Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

имам да пиша един доклад и цяла вечер не мога да се наканя да го почна, пък след 3 часа тряя ходя да го предавам...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Бахти...никой нищо не пише, всички изпозаспали още от 3 насам, само аз и дядото-караконджул бачкаме и чат пак хвърляме по едно око дали Наско вече няма да се е събудил, че вече му е време да става. :P

Link to comment
Share on other sites

To по това време само таласъми и караконджули не са си легнали... нормалните хора вече стават... а Наско се успа като гледам :lol:

Лека, че тоя уоу тая вечер ми взе здравето, ама така е човек като няма вече упражнения до сесията и най-вече като се съберете 5 сериозни играча :P

Link to comment
Share on other sites

Любопитно ми е да го пробвам някой път ама не ми се дават кинти да го купувам а не ми се ходи и в зала... трябва някой да ме светне как аджеба се пуска това WoW

Link to comment
Share on other sites

Любопитно ми е да го пробвам някой път ама не ми се дават кинти да го купувам а не ми се ходи и в зала... трябва някой да ме светне как аджеба се пуска това WoW

Ники, голяма зарибявка е ще знаеш.Те сега ги намалиха игрите - 3те общо са 100 кинта.Играта на месец ти идва по 25 лв (по-малко от левче на ден). За пиратски сървър изобщо няма да ти говоря, щото аз поне 2-3 години съм играл из разни измислени истории и в момента съжалявам че не съм си плащал акаунта.

 

Ако искаш имам тука един промо код за 10 дена trial. Ще ти го пратя с ЛС да се зарибиш :P . Лошото само е че имаш ограничение, че в тея 10 дена не можеш да качиш повече от 20ти левъл и някой други работи.А другото лошо е че истинската зарибявка почва на 70-80то ниво :))))

 

ПП. Мойта жИна започна уж на майтап преди месец да играе с хънтър и играеш по 20-30 минути на ден от моя акаунт. Стигнахме момента в който се караме кой кога да играе ... ама ся и тя стана 60 левел почти и се е надъхала да си купува игрите и да и направим един трансфер на героя, та поне да играем заедно - и тя е в сектата вече :D

Link to comment
Share on other sites

Мъка мъка... не ща тогава и без туй не ми стига времето... то може и да не тръгне на мойта машина даже че видеото е слабо...

Моята машина е 1.8 - клок на 2.2

1.25 г.рам

и беше с GeForce 5700 - 128 мб видео.

 

Не забиваше, ама графиката беше много вгз, та вчера от един форумен колега си купих едно ati 9550 - 256 мб и гледай разлики :

 

Преди и След Ъпгрейда. Заградените в червено координати в дясно, показват че съм на почти едно и също място по време и на двата шота :) .

 

А иначе на моята с нейният quad , 4 гиги рам ,512 видео и widescreen-a , направо е кеф да се цикли :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В сесия съм, трябва да уча, но нещо не мога да се концентрирам, цъкам на Хановете и си надявам по-късно да наистина да седна да уча.

Link to comment
Share on other sites

Пия вино със съквартиранта ... и размишляваме върху неща от живота .... гледам как вали здраво сняг ... и ... а бе ... с две думи .. пак поредната вечер вместо да учим .. пием ... хаха

Link to comment
Share on other sites

Бат' Весо, какъв Ром пиеш бе майна? Че тези дни тъй и тъй съм тръгнал да раздавам пиене ако искаш мога да ти дам малко по-малко (ама не много) от едно шише тъмно Бакарди... седи ми от може би година и нещо и хваща прах само...

Link to comment
Share on other sites

Всяка вечер така се получава.Ако легна рано към 10-11, се наспивам до 2-3 през нощта, а ако легна към 2-3, после цял ден не мога да стана :angry:

Link to comment
Share on other sites

Всяка вечер така се получава.Ако легна рано към 10-11, се наспивам до 2-3 през нощта, а ако легна към 2-3, после цял ден не мога да стана :angry:

 

Ами...лягай тогава по средата - между 12 и 1. :P

Link to comment
Share on other sites

Пешоооооо твойта кожааааааааааа... къде успя да ме "залепиш" за онази зарибявка да ти се не види. Щях да си легна поне 1 час по-рано.... аааааааааааааа

Link to comment
Share on other sites

Вчера вечерта не можах да заспя много дълго време. И музика и сериали и нищо не ме умори и приспа. По едно време ми дойде идея за разказ и седнах да го пиша. Писах до към 3 и ми се доспа. Тая вечер реших да го довърша и ето пак седя до посред нощите, но поне съм готов. Това да ми беше казал някой, че ще седя и ще пиша през ноща за неволите на един провален старец (че и руснак), нямаше да го повярвам... Виж, номерът с рома, дето го разправя Килеринчо, ми се струва по-достоверен...

Link to comment
Share on other sites

Бат' Весо, какъв Ром пиеш бе майна? Че тези дни тъй и тъй съм тръгнал да раздавам пиене ако искаш мога да ти дам малко по-малко (ама не много) от едно шише тъмно Бакарди... седи ми от може би година и нещо и хваща прах само...

 

Ами аз от скоро пия ром и нямам някакви предпочитания да ти кажа. Трябва първо да направя някаква база за сравнение :) Тъмното Бакарди е страхотно, имах у нас една бутилка и я няма вече. Като цяло рома ми харесва като алкохол. Особено през зимата. Щом ще раздаваш ром, смятай че току-що станахме първи приятели :D

Link to comment
Share on other sites

Мне, аз ще съм на коняк или уиски - тези са ми абсолютни фаворити.

 

ПС: И недей да пишеш през деня че Midex ей сега ще ни захване със шамарите. Аз ще се оправдая че съм стар и разсеян и още ме държи уискито което изпих към 8 преди да си легна ама ти Жорко ще го отнесеш :lol:

Link to comment
Share on other sites

ПС: И недей да пишеш през деня че Midex ей сега ще ни захване със шамарите.

 

Абе аз видях още одеве, ама реших да се направя на добър.

Щях да му кажа, че изключения се допускат само за администратори, модератори и почетни членове/абонати на темата, какъвто си ти. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това не е особено честно. В крайна сметка всеки си пише, когато наистина е нощ при него. Иначе ако искате, мога да ви заливам с простотии, когато при вас е нощ, а при мен - следобед...

Link to comment
Share on other sites

Погледнете навънка. Тъмно ли е - тъмно е. Съответно е нощ :D . И аз също съм почетен гост на тая тема щото и аз будувам по сомнамбулските времена

Link to comment
Share on other sites

Това не е особено честно.

 

Няма честност на този свят...животът като цяло е несправедлив. :P

 

@Пазу, ти си новобранец, къде се тикаш между шамарите... трябва да взимаш уроци срещу заплащане от дедото...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...