Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Снегът падна и всички пак заспаха зимен сън....

 

Не сме никак даже :) Грам не ми се спи тая вечер... Може би защото вчера беше първата събота от не помня кога, в която да не съм бил мармалад някъде :)

Link to comment
Share on other sites

Е не всички но има ли смисъл само да си казваме "дзак" едни и същи хора и "кво правиш - ми все същото"... освен ако някой не даде някоя по-интересна идея :)

Link to comment
Share on other sites

Нееее...нямах предвид да казваме "дзак" само в тази тема - просто снощи всичко беше замряло, никой не продаваше/купуваше, колите в секцията бяха с изгасени мотори, никой не му минаваше нищо през главата, никой не питаше нестандартни въпроси...абе...всеки се беше окопал в землянката и къртеше зимен сън.То и тая нощ горе-долу така, ама не чак такъв вакуум...

 

Я, ти като човек с техническо образование, сигурно поназнайваш немски - дай отзиви за превода ми на това клипче, добре ли съм се справил? :P

Link to comment
Share on other sites

Ще погледна клипчето като стана, обещавам

ПС: Хахаха много добро

 

Пост: в 6.30 ; Едит: в 6.33 -> нов рекорд за Гинес - цели 3 минути ползотворен сън! (включва миенето на зъби и сутрешното кафе) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хохохохо. Това беше добро.

 

Не бе просто не издържах и хвърлих 1 око и ми хареса

 

ПС Още не съм заспал... верно, но малкия взе да реве... нещо температура и айде сега да го водим на доктор...

Link to comment
Share on other sites

цял ден пиша един шиб*н портрет и чак сега го свърших, а след 4 часа трябва да го предавам и реших, че няма смисъл да лягам :)

Link to comment
Share on other sites

през деня съм свободен и ще дремна 7-8 часа ;)

 

ПП: да ви препоръчам един комик, много забавен: Jim Davidson - If I Ruled The World 2009

Link to comment
Share on other sites

Баси...пак станало 6 часа. К'во правя, к'во струвам - в последните години (с леки изключения) не си спомням да съм си лягал преди 6-7 ч., а колко пъти направо съм пропускал...:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Първоначално прочетох "а няколко пъти" и се учудих... прочетох го пак и видях че за друго ставало въпрос... патологичен случай сме... на мен взе да ми омръзва обаче да не мога да видя "бял ден".

 

Преди няколко дена преди да си легна около 9:30 сутринта карам и гледам как слънцето грее над дърветата и си мисля откога не бях виждал утрото и ми стана едно хубаво чак не ми се лягаше

Link to comment
Share on other sites

Е в 11:30 все пак си легнах. Реших че е крайно време да го направя :)

 

Не е трябвало - какви са тия грешни мисли, дето ти идват. :bgrin:

 

 

Едит от днес: То като гледам как в последните 3 часа няма ни един пост - и на мен ми идва да "съгреша". ;)

Link to comment
Share on other sites

Да ама после ще ме бият :) Няма на кой да прехвърля поне част от задачите ми за съжаление (или ако го направя после ще съжалявам повече)...

Link to comment
Share on other sites

Няма на кой да прехвърля поне част от задачите ми за съжаление (или ако го направя после ще съжалявам повече)...

 

Дай на мене - аз цяла нощ обработвам един 5-часов материал, но още е само 6 часа и имам достатъчно аванс и за твоята работа. :) .....а че ще съжаляваш после, това ти го гарантирам на 100%. :P

 

П.П. Лошото е, че тая работа + и друга свършена по-преди ще ми я платят чак в края на месеца, а тия дни неистово ми трябват пари, че каквито разходи имам напоследък...не е истина...:sick

Link to comment
Share on other sites

Пламене, проблема с мен е че за да почне някой ефективно да ми помага трябва да има поне 3-4 години опит като програмист при това със средата с която работя а не само по принцип и след това да му отделя близо месец за да се запознае с нещата. И понеже съвестни хора които могат да разсъждават се намират трудно а такива които да работят когато и аз работя (или поне една част от времето) са още по-малко за момента вероятността някой да ми помага клони към 0та :(

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер ходих на Trivia Night в барчето в колежа и то взе, че продължи бая късно. След това пък догледах хокейния мач и вече отива към 2. Сега викам да си пусна един епизод на The Practice и да му заспивам след малко.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...