Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Имам още час работа, а утре трябва да ставам в 6.30 и ме чака дълъг, неприятен и изморителен ден, накрая на който на всичкото отгоре ще трябва и да си платя (поне 200 кинта)...баси и живота...:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Играя на Хановете, незнам само как успях толкова да се вманияча, че даже не спя вече, за да мога да ги нападам докато спят. Дано скоро да ми мине, откакто я почнах тая игра свястен сън не съм видал.

Link to comment
Share on other sites

Играя на Хановете, незнам само как успях толкова да се вманияча, че даже не спя вече, за да мога да ги нападам докато спят. Дано скоро да ми мине, откакто я почнах тая игра свястен сън не съм видал.

отвратителна история, аз играх 1 година нон-стоп :) едвам я отказах..

иначе не спя, щото гледам Vampire diaries :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

От доста време не съм писал в тази тема и мисля, че сега е удобен момент да се завърна :D

Ами не спя, защото преди малко се прибрах от дискотека, на която трябва да отбележа отидох този път с желкание и то без да съм въобще пил при положение, че беше н чалга,която слушам изключително рядко. А в момента някак си се чувствам доста бодър и приятно и поради тази причина и реших да взема разтоянието от "Планета" до вкъщи( ресторант "Стандиона")пеша и разхождайки се почуствах доста добре и релаксиращо, ама дали всичката тази работа е зради Ред Бул-а, който обърнах в дискотеката или заради нещо друго не знам.

П.П Уж трябва все пак да легна в близките минути, щото е достъчно късно, но въобще нямам желание за тва, имам чуството, че мога да откарам пред компа няколко часа и да се занимавам с нещо.

Link to comment
Share on other sites

Утре сутринта ще спират тока профилактично чак до 11, та мисля да спя дотогава. Ама за да стане тая работа, трябва да седя до късно вечерта. Та се шляя. Ходих да пробвам на един сърбин ракията и сега ще му прасна един-два епизода на The Practice.

Link to comment
Share on other sites

Прехвърлях си WUBU Ubuntu-то от виртуален диск на хард диск... вярно ext4 лети! :)

Link to comment
Share on other sites

До сега плющях Пришълец срещу Хищник, с пехотинец. :laughing: Трудна работа, мнооо' трудна.

Усещам как до 5 мин. ще се хоризонтирам. :ph34r:

 

П.П.Тая игра нещо не ми се вижда много арна.Поне с пехотата.Утре ще пробвам с другите видове, но нещо не можа да ме грабне.

Link to comment
Share on other sites

Неее...не е истина, като малките деца съм - от 3 часа насам гледам без прекъсване 3D картинки и разни такива клипове - сигурно вече изгледах стотици. Някои са много зле, други са доста добри, а малък брой от всичките са такива попадения в десятката, че направо се чудя как са ги докарали толкова добре. :blink: Напр. в ютюба имаше един "хоум мейд", някакъв пич размахваше разни ножове и сатъри - лелеййй...по едно време единият нож толкова много излезе от екрана, та имах чувството, че е на поне метър извън него (в посока към мен :bgrin:)...добре, че съм седнал на метър и половина от монитора. :lol: Обаче, една препоръка към всички с 3D очила - не гледайте повече от половин час непрекъснато...ще си развалите очите. Аз като си свалих очилата накрая направо бях като разноглед. :wacko: Трябва да легна да поспя малко, че утре имам да ставам в 9, а очите ми още не са се оправили...

Link to comment
Share on other sites

сега се връщам от белот и домашна ракия и си пускам хауърд стърн преди да заспя :unsure: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Защото така свикнах...И аз не знам защо... :lol:

Слушалките, музиката, е не пея като последният на първата страница, но :lol:

Aбе и аз не знам защо не спя :lol:

Еdit-Абе, тоя часовник на форума що един час назад? :)

Link to comment
Share on other sites

Голяма скука настана във форума. Обикновените заподозряни нещо престанаха да пишат ако ще и глупости... хубаво че има SC2 а и мога да свърша повече работа но беше интересно да се прочете някоя щуротия чат-пат :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днес беше последният ме ден с часове в колежа. Остават ми два изпита и съм аут. Та малко купон се получи. Тук има традиция на тоя последен ден да се обличат хората като някой друг от колежа, та всички разменят дрехи, шапки и какво ли не и се държат странно. Колкото да не беше тоя колеж за мен, някои неща ще ми липсват...

Link to comment
Share on other sites

Пиша последното си есе за колежа. Трябва да го предам утре в 12 и реших, че няма да го бъде това да стана и да пиша сутринта, та се мотах цял ден и сега ще пиша цяла нощ. Сега е 1, а би трябвало да имам поне още 2-3 часа писане, ако не и повече. След това обаче ще съм висшист...хм, това не прозвуча чак толкова гордо, колкото си мислех. Както и да е - руска революцио, идвам за последно!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...