Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Ами...лягай тогава по средата - между 12 и 1. :P

Тогава е времето, когато ГРАМ не ми се спи :laughing: приспива ми се в 9-10 зверски, към 12 се разсънявам, и после чааааак 4-5 ми се доспива ЛЕКО, и лягам заради напредналия час, не че толкова ми се спи.Ако съм на лекции рано, не си лягам въобще :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Еми спри да мислиш за каквото и да е.Принципно аз така се приспивам.Спирам да мисля за каквото и да е и след 15 минутки максимум съм в джаза.

Link to comment
Share on other sites

И там не е съвсем честно, но бива...

Уф не мога да заспя - гледах преди малко 'страх от дълбините' и сега като затворя очи и някакви пипала ми се привиждат... ужас... ще взема да се почерпя едно голямо Тюламор-че, пък да видим.

Наздраве!

ЕДИТ: Не помага, сега вместо да ме унесе поне малко, ми се пие още едно... работата не отива на добре...

Link to comment
Share on other sites

Защото нямам акъл и се запалих по Bulfleet & Khan Wars! А би трябвало да уча, изпити ме чакат, но не мога да се откъсна от проклетите игри.

Link to comment
Share on other sites

И на олимпийските не е ;) Питай Йордан Йовчев.

 

А аз не спя защото до сега пуцах Mass Effect 2 и така и не мога да нацеля драйвър който да не замръзва играта. 174 чак стигнах на NV при него 3 часа игра, излизам до менюто да я затворя и пак засече. Сега ще видим с този предложен от Микромек какво ще стане.

Link to comment
Share on other sites

аз си правя маратонче на breaking bad, че имам малко време преди да трябва да уча за следващия изпит

Link to comment
Share on other sites

Защото не мога да заспя.

От около 50 часа съм буден, щях да заспя ако не бяха ме дигнали вчера по обяд за някакви документи... е сега вече не мога.

За тези часове се скъсах от коремни и набирания за да се изморя, решавах логически задачи, после преминах към слушане на бавна и приятна музика, от музика на тренировки и така.

Ако и днес не успея да заспя, отивам в спешното, там да ми се чудят! хахах :)

Link to comment
Share on other sites

Ако и днес не успея да заспя, отивам в спешното, там да ми се чудят! хахах :)

 

Абе ти отдавна си за спешното, ама карай...поне като отидеш там, поискай да ти направят изследване на кръвта, че да им гледаш после изненаданите физиономии...:werewolf:

 

П.П. Новите няма да схванат защо го казвам...:P

Link to comment
Share on other sites

може много да се преуморяваш, пробвай някой скучен филм или сериал и нещо вкусно за хапване

Link to comment
Share on other sites

Като каза "скучен филм", не че правя някаква аналогия, но сега си спомних, че първата част на "Властелинът на пръстените" я изгледах цялата точно на 3-4 пъти - след първия половин час заспах ; на другата вечер пак започнах да го гледам от 20-тата минута нататък - след още половин час...пак заспах...и така - 3-4 вечери подред. Едвам му хванах сюжета - уж не е скучен, но много дълъг и с бавноразвиващо се действие, за разлика от втората част например. ;)

Link to comment
Share on other sites

На едно гледане. Толкова ми беше интересен, че след една седмица пак го гледах. Невероятен.

 

А съм буден, 'щото се гъча с един плод - няка'в китайски. Прилича на грейпфрут ама е по-голям, вътре като неузрял грейпфрут, на вкус по-различен. Леко кисел, леко сладък. Шантава работа. И пак му се бели ципата преди ядене... абе свински приключения общо взето :lol:

Link to comment
Share on other sites

Като каза "скучен филм", не че правя някаква аналогия, но сега си спомних, че първата част на "Властелинът на пръстените" я изгледах цялата точно на 3-4 пъти - след първия половин час заспах ; на другата вечер пак започнах да го гледам от 20-тата минута нататък - след още половин час...пак заспах...и така - 3-4 вечери подред. Едвам му хванах сюжета - уж не е скучен, но много дълъг и с бавноразвиващо се действие, за разлика от втората част например. ;)

Аз след 3-4 опит да гледам първата част от някъде си хванах и изтрих всички части и сега само като се сетя и ми се приспива...

Link to comment
Share on other sites

и аз задрямах на властелина първия път като го гледах, някъде в началото на някой от дисковете- не съм сигурен кой, те баха 3те филма на по 3 сиди диска, май беше в една от ретроспекциите за Голъм

Link to comment
Share on other sites

На едно гледане. Толкова ми беше интересен, че след една седмица пак го гледах. Невероятен.

 

А съм буден, 'щото се гъча с един плод - няка'в китайски. Прилича на грейпфрут ама е по-голям, вътре като неузрял грейпфрут, на вкус по-различен. Леко кисел, леко сладък. Шантава работа. И пак му се бели ципата преди ядене... абе свински приключения общо взето :lol:

 

 

Ми не знам ама аз като почнах да гледам Форест Гъмп ме прекъсваха 18 пъти да ме питат какво и как да правят с ексел, какво се правело като спре клавиатурата щото звъннал мобифона а бил сложен отгоре ѝ и не знам си какво и всеки път връшах по малко за да се сетя какво беше накрая ми писна и го спрях до средата (щото бях изпил 3та бира и ми се доспа) на 2рия ден пак така - върнах 15 мин и почнах да го гледам тъкмо стигнах докъдето бях изгледал и пак взеха да ми звънят и след 3тото звънене пак го зае**х...

 

На третия ден успях да го изгледам докрай но ми беше вече досаден с изключение на няколко лафа в края на филма...

Link to comment
Share on other sites

...щото се гъча с един плод - няка'в китайски. Прилича на грейпфрут ама е по-голям, вътре като неузрял грейпфрут, на вкус по-различен. Леко кисел, леко сладък. Шантава работа. И пак му се бели ципата преди ядене... абе свински приключения общо взето :lol:

 

Щом е китайски, значи най-вероятно е фалшив, правен в някой гараж - затова е нито сладък, нито кисел, просто не са го уцелили с пропорциите при копи/пейст-а от оригинала. :lol:

Link to comment
Share on other sites

YES YES YES!

Превъртях http://starcraft2.pro/tower-defense :-)))))))

 

46то ниво го минах (или 45то минах и то написа после 46 - знам ли, но просто нямаше повече). Изпуснах някой и друг гад, но го превъртях!!!!!!!!!!!!!!!!

 

.... вместо да свърша някоя от спешните задачи ама нали са спешни аз като шопите малко - като има нещо спешно - лягам да спя :P

 

... и докато поработих малко го минах за 2ри път :)

Link to comment
Share on other sites

1 колега и 1 колежка са на гости с преспиване в нас. До ся пихме, колежките отидоха да гледат Боза Трии Хил, а ние с колегата циклим уоу, ама като го гледам той вече зема-дава и май аз само ще остана сериозния за нощната :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Naroda izpozaspa az oshte si pia kafeto ... i pak njamam kirilica v browsera - cheten reboot prosto :)

 

PS: Kato restartiram sled malko otnovo shte si opravia posta.

 

PS2: Fresh ot portokal i limoni e gadno. Osobeno ako sa 60:40. Nablaskah go s med i zahar no pak e gaden

Link to comment
Share on other sites

Причината е в сигнатурата ми, а... и работата.

Пък и сега почвам да тренирам! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...