Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Got your first blowjob?

 

(тъй и тъй сме почнали на английски)

 

I got my first blowjob at the age of 16 at the "Singing fountains" with people going nearby. I guess I'll never forget it, even though I got much better ever since...

Link to comment
Share on other sites

Well , I don't fucking know why the fuck I'm still fucking awake.. fuck. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Да, за няколко месеца. Ама в събота ще варя новата реколта, та да си подготвя небцето ;)

Link to comment
Share on other sites

Да, за няколко месеца. Ама в събота ще варя новата реколта, та да си подготвя небцето ;)

 

На мен пък ми подариха 1 шише домашнярка нищо че не исках и сега се чудя кво да го правя...

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми подариха 1 шише домашнярка нищо че не исках и сега се чудя кво да го правя...

Ами пий, бре...., пий!

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми подариха 1 шише домашнярка нищо че не исках и сега се чудя кво да го правя...

:Facepalm:

 

Ами пий, бре...., пий!

Може да няма салтака, че той с тези уискита и коняци съвсем се е изнежил. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Скучно ми е... имам маса работа а ме хвана мързела... няма и с кой да си кажа 2 лафа по тва време... кога ще стана нормален човек се пита в задачата :confused

Link to comment
Share on other sites

То и аз все по ръба го карам от известно време насам че нали имаше един лаф - ако не живееш на ръба само хабиш мястото... ама съвсем чешит взех да ставам напоследък

Link to comment
Share on other sites

Откакто ми пристигна третия сезон на Boston Legal вечер уж лягам и си пускам един епизод и накрая гледам 3 и вече е...3...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...