Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Аз пък 3 дни съм спал под 5часа и сега се надявам да ми се доспи а нещо не се случва... е***ти и номера..

Дедо, сега се пъчиш с тия постижения, ама като си дойде Мидекса рекордите ти по неспане тутакси ще бъдат разбити на пух и прах. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Дедо, сега се пъчиш с тия постижения, ама като си дойде Мидекса рекордите ти по неспане тутакси ще бъдат разбити на пух и прах. :lol:

 

Това си беше оплакване защото хем съм скапан хем искам да си легна хем не ми се спеше... но малко коняк оправи положението

 

Мидекс не е човек аз с него по безсъние не искам да се състезавам! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Щото пих много хубаво кафе днес. А и сега се прибирам,и ми се закачаше с някой.

 

Що се отнася до Мидекс, какво направи тоя човек,що го няма толкова време?

Link to comment
Share on other sites

Щото пих много хубаво кафе днес.

 

Къде тва?

 

Що се отнася до Мидекс, какво направи тоя човек,що го няма толкова време?

 

Сигурно се е върнал на родната си планета за малко да си презареди батериите и скоро ще дойде обратно

Link to comment
Share on other sites

Къде тва?

 

Вкъщи,но не знам какво е.

 

 

 

Сигурно се е върнал на родната си планета за малко да си презареди батериите и скоро ще дойде обратно

 

Е,сериозно де. :)

Link to comment
Share on other sites

Вкъщи,но не знам какво е.

 

Ааа ясно... едва ли е по-хубаво от мойто значи :P

 

 

 

 

Е,сериозно де. :)

 

Че сериозно го казвам. Мидекс не е човек! Не може човек да спи толкова малко колкото него :P :P :P

 

 

PS: КОГА изобщо съм бил сериозен в този форум?

Link to comment
Share on other sites

Ааа ясно... едва ли е по-хубаво от мойто значи :P

 

Няма да споря. Ама вземи ни покани някой ден! Само се хвалиш.. жени,торти,кафета.. нищо не сме видяли.

 

 

Че сериозно го казвам. Мидекс не е човек! Не може човек да спи толкова малко колкото него :P :P :P

 

Щом ти го казваш,значи нещата са много сериозни!! :)

 

 

PS: КОГА изобщо съм бил сериозен в този форум?

 

Е, предполагам че се е случвало някога :)

Link to comment
Share on other sites

Ами в момента е с едно дето взех от Costa Cafe в Мола - не е лошо. Преди карах с едно черно от Билла - Bar Noir - това май ми харесва на вкус и аромат най-много. Лавацата (cream & aroma) или нещо такова също не е лоша, но беше по-горчива и силна от това черното... Обаче синята Лаваца ми харесва най-много, но не помня откъде я бях купил преди... може би от Метро но последния път като ходих там забравих да погледна. Пробвал съм и с "Или" на зърна - също не е лошо.

 

 

glory, ако искаш може да се организирате с RaptoR и да ми дойдете на гости да ви черпя по 1 кафе че и той се кани вече година и нещо... ама ще трябва малко постоянство в тормоза над мен докато уцелим подходящ момент за всички...

Link to comment
Share on other sites

До сега гледах Soul Plane (класика!! ) и мисля да рознообразя с мини нинджас :)

Link to comment
Share on other sites

Дедо в онова магазинче на Данаил Николаев дето ти казах за к. мляко има и Лаваца черен етикет...нея пробвал ли си я? Иначе и аз синята ползвам.

 

____________________________

 

Хм, http://www.lavazza.com/corporate/en/produc.../blends/#link_2 на сайта не я виждам тази смеска (blend) за която говоря. Като купя ще я снимам да ти покажа.

Link to comment
Share on other sites

glory, ако искаш може да се организирате с RaptoR и да ми дойдете на гости да ви черпя по 1 кафе че и той се кани вече година и нещо... ама ще трябва малко постоянство в тормоза над мен докато уцелим подходящ момент за всички...

 

Чудесно! Навита съм.

:woot Искаш тормоз-имаш го,дяденце :) Но ще стане банално и ще ни се карат,тъй че- давай,намери време за glory и RaproR. :)

 

едит: Скучни и работещи хора,лягам си. :) Дядко,кафето не е достатъчно добро явно. :)

Link to comment
Share on other sites

Дедо в онова магазинче на Данаил Николаев дето ти казах за к. мляко има и Лаваца черен етикет...нея пробвал ли си я? Иначе и аз синята ползвам.

 

____________________________

 

Хм, http://www.lavazza.com/corporate/en/produc.../blends/#link_2 на сайта не я виждам тази смеска (blend) за която говоря. Като купя ще я снимам да ти покажа.

 

Точно Gran Aroma Bar e това което ми хареса.

 

За магазинче на Д.Николаев нещо не се сещам кога и къде си ми говорил - я кажи пак къде там има магазинче за кафе?

 

 

 

Но ще стане банално и ще ни се карат,тъй че- давай,намери време за glory и RaproR. :)

 

Мислиш че ми е лесно ли......

Link to comment
Share on other sites

За магазинче на Д.Николаев нещо не се сещам кога и къде си ми говорил - я кажи пак къде там има магазинче за кафе?

 

Срещу ЕМКО Компютърс.

Link to comment
Share on other sites

И ти ли Бруте... И аз до сега мъчих НФС-то и то на Спа, но изкачването на "Червената вода" ми е*а майката и ми писна. Сега мисля да се паркирам да спя, че утре голям ден ще е - ще си взема волана и педалите и почвам сериозно :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...