Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Няма ли нощни птици тая вечер. Мойте гости се изпонапиха и изполягаха, останах сам по никое време. :laughing:

 

Ми наздраве задочно тогава

 

То днеска ако няма , кога да има ?! Иначе никога на купон , където някакво момиче ви е отрязло..

 

Много важно. Да не ти е отрязала някои атрибути че да ти пука чак толкова

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Много важно. Да не ти е отрязала някои атрибути че да ти пука чак толкова

Еми просто не съм пораснал достатъчно да не ми пука и ми беше мноо гадно :( бтв не съм лягал и затова пиша :) За мноо години :)

Link to comment
Share on other sites

Май сме неделя, което ми напомня, че от 31-ви декември съм спал не повече от 3 часа (сумарно) - чудя се само защо дядо Мраз не пише...раздаде подаръците и замлъкна... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Убиха го алчните деца :D

 

Цикля уоу , някъв мангал клати съквартирантката .. утре ще има разговор относно бардаците и това че те нямат почва на моя територия . :sayjin

 

ПП. Аз мусака правих .. а мръсницата нямаше време да измие тавата ! И за това ще си поговорим !

Link to comment
Share on other sites

Убиха го алчните деца :D

С това мога да се съглася!

Цикля уоу , някъв мангал клати съквартирантката .. утре ще има разговор относно бардаците и това че те нямат почва на моя територия . :sayjin

И с това също!

ПП. Аз мусака правих .. а мръсницата нямаше време да измие тавата ! И за това ще си поговорим !

Но това просто преля чашата! :)

Link to comment
Share on other sites

Май сме неделя, което ми напомня, че от 31-ви декември съм спал не повече от 3 часа (сумарно) - чудя се само защо дядо Мраз не пише...раздаде подаръците и замлъкна... :ph34r:

 

Спя като пън! Отспах си.. редовно по около 10 часа на ден тези дни... голям кеф :D

Link to comment
Share on other sites

Спя като пън! Отспах си.. редовно по около 10 часа на ден тези дни... голям кеф :D

По кое време пишеш ти, бре..... :blink: , я да заспиваш бързо!

Link to comment
Share on other sites

Убиха го алчните деца :D

 

Цикля уоу , някъв мангал клати съквартирантката .. утре ще има разговор относно бардаците и това че те нямат почва на моя територия . :sayjin

 

ПП. Аз мусака правих .. а мръсницата нямаше време да измие тавата ! И за това ще си поговорим !

 

Взимай правата лопата направо. С приказки нищо няма да се оправи :) Ако е някоя епична лопата даже ще е по-добре. Повече демидж ще правиш :)

Link to comment
Share on other sites

Не спя...чета си разни работи из нета, прескачам от време на време и тук, и по едно време...:blink:...що да видя - дядо Мраз, който 'по дефолт' пише на правилен български език без правописни грешки, пуснал пост в раздел "Работа", в който забелязвам 2 сгрешени думи, 4 липсващи запетаи и цяла една точка. :devil

Това ме води до извода, че на дядо Мраз много му се спи - нещо, което ми е трудно да осъзная, предвид сериозната конкуренция, която отдавна ми прави по малките (пък и след малките) часове, но така е - малко по малко...всички остаряваме... :lol:

 

(Поздрав за дядо Мраз)

Link to comment
Share on other sites

Хехехехе мерси мерси :)

 

Чопля си аз тука нещата, чат пат напиша някоя простотия във форума обаче съм станал в 10:30 (демек рано-рано направо тъмно още), на всичкото отгоре ме хвана някаква хрема и съм силно раздразнен на някои счетоводни истории главно защото в момента който прави нещо по някаква държавна поръчка си плаща за да го прави пък някой хубав ден ще му бъде платено обаче авансово следва да се внасят данък печалба, ДДС и разни други подробности... изобщо красота отвсякъде. Та в този ред на мисли

 

ПС: Обаче си останал с грешно впечатление... аз запетайките ги имам за леко незадължителен атрибут :)

 

 

ПС2: Къде ме зариби с Тоника та се заслушах... още един поздрав (не можах да намеря нещо не чак толкова тихо като това)

Link to comment
Share on other sites

ПС: Обаче си останал с грешно впечатление... аз запетайките ги имам за леко незадължителен атрибут :)

...и точките, и точките, дедо попе... :lol:

Link to comment
Share on other sites

чета старите познайници що не са спали, май всички от работа не спим

хах що ли уж работим и до никъде не стигаме

1-во много кухички хора има около нас и второ не е истина колко мацки ми налетяха за един час ( за тези които знаят къде работя им е ясно)

и най-вече не на моя профил, пролет идва и хората го удариха на разврат хах

Link to comment
Share on other sites

Today's Top 20 Posters

 

1. Member: djadomraz ; Posts Today: 19

2. Member: Midex ; Posts Today: 13

.........................

.......................

 

Дедото пак ме цака с постове...просто сън не ме хваща. :woot

 

 

...пролет идва и хората го удариха на разврат хах

 

П.П. Каква пролет те гони бе, Стояне - виж какъв бахър е вън, всичко ти замръзва... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хахаха чеки да се съмне и ще видиш :)

наложи се да пусна парното за втори път тази зима, а като го направя след това на другия ден е за плаж ;)

Виж само колко градуса го дават , цели 14 :)

 

Забележи , в 14 часа - 14 градуса , в 8 вечерта - 8 градуса :P

Link to comment
Share on other sites

Дедото пак ме цака с постове...просто сън не ме хваща. :woot

 

Бедна ти е фантазията колко работа ме чака... но аз по стар шопски обичай като има много работа взех че си легнах... т.е. налазих форума :) Мързи ме ама така ме мързи... а трябва да свърша всичко ... хубавото е че не е всичко за днес...

 

 

 

П.П. Каква пролет те гони бе, Стояне - виж какъв бахър е вън, всичко ти замръзва... :bgrin:

 

Аз днес си подадох носа навън за малко и се върнах бързо обратно на топло... 30 градуса е добра температура!

 

 

 

PS: този сайт голямо невчасие го гони. Какви 14 градуса слънчево какви 5 лева...

Link to comment
Share on other sites

Забележи , в 14 часа - 14 градуса , в 8 вечерта - 8 градуса :P

Аааа...това ли било! Пък аз се чудех защо тази вечер между 23.59 и 00.00 часа, докато пиех вода ми замръзна водата в чашата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аааа...това ли било! Пък аз се чудех защо тази вечер между 23.59 и 00.00 часа, докато пиех вода ми замръзна водата в чашата. :lol:

 

Не искам да си представям какъв студен дъх имаш :laughing: Часа е важен , ще пиеш вода около 19 часа - приятна ще ти е :P

Да не си станал ВАМПИР :woot

 

П.П. айде пак простотията ме удари , викам да лягам ,че няма да ме бъде

Link to comment
Share on other sites

Не искам да си представям какъв студен дъх имаш :laughing:

Да не си станал ВАМПИР :woot

 

П.П. айде пак простотията ме удари , викам да лягам ,че няма да ме бъде

Не бе, Стоенеее...не схвана лафа. Правех аналогия с това, дето казваш...часовете и градусите, ама карай - то от много едене, пиене и :hump: винаги така става. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Стана ми жал и обяснявам на съквартирантката "Що е то еxcel , има ли почва у нас и как точно се бачка с него като за 4ри на междинно контролно по информатика - ДНЕС В 8 СУТРИНТА" , че бъкел не разбира ... ма така е , който се скатава от упражнения ...

Link to comment
Share on other sites

Преводи, преводи, курсова работа и пак преводи. Толкова много съм закъсал с материала, че не виждам тая седмица, дали ще имам време да поспя като хората. Поне е тихо и спокойно, това е чара на малките часове.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...