Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Тъкмо щях да си лягам,когато една позната влезе в (аз,този) Скайп. Тя е във Вършава в момента и много рядко си идва,прекарваме си невероятно весело заедно,тя е прекрасна,лъчезарна! :) И в скайп мо'абета е много приятен с нея. :D

И сега котарака се е развихрил, мисля,че плаче за едно потупване по дупето и заточение под завивката до мене.

Лека и спокойна нощ ви желая.

Link to comment
Share on other sites

Я, то вече съмнало! Прибрах се от работа и хич не ми се ще да си лягам преди да съм изпил едно малко. Изкарах 23 часа без сън, един час повече или по-малко няма да ми окаже голямо влияние, но... едно малко определено ще :rolleyes:

 

...а току виж станали и две. Така поне да знам, че си е струвало.

Link to comment
Share on other sites

Ето, Дядо ни Мраз отиде в Атина и няма кой да пише в тази тема вече. Хайде, народе, събуди се. Аз не спя, защото се мотах из нас и странно, но си изкарах добре :)

Link to comment
Share on other sites

Ето, Дядо ни Мраз отиде в Атина и няма кой да пише в тази тема вече....

Има, има...ама някои вече само я четат, щото станаха досадни с предишните си постове всяка нощ... :ph34r:

 

Виж...дядо ти Мраз няма такива скрупули и кат' се върне от Атината да видиш к'во става отново... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Зарибявам с разни неща в нета, защото сън не ме хваща.

Ами как да заспи човек, след като досега е гледал в ютуба как за 10 секунди отключват секретни ключалки с 2 кламера - на ония или ключалките им са калпави, или тука само си мислим, че се заключваме... :woot

Link to comment
Share on other sites

Има, има...ама някои вече само я четат, щото станаха досадни с предишните си постове всяка нощ... :ph34r:

 

Виж...дядо ти Мраз няма такива скрупули и кат' се върне от Атината да видиш к'во става отново... :bgrin:

 

Факт :)

Link to comment
Share on other sites

Не спя щото не ми се спи нещо и май ще прибегна до биричка :)

Като ти вдигне Яни Янев акциза на бирата май ще се принудиш да спиш. :P

Link to comment
Share on other sites

Като ти вдигне Яни Янев акциза на бирата май ще се принудиш да спиш. :P

 

Ще си карам пак на уиски :) Нали знаеш като няма хляб - да ядат пасти :lol:

Link to comment
Share on other sites

Съвременният вариант звучи така - като нямат пари за нищо, да им дадем поне високоскоростен интернет....

 

Поредната идиотщина родиха...

Link to comment
Share on other sites

Виден да му мисли - той ще е най-засегнат от акциза...май ще трябва да продава машината. :lol:

 

Edit: Я, дядо Мраз се завърнал от гръцко...писал в другата тема, а не тук - какъв пропуск! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Утре (днес) е денят на благодарността и тъй като аз няма да празнувам кой знае колко, всички приятели си заминаха по кой откъде е, имаме някакъв вид ваканция, аз се мотая и въпреки че тръгнах да си лягам някъде към 10, вече е почти 3, а аз се чудя какво друго да правя преди да заспя... Тъпо един вид...

 

Midex: Тъкмо щях да ти се скарам, че пишеш извън графика и видях къде си. :D Карай, хич да не ти пука - тука е още по-тъпо и няма изглед скоро да се оправи. ;)

Link to comment
Share on other sites

Edit: Я, дядо Мраз се завърнал от гръцко...писал в другата тема, а не тук - какъв пропуск! :laughing:

 

Нема време... натраках набързо 5-6 поста, че останах малко време на спокойствие ама след малко пак се "потапям"...

Link to comment
Share on other sites

Ни моим да заспим щото гледаме разни работи из нета мани утре тренировки даскалък вие какво правите скъпи ми съфорумници :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не спя щото реших да се почерпя с това по-доло и да се възнаградя със среднощно куестене във WoW по случай завършването и ъплоуда на курсовата работа , заради която залягах бая прилежно над книгите в последните 15 дена :laughing:

 

vkeracuda.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ударил съм го на самотия напоследък и явно днес ми се насъбра прекалено много и сега не мога да заспя, та си седя и слушам подходящата музика.

Link to comment
Share on other sites

правих си маратон на Матрицата.... мале как лети времето, все едно ония ден излезе пък те минали 10 години

Link to comment
Share on other sites

гледах финалните епизоди на Декстър и Калифорникейшън и лягам, че утре трябва да ставам рано :)

Link to comment
Share on other sites

От сън спомен няма,странно защо но през последните 3 месеца будувам и не съм се сетил да драскам из темата ... преди бях по остроумен.Алкохола и тревата най-накрая почнаха да действат така както ги описват по научно популярните филми.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...