Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

че не е лоша и определно скоро ще я пробвам- ежедневие, в което постоянно да съм полупиян.

 

Ей ще вземеш да очудиш света... може да потърсиш сродни души пред Водолаза евентуално за да споделят опит. А там хората са с доста опит в тази сфера...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Е,стига бе, там са само дърти, мизерни, пропаднали пиянци, които нямат друго задължение, освен това да се натряскат с аверите от ма'алата. Аз тва, мойто, което ще го направя го възприемам по друга начин и мисля, че е различно. Или май, само аз така си мисля.

Между другото, тва Водолаза е най-колоритната и мизерна кръчма, за която съм чувал и виждал и е в моя квартал. Ти от къде знаеш за нея ?

Link to comment
Share on other sites

Или май, само аз така си мисля.

 

Само така си мислиш :bgrin:

 

 

Между другото, тва Водолаза е най-колоритната и мизерна кръчма, за която съм чувал и виждал и е в моя квартал. Ти от къде знаеш за нея ?

 

Че тя е световноизвестна тази кръчма бе как... пък и аз съм от същия квартал (сега съм на 1-2 км по-далече, но общо взето пак съм в същия квартал)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха не чета през ред, просто реших разсеяно да го подмина :D

Явно аз съм останал с някви филмарски нагласи и грешни впечетления за това, породени от сериала.

Link to comment
Share on other sites

kakvi kvartali edin priatel ot sofia znae za vodolaza :D inache az ne spia shtoto predi 1-2-3chasa niamashe kvo da pravia i reshih da procheta niakoia tema koiato ne sam chel spriah se na nai-krasiva kola ama ia prekliuchvam sled malko :) i stignah do zakliuchenieto che v temata za groznite koiato izchetoh predi okolo mesec ima nai krasivite koli (s leki izkliuchenia) a v temata za nai krasivite nai groznite (pak s leki izkliuchenia)

Link to comment
Share on other sites

В момента се чудя - да продължавам ли да чертая или да си лягам и сутринта колегите да мрънкат, че не са им готови нещата.

 

За кръчмите, някой помни ли Тухлата и Марая.

Link to comment
Share on other sites

... i stignah do zakliuchenieto che v temata za groznite koiato izchetoh predi okolo mesec ima nai krasivite koli (s leki izkliuchenia) a v temata za nai krasivite nai groznite (pak s leki izkliuchenia)

 

Ами аз от кога разправям, че заглавията на тия теми са объркани и тотално разменени и трябва да се поправят, ама никой не ме слуша...:)

 

Едит: Между другото отдавна се чудя дали на тази тема мястото й не е в другия раздел - настоящият "Той и Тя" (а от понеделник - с ново име)...то като гледам май ще трябва да се направи някакво разместване на някои теми между двата раздела.

Link to comment
Share on other sites

Па трайкате си кат п♛тка в мензис...

 

НАЗДРАВЕ БРЕ 'ТАНАСЕ!

 

Малко авансово щото съм още на кафета ама после обещавам да отворя една бира преди да си легна

Link to comment
Share on other sites

Аз им изгубих мсетката...6 дена нон-стоп бач, монитроинг, нерви, следователи, тъпи куки и още по-тъп континнгент...Ся ми са мота куфалницата...Май ша тряя да го лягам, деба...

Link to comment
Share on other sites

Че к'во му е на часовника? Ако постовете ти излизат с часова разлика, промени си настройките от контрол панела.

Link to comment
Share on other sites

Много "бухали" имало тук :laughing:

Аз си слушам музика, вие се спасявайте... :rolleyes:

 

Зоната е GMT+2 Калининград, Северна Африка. Ако не се лъжа, сме тази часова зона. :)

И всичко ми бяга с 1 час назад.

Link to comment
Share on other sites

DST....

Helsinki, Ryiv, Riga, Sofia Tallinn, Vilnius сме, но като за пред форума е Калининград

 

При мен излиза точно.3:27 го писах това горното

 

 

ПС: Очевидно сме достатъчно интересни за да ни цитират дори в статии за програмисти:

 

http://weblogs.asp.net/scottgu/archive/2010/06/10/jquery-globalization-plugin-from-microsoft.aspx

 

image_thumb_43A1C3E9.png

 

 

image_thumb_02271190.png

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Боже... как да обясниш на някой, че е по-добре да отиде да спи като има работа на другия ден!

Аз като бях ученик ми викаха "Станчо, вземи се насериозно, ще се прецакаш!", а аз си виках, че половин час още няма да е проблем! Да ама другите си намираха време да учат, а аз хващах 3ки и 4ки само, даже и на изпити оставах заради моя инат и как се потях над учебници да ги взимам. Сега един приятел ми минава със същите неща и как да му обесня.

Просто е гадно като знаеш, че и ти си минал през такива неща и си си взел поука, та сега гледаш как някой прави такива работи и се мъчиш да му кажеш, че не е правилно пък той да си реши... ама нестава нещо.

:/

 

И сега някак си съм благодарен за това, че брат ми ме биеше като прекалявах с такива неща.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам график в момента.

Глей 3 или 3 и нещо лягам (просто работата с чужденци не ми позволява да си карам по моето време та е гадно да смествам всичко ама к'во да се прави).

В 9 ставам... тренирам, душове, мушове.

В 12 тичам до съвета да направя едни документи.

След това почвам работа.

После се шлая яко. :)

П.П. Велик план... щом съм си уредил всички задължения е добре! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...