, но уви... Та като ми звънне алармата после, пак ще съм кисела и недоспала :( Ако изобщо заспя вече...

Link to comment
Share on other sites

Ами гледам разни филми и се мотая в интернет. Неска се изпуснах и спах до 3 часътна обяд и сега едва ли ще ми се приспи скоро.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се мотам в ebay.uk и оформям листинги...и не мога да вдяна защо вече двама от Швеция ми пишат, че искали, но не можели да наддават, а аз съм отворил аукциона за всички страни от Европа. :confused По тази причина се принудих да го пусна наново, като махнах всички ограничения...сега вече никой не може да се оплаква.

Link to comment
Share on other sites

Аз не спя, защото очевидно свалям Джеймс Камеран и то с добра скорост. XD

 

П.П.

5e460cc71bad4419.png

Истина е!

Link to comment
Share on other sites

Абе къде се загубиха моя и на малкия стенли постовете?

 

Айде моя да се е загубил или да не съм го пратил ама на малкия стенли поста го получих по email-a а тук не го виждам...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...