Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Дедо, аз съм тук бе, ама по това време основно имам други занимания, най-вече пийване и хапване. :lol:

 

Асъл. Освен да си викаме наздраве през форума ама много на домашен алкохолизъм взе да избива работата което ми напомня че нещо се изринах неясно от кой коняк или уиски точно, жълтото джони пък хич не ми хареса и въобще крива хава като цяло...

 

 

 

 

По принцип, по време на къпане се използва гъба. Та на тази "гъба", се нанася душ-гел-а, които в последствие се нанася, посредством гъбата, върху мокрото тяло.

 

Е нямаше нужда чак толкова подробно. Можеше със спарче или шпарче или както там се нарича въпросното приспособление, само че аз не обичам да ползвам гъби и тем-подобни, само че малко хубави сапуни има да им се не види. Имах един на Higher Dior но вече не се продават такива а беше много приятно да се къпя и да ми мирише на нещо хубаво...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Не спя, защото толкова ме забавлявате в тоя форум, че не мога да мигна. :laughing:

 

П.П. И моят е кокосов. :P

Link to comment
Share on other sites

Асъл. Освен да си викаме наздраве през форума ама много на домашен алкохолизъм взе да избива работата което ми напомня че нещо се изринах неясно от кой коняк или уиски точно, жълтото джони пък хич не ми хареса и въобще крива хава като цяло...

Аре наздраве тогава, аз в момента съм на Jose Cuervo - текилка, която доста прилично се доближава до вкуса на българските ракии, макар и правена от кактус. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм на поне четири кафета (100мл-силно) и очите ми са широко отворени, даже се глася за още едно след закуска... тогава да ме видите как задминавам Ф1 с бавна крачка в пълно спокойствие.

:)

Link to comment
Share on other sites

Аре наздраве тогава, аз в момента съм на Jose Cuervo - текилка, която доста прилично се доближава до вкуса на българските ракии, макар и правена от кактус. :)

Наздраве и от мен със закъснение.Ама много странно име има тази текилка:Хосе Гарвана. Сигурно е мексиканска.

Link to comment
Share on other sites

Наздраве и от мен със закъснение.Ама много странно име има тази текилка:Хосе Гарвана. Сигурно е мексиканска.

Една от много добрите мексикански марки. Сравнително скъпа е, като има една специална серия "JOSE CUERVO - RESERVA DE FAMILIA", която тук върви за $185 бутилката. Иначе аз пия "JOSE CUERVO - ESPECIAL GOLD". :punk

Link to comment
Share on other sites

Една от много добрите мексикански марки. Сравнително скъпа е, като има една специална серия "JOSE CUERVO - RESERVA DE FAMILIA", която тук върви за $185 бутилката. Иначе аз пия "JOSE CUERVO - ESPECIAL GOLD". :punk

 

Любимата ми текила!!! 1-800 съм консумирал и съм очарован. Представям си по-скъпите варианти как са :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Това е 6 часа чат, оле не, просълзих се от смях, просто така се хилих, че ще ми отнеме дни да си оправя физиономията и да изтрия тая усмивка.

То бива глупости в чата, ама тоя път наистина подминах себе си.

Хубаво че не ги писах тея неща в публичен чат, че щяха да хрърчат банове от всички истанции.

:)

Link to comment
Share on other sites

Събота вечер е, а аз седя посред нощите да си търся добра freeware за сглобяване на панорамни снимки...срамота... Иначе Jose Cuervo не знам как някой може да я определи за добра марка, камо ли за една от най-добрите мексикански марки текила...резервата не съм я пробвал и предполагам, че е нещо съвсем различно от обикновената гадост, но все пак... То и Captain Morgan Private Stock е съвсем причен, но обикновеният си е повърня. Бих препоръчал Patrón като наистина добра марка текила...не че някой ме пита...

Link to comment
Share on other sites

А, аз сега се пробвах след този грип да тренирам, ама нещо не ми се получава, сигурно ще мине седмица докато започна нормално да си правя сериите, пък и още повече добровете ми отидоха... та трябва да намаля цигарите на половина и смятам да го направя, че вече няма на къде да се ходи.

Sixx A.M. - Life Is Beautiful

Ама живота си е готин с малко музика за фон!

:punk

П.П. И не се чудете как може да тренирам по това време, аз всичко правя вечер! :)

Link to comment
Share on other sites

та трябва да намаля цигарите на половина и смятам да го направя, че вече няма на къде да се ходи.

 

Ако питаш мен хич не е трябвало да ги почваш...

 

 

П.П. И не се чудете как може да тренирам по това време, аз всичко правя вечер! :)

 

Каква вечер, в момента са ранни зори бе момче. 5 сабахлен е... някои хора по това време стават за да ходят на работа

Link to comment
Share on other sites

Ти мислиш че аз сега тренирам, аз тренирах... сега се наслаждавам на кафето си. Едно силно, силно, с твърд натрапчив вкус.

 

Иначе баси новините дето прочетох!

Symbian kernel is now open source: Drived developement is now possible!

* Open source kernel and other complementary packages

* RVCT 4.0 compiler: free for developers and companies of less than 20 employees

* Open source simulation environment based on QEMU

* Open source base support package for the low cost Beagle Board

Огромно предимство за правене на игри и програми добиват нокия с тоя ход, вече използването на dynarec си е напълно възможно!

 

Впрочем, не бях спал от 26 часа, легнах си да спя и ме събудиха след три-четири часа, та имах енергия за изразходване.

:)

Link to comment
Share on other sites

А да... сетиха се ... като им запари на дупето на Нокия след като google пуснаха Андроида пък и Apple им мътят водата... нещо много взе да им идва конкуренцията и сега айде open source и да е free за фирми с под 20 човека персонал. Хубаво ама ако го бяха направили преди година или 2 щеше да е много по-различно всичко...

Link to comment
Share on other sites

Много си прав, ама като няма зор, не ти идват идеи, всеки го знае това! :)

Ще видим какво ще излезе! Аз съм оптимистично настроен!

Link to comment
Share on other sites

Мнооо е яко да работиш ( пишеш , смяташ ) след 00:00 . Няма кой да те занимава с простотии , няма излишни звуци :) Вече напълно разбирам Дядо Мраз :)

Link to comment
Share on other sites

Мнооо е яко да работиш ( пишеш , смяташ ) след 00:00 . Няма кой да те занимава с простотии , няма излишни звуци :) Вече напълно разбирам Дядо Мраз :)

 

Обаче ако знаеш колко е яко точно след като си заспал комшията да се събуди и да почне с ремонтите :lol:

 

 

PS: Хубаво палтенце, как обаче да кажеш на някой после каква марка е :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Обаче ако знаеш колко е яко точно след като си заспал комшията да се събуди и да почне с ремонтите :lol:

 

 

PS: Хубаво палтенце, как обаче да кажеш на някой после каква марка е :rofl:

Хахаха, дедо, не обвинявай хората, че си падат работливи още от сутринта. :)

Макар понякога да ме влудяват като си пуснат домашните заводи за обработка на дървесина примерно.

 

Името си е... супер, ама в тоя сайт нямат и една хубава риза в мъжката мода.

Link to comment
Share on other sites

Името си е... супер, ама в тоя сайт нямат и една хубава риза в мъжката мода.

 

Така де - какво им разбира главата на Wrangler и Levi's от мъжка мода :P

Link to comment
Share on other sites

Така де - какво им разбира главата на Wrangler и Levi's от мъжка мода :P

Да отида да им покажа, нали? хахаха

Като им се просна там, ще ме гледат като грешка на модата.

Най-доброто облекло си е широките сини дънки, кожен колан с голяма тока, бели маратонки с лепки, бял потник по тялото, светло зелена или синя шапка с козирка и тъмна хавайска ризка. Мехикано стриит стаел. хахах :)

 

Иначе не ми харесват ризите на вранглер, за прекалено нормални хора са. Все едно гледам батко ми Бербатов на интервю. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...