Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Имало едно време лятна буря ......

Добре де само едно не разбрах, защо сега съм буден???

Часът минава 2 през ноща ама така става като следобед човек пие бира , а после кафе с кола докато играе онлайн табла и сантасе......

И сега въпросът е да продължа ли да играя или да си пусна филм......

 

Няма да се сърдя някой да сподели идеи за нощна игра (линк към нея) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

StarCraft2 разбира се, но ти трябва ключ за бетата :)

Ще видим тази работа :)

Сега ще се пробвам с How I met your Mother , че Двама мъже и половина ги гледам всички епизоди по няколко пъти и вече ги ........

Link to comment
Share on other sites

Барабанист! Обичам да правя шум!

 

П.П. По тоя повод и нов аватар! XD

Link to comment
Share on other sites

Мамка им и птички...всяка сутрин като по часовник, винаги по едно и също време (+/- 5 минути) започват да чуруликат. :blink:

 

PS: Абе стенли, какви са тези мечки в аватара ти? Нали по вълците беше?

ГМО-то какво ли не прави...:allien

Link to comment
Share on other sites

Не ми казвай че те са те събудили :lol:

 

Аз пък се кефя като ми чуруликат птичките. Едни от най-романтичните ми спомени са точно когато съм се събуждал от чуруликането на птички.

 

 

 

PS: Абе стенли, какви са тези мечки в аватара ти? Нали по вълците беше?

Link to comment
Share on other sites

С всяко изминало лято все повече се чудя- предразположен ли съм, това е част от личността ми, ако мога така да се изразя, или съм го наследил от майка ми, която също често стои до към 1-2 часа, въпреки, че аз я надминавам. Винаги когато се видя с повече свободно време, тоест когато съм в няква ваканция или нещо подобно, и най-вече в лятна вакнция, защото тя е най-голяма без проблем и неусетно откарвам до ранна утрин. Сега, когато вече завърших и се предполага, че може би ще имам повече свбодобно време и ще водя по-различен начин на живот, сигурно тотално ще ми стане навик да седя буден до малките часове, а може и да стане част от цялостното ми ежедневие и до някъде да обърна режима си. Не знам, но се чувствам странно приятно, разтоварващо и удобно по това време на денонощието и може да се каже, че ми харесва и ми е интересно. Особено сега, когато все повече идва лятото, даже ми се струва, че става още по-хубаво да си буден по това време. Сега сигурно навлизам доста надълбоко в размисли, но си мисля, че ако даже започна и от време на време и да излизам и да се разхождам по това време, ще се чувствам още по- релаксиращо и комфортно. Все едно, че съм накозен. Единствения минус на цялата ситуация е, че не мога да се чувствам напълно свбоден, защото логично по това време всички в нас спят и трябва да гледам да не вдигам много шум и да не ги събудя.

Link to comment
Share on other sites

По-спокойно е и никой не досажда но не е много хубаво да проспиваш целия ден. На мен взе да ми писва от този режим.

 

Случайно попаднах на тези обувки... къртят мивки просто (и май каквото още решиш да сриташ също така)

 

http://www.javari.co.uk/New-Rock-Womens-110-S1-Bootie/dp/B002XQ3B28/ref=sr_45_74/?qid=1276045901996

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо щях да лягам и една приятелка ми прати към 100 снимки, които не изтърпях без да ги преименувам и да ги кача, където трябва. Луда съм, луда за oсвидетелстване вече... Освен ако някой вече не е свършил тази услуга на обществото! :)

Link to comment
Share on other sites

Тва Live For Speed е голяма зарибявка.

Карах в някакви сървъри пълни със 16-17 годишни, направих дрифт рекорди, бих ги всичките на състезание, по едно време си гледам часовника в колата - 2:30 wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

PS: Абе стенли, какви са тези мечки в аватара ти? Нали по вълците беше?

К'ви мечки бе, т'ва да не си качи нова профилна снимка! хахаха

photo-3909.png

 

А, не спя щото цял ден оправях кола (без спирачки ще се кара)... сега съм се отдал на чат флиртове докато ми се приспи.

Link to comment
Share on other sites

Баш мечоци са си а и цвета е мечешки не вълчи. Иначе приятно за разнообразие бих казал.

 

Флиртовете... страх ме е да попитам ама нали с хора... там... ъъъ... такова... абе сещаш се

Link to comment
Share on other sites

Абе аз бях дал обяснение за трансформацията вълк-мечка в предишния си пост, ама не сте го видели. :P

 

А иначе не спя, понеже изгледах всичките 6 части от dragtimes.info...'бах тия руснаци - и те забогатяха за нула време, ама поне се държат по-естествено от синчетата на нашите. А втората част на втора "серия" е голям майтап (за тези, дето чаткат руския) - зад кадър коментират двама зевзеци, на места се спуках от смях. :D

Link to comment
Share on other sites

@ Midex - браво, а някоийпродължаваме да чертаем.

 

Май нещо почвам и да издъхвам на ритама лягане в 5, ставане в 8, а уж се водя на 8 часов работен ден.

Link to comment
Share on other sites

Не ми казвай че те са те събудили

 

Дедо, мен птичка не мой' ме събуди, освен ако не гръмне с пистолет до ухото ми. :lol:

 

А иначе по повод вътрешния им часовник - ей го пак...стана 3 и половина и почнаха. Няма връзка нито със зазоряването, нито с пълнолунието и звездите, нито с магнитните полета на Земята - просто като стане 3 и половина и почват.

Link to comment
Share on other sites

Баш мечоци са си а и цвета е мечешки не вълчи. Иначе приятно за разнообразие бих казал.

 

Флиртовете... страх ме е да попитам ама нали с хора... там... ъъъ... такова... абе сещаш се

Мда, с хора са си... впрочем не съм сигурен, нали е през нета, може да са всякакви.

Последно си чатих с една слива и с един сухар! хахаха

 

МИДЕКС... всеки ден се тъпча с ябълки бъкани с ГМО, това ще да е причината!

 

ГМО-то ще ни спаси, ще станем по-издръжливи на ултравиолетови лъчи, ще живеем по триста години и всичките ще изглеждаме като зелки!

Link to comment
Share on other sites

Абе аз бях дал обяснение за трансформацията вълк-мечка в предишния си пост, ама не сте го видели. :P

 

Видях го ама ми е кеф да го бъзикам защото той пък се връзва :)

 

 

А иначе по повод вътрешния им часовник - ей го пак...стана 3 и половина и почнаха. Няма връзка нито със зазоряването, нито с пълнолунието и звездите, нито с магнитните полета на Земята - просто като стане 3 и половина и почват.

 

Нека бе. Готино им е - чуруликат. Ако са славейчета доколкото знам мъжкия пее през цялото време докато женската мъти (и докато не ходи да и носи храна) - нещо такова беше.

 

ГМО-то ще ни спаси, ще станем по-издръжливи на ултравиолетови лъчи, ще живеем по триста години и всичките ще изглеждаме като зелки!

 

За другото не съм сигурен обаче за зелките си много прав

Link to comment
Share on other sites

Аз се вързах вече, научих се още от предучилищна да се връзвам! Другите като не могат да се връзват, лошо за тях! XD

 

П.П. Че кога стана 4... баси?

 

И лека старчета... отивам да положа кости!

Link to comment
Share on other sites

Дедо, мен птичка не мой' ме събуди, освен ако не гръмне с пистолет до ухото ми. :lol:

 

А иначе по повод вътрешния им часовник - ей го пак...стана 3 и половина и почнаха. Няма връзка нито със зазоряването, нито с пълнолунието и звездите, нито с магнитните полета на Земята - просто като стане 3 и половина и почват.

 

 

Те птичките около вас май са повредени :) В Каршиака почнаха да пеят около 10 мин преди зазоряване :)

Link to comment
Share on other sites

Те птичките около вас май са повредени :)

 

И аз това казвам - всяка нощ са точни до минутата, само дето нямам представа какъв вид точно са...трябва да питам Иво...което от друга страна ме подсеща, че е крайно време да отида на изложбата...

Link to comment
Share on other sites

О, определено помня едно време, като кръстосвахме тепетата по малките часове за да пием и пушим - редовно ми се е случвало да попадна на лунна поляна, силно озвучена от дружните усилия на глутница птички... Голям филм е, ако си много намазан :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И не ти ли се е случвало да попаднеш на някви зли наркомани, като по филмите или като при историите на бабите към подрастващите им внучета?

Иначе аз не спя, защото вчера по това време нещо силно ми се пригледа няква комедия, и тъй като не намерих нищо свястно, започнах да гледам финалния сезон на "Двама мъже и половина"(седми) и сега продължавам със гледането. В тоя филм винаги съм се прекланял пред качеството на комедията и всички лафове и т.н. Определен се превърна, в един от фаворитите ми, а като си спомня едно време колко скептичен бях, когато тръгна за първи път по БТВ, замествайки "Приятели". Гледайки и сериите последните два дни, започна да ми се върти в главата една мисъл, която все повече ми се струва, че не е лоша и определно скоро ще я пробвам- ежедневие, в което постоянно да съм полупиян. Сигурно ще доста интересно, забавно и айляшко :D Общо взето напоследък ми идват някои странни идеи и мисли, присъщи за тревоман.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...