Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

В градовете е така, а представи си в селата какво е. Будило ме е хъркането на съседското прасе :laughing:

Дразни ме и светлинното замърсяване в София - нощите никога не са истински тъмни; звездите трудно се различават заради мръсния въздух. Изобщо се лишаваме от толкова много неща, когато се блъскаме в тея панелени кутийки.

Както беше казал Слабаков 'Животът ни минава в мечти за черна и бяла техника'

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Именно по тези причини не харесвам София а Пловдив почна да се задръства по същия начин. Едно тясно и задушно взе да ми става. Като се сетя преди години какви зелени поляни видях в Букурещ между блоковете, университета беше и той с доста градинки между сградите - направо да ти е кеф да се разхождаш. То и да не ти е толкова кеф малко разходка ти е гарантирана, но на мен ми беше изключително приятно, докато тука е едно наблъскано всичко и навсякъде. Покрай нас кооперациите никнат като гъби - отваряш прозореца и виждаш... друг прозорец или стена.

 

Толкова приятно ми беше като бях на Боровец преди някой и друг ден - поглеждаш през прозореца и виждаш гора или нещо красиво а не олющени кооперации. Айде покрай нас са нови и не са олющени и поне слънце имаме предостатъчно, но дотам - нищо зелено, и максимум на 50 метра виждаш понеже поредната кооперация пречи. Само ако си на последния етаж може да се любуваш на покривите на съседните кооперации - малко по-добре верно но не значително.

 

Марково и другите околни села пък си имат други кусури - там за да излезеш да се разходиш трябва първо да се повозиш с колата 30 минути и тогава... няма пълен кеф :(

 

 

 

 

Comodo се оказаха много готини или поне засега така изглежда - направиха ми безплатно SSL Certificate само че expire-ва след 90 дни... а да видим след това ще ми го подновят ли безплатно или аз не съм прочел нещо написано с дребен шрифт.

Link to comment
Share on other sites

Букурещ е прекрасен град, да :)

И при все това, че живея на тиха уличка, Южният парк е на 3 минути отстояние, а съвсем до скоро ходех на работа пеша, пак ми е тясно и тягостно.

Тук се строи малко хаотично и без мисъл, а много ми се ще да е като в Истанбул - новите квартали се изграждат с цялата нужна инфраструктура - пътища, болници, детски градини, училища, паркове. И постоянно някой нещо озеленява.

После минаваш българската граница и сякаш се връщаш 40 години назад във времето...

Link to comment
Share on other sites

После минаваш българската граница и сякаш се връщаш 40 години назад във времето...

 

Защото не си спирала в Одрин да видиш какво е - нещо ми напомня на средата на миналия век

Link to comment
Share on other sites

В градовете е така, а представи си в селата какво е. Будило ме е хъркането на съседското прасе :laughing:

Дразни ме и светлинното замърсяване в София - нощите никога не са истински тъмни; звездите трудно се различават заради мръсния въздух. Изобщо се лишаваме от толкова много неща, когато се блъскаме в тея панелени кутийки.

Както беше казал Слабаков 'Животът ни минава в мечти за черна и бяла техника'

 

Ето затова прекарвам все повече време на село и ми е 100 пъти по-приятно да съм там, отколкото в града. Къде тук ще чуеш хор славеи цяла нощ да се надпяват или пък жабешкия хор край реката? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ето затова прекарвам все повече време на село и ми е 100 пъти по-приятно да съм там, отколкото в града. Къде тук ще чуеш хор славеи цяла нощ да се надпяват или пък жабешкия хор край реката? :laughing:

 

Точно до реката между моста на ВИХВП и ЖП моста където живеех преди съм чувал редовно. И залеза е страхотно да се гледа вечер (вижда се слънцето как залязва над планината)

Link to comment
Share on other sites

Грам не ми се спи , гледах филм , играх фифа , занимавах се с още сума ти простотии... сега отивам да правя отчаян опит да спя...

Link to comment
Share on other sites

Събота вечер, един тон приятели, които завършиха преди някоя и друга година са пак на кампуса, барът на кампуса най-накрая достигна нивото, което чаках, бирата е вкусна, музиката - хубава, Kevin е в настроение да споделя, а и аз също...какво ще му спиш...

Link to comment
Share on other sites

Скапаният дървояд във вратата пак се появи и не ме остави да спя. Гррррррррр! Днес ще потърся някакъв heavy duty препарат, който да го довърши завинаги.

Link to comment
Share on other sites

АСТ :laughing:

Тревоги, клубове...хората стават в момента, много е интересно да се обикаля града по това време.

Link to comment
Share on other sites

Чаках бойлера.. :) Сега вече мога спокойно да хапна и да легна :) Имате ли любим сапун?

По непонятна ми причина това ми се видя много перверзно и подканящо като изявление (че чака бойлера). Ама явно само аз съм го разчел така :D

 

До сега теглих версия на God Of War 2 за РС (с вграден емулатор) и влачи ужасно на Athlon x64 6000+ и 9600GT...много съм разочарован.

Link to comment
Share on other sites

Aз ползвам душ-гел.

 

 

Какъв? :)

 

 

 

По непонятна ми причина това ми се видя много перверзно и подканящо като изявление (че чака бойлера). Ама явно само аз съм го разчел така :D

 

 

Толкова ли беше силна тая мисъл,че забрави да отговориш на въпроса за сапуна? :)

Link to comment
Share on other sites

Имате ли любим сапун?

 

Да и то не защото мирише кой знае колко хубаво а защото само с Dove (и сапуна и шампоана) не ми прави проблем.

 

Иначе за "официални случаи" си имам един душ гел на герлен който после затвърждавам с парфюма че да се отложи малко естествената миризма на диво животно която почва да се разнася от мен като се поизпотя :lol:

 

 

 

______________

 

 

Какво му е чудесното на кокоса? На мен ми мирише на прекалено сладко.

 

Аз да питам душ гела как го ползвате че със сапуна имам навика да "се мажа", а с душ гел-а пак така процедирам, но някак ми е неудобно...

 

 

 

 

________________________

 

 

 

Скучно ми е... и Midex го няма напоследък, всички нормални хора карат 3ти сън... ще трябва да взимам мерки явно...

Link to comment
Share on other sites

Скучно ми е... и Midex го няма напоследък, всички нормални хора карат 3ти сън... ще трябва да взимам мерки явно...

Дедо, аз съм тук бе, ама по това време основно имам други занимания, най-вече пийване и хапване. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Какво му е чудесното на кокоса? На мен ми мирише на прекалено сладко.

 

Аз да питам душ гела как го ползвате че със сапуна имам навика да "се мажа", а с душ гел-а пак така процедирам, но някак ми е неудобно...

 

По принцип, по време на къпане се използва гъба. Та на тази "гъба", се нанася душ-гел-а, които в последствие се нанася, посредством гъбата, върху мокрото тяло.

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо ама да сте чували случайно за мъжки душ-гелове ? По-специално Вокс-а ? Сериозно ли след като излезеш от банята ти харесва да смърдиш на кокос ? И евентуално жената до теб и тя го харесва ?

Айде портокал бива , ябълка бива ама КОКОС ?!?@#!?#

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо ама да сте чували случайно за мъжки душ-гелове ? По-специално Вокс-а ? Сериозно ли след като излезеш от банята ти харесва да смърдиш на кокос ? И евентуално жената до теб и тя го харесва ?

Айде портокал бива , ябълка бива ама КОКОС ?!?@#!?#

 

Той е мъжки душ гела. Кокоса беше премесен с някаква миризма, но не ми се ходи сега да видя каква точно. И не съм сигурен, кой определя коя МИРИЗМА е мъжка и коя дамска? Същото като цветовете. Тоя бил мъжки, ония бил дамски. Кой ги налага тия стереотипи ми е интересно да ида да му задам няколко въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...