Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

От сън спомен няма...

 

Аааа 'бал съм ги и спомените от тях не мога да се наспя (цитирам един мой добър приятел - много истина има в това да ти кажа).

 

Не ми се работи а имам маса работа... и само си губя времето... хем ми се спи хем не ми се спи... въобще и аз не знам какво ми се прави а трябва да работя... пък хич не ми се ще... егати филма

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Аз пък току що се бях забил в една безкрайна тема за снимки на бг момичета и рова като идиот,пък те не свършват страниците... стигнах до 8-ма докато се усетя,че чета постове от 2006-та,супер разсеян напоследък незнам къде се намирам,бях отказал пиенето за 3 месеца,пък сега за 3 дни направо се "оаках"...водки,бири,уискита ....

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля след малко да "запразнявам" и да пробвам онова уиски дето ми го беше похвалил някой в другата тема - Lagavulin 16y.o. (звучи ми като сироп за кашлиша малко)... после ще споделя :)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е уискито, да... въпреки че малко ме изненада с този прекалено силен аромат на пушек но определено е интересно. Дойде ми леко силно та сложих 1 ледче вътре после съжалявах малко... днес ще го пробвам пак

 

 

Edit: Определено много интересно... първоначално пак ми дойде малко силно и понеже името малко на лекарство го докарва и все си мисля че има нещо общо миризмата пък то е на опушено дърво... сега го довърших и си сипах малко Martell - определено ми е по-приятен и на мирис и на вкус от уискито. Ако трябва да избирам вероятно Glenfiddich бих предпочел пред Lagavulin защото Glenfiddich-a е по-мек вкуса, миризмата му ми е по-приятна и леко ми сладни (то и другото сладни но по-малко). Напомня ми на Cardhu леко.

 

Досега най-приятното питие обаче си остава Martell XO... което според някои сайтове е по-дърто от мен - все пак нямам 40 още...

Link to comment
Share on other sites

That being said The Lagavulin IS excellent - garnering 99 points from the Beverage Tasting institute, 97 points from Wine Spectator and 95 points from Michael Jackson. This is a whisky to work your way up to. The peat can overwhelm the average palate, and the finish is smoky and sustained. It's been said so much, it's almost a cliche - Lagavulin is an acquired taste, people either love it or hate it.

 

 

Такова си е уискито,love it or hate it.Аз определено го обичам,но цената не ми позволява да се наливам с точно това уиски.Dewars и Famous Grouse са ми лекарствата,от сериите на Джони съм опитвал всичките red,black,golden,green and blue последните 2 са добри но не си заслужава да плащаме просто името на една напитка.Сингъл малт когато пия предпочитам да е силен,иначе по-добре да си пия евтините блендед.

Link to comment
Share on other sites

Странни са ми промените по форума. В последните 2 месеца минахме през всякакъв вид изгледи, дайте да се спрем вече, че всеки ден на различно място са темите, които гледам и тъкмо свикна къде са и хоп - наново всичко.

Link to comment
Share on other sites

Хайде,будни хора, призовавам ви.

Аз не спя,щот мъ боли.. гърба. :)

Не спя,щото ако легна сега,няма да мога да стана и ще си изпусна влака. Отдавна не бях слушала някакво реге,доста е приятно,но пак ще си пусна радиото.

Абе,исках да направя някаква тема,в която да попитам колко от вас са отказали цигарите,напълняли ли са много след това,и такива работи. Някой беше казал,че бил качил доста,въпреки,че се е ограничавал. Отговорете в някоя друга тема,ако има такава,ще се радвам да ми я посочите.

Link to comment
Share on other sites

Което ми напомня миналата година една такава зимна течност за чистачки от МЕТРО (уж до -60) как замръзна докато си карах и реших да си измия джама.... в движение , бая неприятно :(

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не съм много от нощните птици (май само като съм в Хисар), но не спя, защото усетих, че съм на път да забравя Хаус, сезон 5, та реших да си го припомня. И те така, кой знае пак до колко ще откарам... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

аз преядах с пуйка (мисирка) и ся мисля да почна едно маратонче на Лост, че почва скоро :)

 

ПП: Весела Коледа :)

Link to comment
Share on other sites

Стана я...че и мина даже.

 

Време да си пусна последно филмче преди лягане ... днес по-рано че нали празници ужким :)

 

С един приятел си припомнихме добрите стари времена и се РАЗМАЗАХМЕ от StarCraft та сега ми се вие свят леко...

Link to comment
Share on other sites

Няма ли нощни птици тая вечер. Мойте гости се изпонапиха и изполягаха, останах сам по никое време. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

То днеска ако няма , кога да има ?! Иначе никога на купон , където някакво момиче ви е отрязло..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...