Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Току що станах, писаха ми съобщение, че някъв сървър пак паднал, та ставам половин час.

Ухото пак ми се възпали, та днес си легнах рано.

 

Обаче това ухо е уникално, като спра да го мажа с едно лекарство тогава започва пак да се подува. Може да е от зъбите (възпален венец ,може би) обаче с тях нямам проблеми, може да е от всичко, то и доктора не знае. Та за какво да спя ако ще се гътна скоро.

Ще лежа по цял ден, хората ще ми оставят цигари на гроба, кеф ми аванта, ех!

 

П.П. Знам, че не е хубаво да се говори така... не ми го напомняйте хора.

Link to comment
Share on other sites

Когато си на даскало до 11 вечерта, е трудно да се прибереш и да си легнеш. Затова смятам да се мотая още известно време и ако съвсем не ми се спи да гледам Rashomon и утре да спя до обяд.

Link to comment
Share on other sites

Когато си на даскало до 11 вечерта, е трудно да се прибереш и да си легнеш. Затова смятам да се мотая още известно време и ако съвсем не ми се спи да гледам Rashomon и утре да спя до обяд.

 

 

Къде учиш по дяволите? Или в кое даскало запиваш? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами нормален американски колеж в средния запад - Beloit College. Има класове редовно до 4 следобед. Освен това има няколко класа 7-9 два пъти седмично, а понякога (макар и много рядко) има класове 7-11 веднъж седмично. Е, аз взимам един такъв и е голям зор 4 часа вечер да ми се задържи вниманието, но когато успея да не заспя в час, после не мога да заспя до късно/рано.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък май нещо не се спи много от моя страна. Или поне не през нощта. Утре е встъпването в длъжност на президента на колежа и няма да има даскало, та го ударихме на пиене на верандата. Петък вечер да го духа - четвъртък си е баш най...

Link to comment
Share on other sites

Ей заспа всичко живо. Кръстник, баре ти не си ли буден? Едно наздраве няма кой да ми каже...

Е наздраве де, аз току-що седнах на масата да отпивам текилка със салатка! :)

Link to comment
Share on other sites

Това е то... аз довършвам тука и захващам Marterll-a по случай добре свършената работа днес :D

 

 

PS: Хубаво нещо е тоя коняк, какво ми се услади днес толкова....

Link to comment
Share on other sites

Чуднички станаха, дядо, сложих им сиренце, домати и босилек. Яд ме е само, че нямах на разположение маслини, но така е в гъзарските квартали - нямаме денонощен на разполоежение ;)

И ми е крайно необходима втора тава за мъфини...

 

Спящите си нямат идея, че пропускат най-хубавата част от деня, когато е тихо и прохладно, а София и мръчкавите и хора още не са се разбудили.

Link to comment
Share on other sites

Чуднички станаха, дядо, сложих им сиренце, домати и босилек. Яд ме е само, че нямах на разположение маслини, но така е в гъзарските квартали - нямаме денонощен на разполоежение ;)

И ми е крайно необходима втора тава за мъфини...

 

Мухаха :) Тавите поне са лесна работа... да беше в Пловдив да съм ти донесъл вече тава - тука си имаме някоя и друга на склад

 

 

Спящите си нямат идея, че пропускат най-хубавата част от деня, когато е тихо и прохладно, а София и мръчкавите и хора още не са се разбудили.

 

То и в Пловдив е така... само дето после като се разбудят гадовете и почват да тропат... хубаво че недочувам та имам здрав сън... само хилти в същата кооперация ми е трудно да пренебрегна

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...