Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Нощна смяна съм, разглеждам кво се продава във форума и гледам един разочарован фен на английският национален отбор(паднаха от Германия сериозно) си продава знамената ЦЪК , и ме напуши смях....... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ники, стига си се зверил из форума ами работи :)

 

Бахти, легнах, заспах, всичко 6+ и се събудих преди малко без никаква идея защо. И сега няма заспиване.

Link to comment
Share on other sites

pusni si niakoi skuchen film i izpiii 1-2biri i shte pochnat da ti se zatvariat ochite xmas.gif

 

off: biahme si pisali za edin monitor viewsonic za modela te pitah ama sigurno si zabravil da go vidish xmas.gif sluchaino da e Viewsonic G225F ?

Link to comment
Share on other sites

Направо забравих ама утре ще имаш резултат. Тая вечер пак ли няма да се спи бе баси. Изпих сума ракия и не ми се спи. А със скучен филм няма да стане работата, щото не ме приспиват ами ме дразнят и хептен няма заспиване.

Link to comment
Share on other sites

От твърдия алкохол и на мен не ми се приспива. Т.е. за много кратко ме отпуска после ми действа като кафе (не точно но подобно). Бирата за сметка на това ми действа приспивно. Пък толкова като не ти се спи вземи свърши малко работа :)

Link to comment
Share on other sites

Мамка им и птички...всяка сутрин като по часовник, винаги по едно и също време (+/- 5 минути) започват да чуруликат. :blink:

 

Айдеее...и птичките се повредиха, днес започнаха концерта в 3. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали да звънна на RaptoR да му кажа наздраве или не.... понеже мисля да осмуча 1 бира сега :lol:

 

Или пък на Галин. Хммм.... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали да звънна на RaptoR да му кажа наздраве или не.... понеже мисля да осмуча 1 бира сега :lol:

 

Или пък на Галин. Хммм.... :bgrin:

При мен нямаше да постигнеш необходимият ефект. Малко преди момента, когато си го писал това.... аз вече се бях блъснал в касата на вратата и бях ритнал (на босо... с малкиат пръст на десният крак)кракът на масата... и освен това се бях опарил с кафето... Така, че почти целият ми запас от псувни беше израсходван и бях в режим на натрупване на нов. В най-добрият случай щеше да получиш нечленоразделно измучаване... и проява на бегъл интерес към нежните ти задни части :zzz :))

Link to comment
Share on other sites

... и проява на бегъл интерес към нежните ти задни части :zzz :))

 

Последния път когато видях дядо Мраз, се беше запалил по някаква компютърна игра (средновековна стратегия) и понеже е фен и отиваше на среща с групата...се беше облякъл подходящо за целта.

Та що се отнася до "нежните му задни части" - бая ще се озориш, а може даже и сакатлък да стане от някое прищипване и после ще се чудиш какво да обясняваш на джи пи-то. :lol:

FN_62881.jpg

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам, че твърде нездравословно ти се ще да се навреш между шамарите :rolleyes: Споко, вече свикнах да си изключвам телефонът след 23:00... Сега само чакам да излезе фънкол с псувни, клетви и нареждания до девето коляно, та да си го кача заради експериментатори като тебе.... Тогава няма да си го изключвам, а само ще минавам на режим "без звук", за да може отсрещната страна да бъде максимално удовлетворена, а моят нощен покой да остане не нарушен... :lol:

 

Л.с. Ако това стане... сутрин само ще си проверявам пропуснатите обаждания и към 08:30 - 09:00 ще връщам позвъняванията, за да се осведомя (учтиво при това) какво точно е горяло и защо не са позвъняли на 112...

Link to comment
Share on other sites

В моменти като тези почвам да си мисля,че ще е уникално добра идея да отворя един денонощен магазин....

Link to comment
Share on other sites

Аз вместо към оправяне вървя наобратно... ще ходя тази сутрин да върша работа, после да се оправям със застрахователите, да взема от техномаркета кат' на Виден играчката, защото вчера трябваше да бързам да прибера малкия и за 15тина минути не успях да ги хвана преди да затворят май имаше и още нещо... и кога ще си лягам не знам... а в 3 ще ме будят (ако успеят) :)

Link to comment
Share on other sites

Ти съвсем за мезе ме взе бре.

 

Аз не съм спал да го взема това "тулюзуру" (както малкия го нарича) :lol:

 

dsc7715h.th.jpg

 

 

PS: Даже намерих къде е настройката на екрана (ама за постоянно) и ако почерпиш 1 бира ще ти кажа как да го нагласиш да има съвсем малко черно по края а не да ги прави ниски и дебели (а на този размер и да има малко черно отстрани на 4:3 предаванията не мисля че е болка за умиране)

 

PS2: И джаджата за цифровата телевизия си взех

Link to comment
Share on other sites

При мен си тръгна сам и си е фул, няма черно никъде. Ти пусни интернета да видим там ква е магията laughing.gif

 

Айде аз отивам за 37-цата

 

 

Link to comment
Share on other sites

В моменти като тези почвам да си мисля,че ще е уникално добра идея да отворя един денонощен магазин....

 

А аз съм си мислел, че ако се отовори нощен фитнес или някой се направи денонощен, също ще има успех.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...